Favori çizgi filminiz?

sonunda da herkes sevdiğine kavuşuyordu tam Türk dizisi gibi bitmişti :smiley:

Kutsal canavarının adı Cehennem Köpeğiydi ama adını hatırlayamadım :smiley:

Zeo olması lazım ben öyle hatırlıyorum.

Evet Zeo’ydu. Canavarına bayılıyordum.

pokemonun yeri ayrı valla

Tom ve Jerry a.k.a Kediyle Fare.

Avatar the last airbender. Müziği anında kafamda çalmaya başladı. Lanet olsun ateş ulusu.

Şu an için serial experiöents lain.

Teletabiler <3
2020202020

Garfield

Anime-manga sevdalısı biri olarak hiç o sulara girmeden Tom ve Jerry demek istiyorum.

South Park, Rick&Morty, Regular Show, Gumball, Adventure Time, Gravity Falls, Avatar: The Last Airbender, SpongeBob Square Pants. Özelikle Batı çizgifilmlerine yer verdim. Japon çizgifilmi olarak Death Note, Ano Hana, Heidi, Himouto! Umaru-Chan liste de yer alıyor.

Lütfen erkekler beni kinamasin :neutral_face: , Winx Club idi en sevdiğim, her sezon yeni guclere erişmeleri ve en sonunda kotuleri tokatlamaları hoşuma gidiyordu…

Her sezon yeni gücü sevmesemde, winx club evren tasarımı ve kötü adam tasarımı konusunda çok üstündü. Üstelik çocuk çizgi filmi için fazlası ile karanlık ve acımasızdır. İçinde çok fazla ölüm ve acımasız sahneler barındırır.
Zati italyan ve fransız yapımı çizgi film ve çizgi romanlar çok iyidir. Şaşmamak gerek.

One Piece.

Objektif gözle bakarsak aslında en iyi olmaktan çok uzak. Zaten 3 senedir takip etmiyorum. Ancak benim izlerken en fazla zevk aldığım anime diyebilirim. Şimdi izlersem zevkli gelir mi bilemiyorum tabi.

Küçükken Bugs Bunny en sevdiğimdi. Ayrıca Avatar da One Piece ile kapışır.

Valla çok üşenmesem, elimdeki güzel arşivimin güzel çizgi film listesini yazardım ama işte mobilden bu iş zor.

By The power of Greyskull
ı have the powerr !!!

Zetsuen no Tempest, Monster, Naruto Shippuuden, The Ancient Magus’ Bride

Avatar, Tsubasa, Richie Rich , scooby doo 13 hayalet ve Ret Kit

Sirinler :joy:
Cocuklugumda en sevdigim çizgi filmdi, ve hala denk gelirsem eger keyfile izliyorum.
Tsubasa’yi da çok severdim.