Favori çizgi filminiz?

Küçüklüğümden beri bunu merak ediyodum artık rahatca ölebilirim adfsdf. Bu şirinler nasıl çoğalıyo neden hiç kız yok?? :smiley:

İşte onu bende bilmiyorum :smiley:

Sabah erkenden kalkıp Beyblade izleyebilmek için gece erken yatıyodum.Ne günlerdi :smiley:

Beyblade tabii ki. Çizgi diziyi hevesle izleyip de her bölümde “Acaba Türk Takımı çıkacak mı?” diye bekleyip hüsrana uğrayan nesiliz biz.

Aynı hüsran bilgisayar oyunlarının dil seçeneğinde de yaşanmaktır. (Rome II: Total War bu düzeni bozacak!)

Beyblade varken gerisi yalandı.Bende Türk takımını bekleyen fakat hayal kırıklığına uğrayan nesildenim.Biz garanti en iyi taraftara sahip takım olurduk

Türk Takımı’nın tribünlerinden gelecek tezahüratları düşünüyorum da… :smiley:

Olası bir yenilgide Takao`ya filan saldırı olabilirdi :DD

Kai bile ben cool’um falan dinlemez o dayağı yerdi :smiley:

Bilgiç`e olacakları düşünsene :DD

Ona gıcıktım ben ya. İlk saldıranlardan biri ben olabilirdim :smiley: Bir ara kendine zıplayan beyblade yapmıştı böyle yaylı.

Ben Rei`ye kıl kapıyodum.Sırf o adam yüzünden şu an bile kaplanlardan nefret ediyorum :smiley:

Rei benim ev sevdiğim karakterdi ama niye öyleydi hiç bilmiyorum. Bunun pembeli bir yâri vardı Çin Takımı’nda :smiley:

Ben en çok Max`i seviyodum.Annesi babası ihanet edip Amerikan takımına katılmıştı bir ara tam acıların çocuğuydu.Ben böyle hep garibanları severdim hala nedenini bilmem :smiley:

Evet ya o sıra Max çok acıklıydı :smiley: Bir ara Japon Takımı’ndan ayrılıp Amerikan’lara katılıyor muydu yoksa benim hafızam mı fesat?

Bayblade ve Tsubasa :smiley: Beyblade’nin üçüncü çizgi filmini izleyemedim çünkü nette tam türkçe yok :slight_smile:

Gumball
Adventure Time
Regular Show

Ve daimi olarak Sponge Bob

2.sezonda annesinin yanına gidiyordu.3.sezonda ise Kai Rus,Max Amerikan,Rei Çin takımını kuruyordu full ayrılıyorlardı yani.

Evet evet şimdi hatırladım, full dağılmışlardı bir ara. Vay be.

Sonra da Daichi geliyodu :smiley:

Bir robot çocuk vardı, insan olabilmek için bunların canavarlarını topluyordu, o kimdi ya :smiley: