Favori çizgi filminiz?

SÜNGER BOB FOREVER :3

hepsini severim hatta internet üzerinden Türkiye’de daha önce yayınlanan tüm çizgi filmleride izledim ama Şirinlerin yeri bende ayrıdır.

Tom ve Jerry’nin üstüne çizgi film tanımam. :smiley:

Pokemon tabiki de :slight_smile:

Bundan bi 20-30 yıl sonra kim bilir teknoloji ve hayat nasıl olur bilemem ama o zamanın çocukları bu çizgi filmler ile büyüyemiyecekleri için çok şanssızlar çooook.

Ahh yazıklar olsun bana, ne Cedric’i ya. Pokemon hocam Pokemon. Çocukluk tutkum. Ondan sonra Beyblade gelir.

Cedric i izlerken onun yaşındaydım :confused:

Pokemon candır :slight_smile: İzlemek istersen dizimagde ilk 10 sezonu var…

İzliyorum zaten, sağol yine de :slight_smile:

Basket diye bir çizgi film vardı, Showtv’de 97’li yıllarda bir sene içersinde bitirdiler, bi de Pwer Rangers vardı dizi olarak ama onu da kestiler yarıda. AAAAHHHHHHH AH özlüyorum valla o günleri :frowning:

Avatar mükemmeldi. Şimdi Legend of Korra diye devam ediyor.

Bugs Bunny - Daffy Duck
Tom ve Jerry çekişmelerini çok severdim en başta bunlar gelir benim için

ıspanağı sevmeme rağmen cocukluğum temel reyiz izleyerek gecti (bu arada popeyes ı nasıl temel reyiz diye cevirmişler anlamadım :D)

listedekilerden scooby doo bide casper :slight_smile:

pokemon çok izletti bide avatar: last airbander

eskiden foxkids diye bir kanal vardı işte ben oradaki çoğu çizgi filmi izlerdim afacan dennis i severdim şirinler ,bugs bunny de var tabii ve geçen yıllarda başladığım avatar:the last airbender ı çok sevdim avatar izlediklerim arasında en iyisiydi bence hatta çok üzülmüştüm bitti diye :frowning:

biz abimlerle böyle gece 3-4 bölüm izlerdik combo yapardık ay çok özledim katara ve toph favorimdi

**adams family de çok güzeldi çizgi film değil ama güzeldi böyle yürüyen el falan :smiley:

**gadget ı da unutmayayım oda iyiydi , ** çılgın korsan jack vardı

**heathcliff vardı , **bobby nin dünyasıda vardı , haa birde **kötü köpek vardı kötü köpek diyince donuyordu galiba :smiley: ayyy keşke tekrar aynıları çıksa foxkids kadrosu olarak :frowning: çok güzeldi hepsi

bugs bunny flan da severdim de, tsubasa, pokemon bi de power rangers’ın yeri başkaydı… daha sonraları avatar: the last airbender da güzeldi…

HELE ŞÜKÜR
ALLAHIM HELE ŞÜKÜR
SEVEN GOD SESİMİ DUYDU :)))))

Sonunda çıktı aynı dilde konuştuğumuz biri.
Evet, evet, ben de fox-kidsi çooooooooooooooook istiyorum. hem de çok.

Siz Jetix’i de bilir misiniz efem?

bilirm bilirim de bence foxkids olarak kalsaydı daha iyi olurdu ya
çünkü gerçekten çok özledim o çizgifilmleri şimdikilerde neymiş bir kere hiç gerçekçi değil çizimleri ben 10 miş te ne bileyim daha bir sürü saçmalık bizim eskilerden kalite akıyor resmen :smiley: adams family bir daha çıksın heathcliff bir daha,andy ,çılgın korsan jack bir daha çıııksıııın :smiley: bu söylediklerim cartoon network e ya da onun gibilere

Şirinler.Sırf onları görebilmek için akıllı bir çocuk oldum yıllarca.Sonrası hayal kırıklığı :’(