Fenerbahçe SK FAN

Kaç gün oldu hala unutamıyorum o penaltıyı

Ahahahah :smiley: Fenerbahçe şike yapmadı diyen adamla pozisyonun penaltı olup olmadığını tartışıyoruz. Zaten hep paralel yapının oyunları bunlar :smiley:

Hangi takımlısın rica etsem söyleyebilir misin?

2010 2011 sezonunda sadece şampiyonluk kupası mesele değil ki.
Ulan bu yılın süper kupası nerde? Sorarım size? Eğer Fenerbahçe şampiyonsa neden süperkupa oynanmadı? Niye 2takım da bunu sorgulamıyor? O kupanın pek bir değeri olmasa da taraftarlarının bunu sorgulaması lazım.
Ama koyun gibi takip ediyor taraftar. Yıllarca yalanlarla ümitlendiler. Hadi oldu hadi olacak diye. Sonra da cemaat çıktı. Bir anda. Hiç mi akıl yok ya. Azıcık düşünün.

Deliller yalanmış arkadaş. Kumpasmış. Ama delilin gerçekliği asla reddedilmedi. Sadece yanlış yollardan elde edildiği söyleniyor.

Ama şu da var ki uefa delilin nasıl alındığı hakkında hiçbir gerekçeye bakmaz. Önemli olan deliller ve suçtur. Daha önce bunla ilgili bir cezası var. Tam hatırlamıyorum bakmam lazım. Cas da gerekçeli kararında bundan bahsediyor.

Yani Azizenin yaptığı delillerin yasa dışı ele geçirimi savunması uefa düzeyinde aslında savunma bile değil. Ama gel gör ki şu yazdığımı hayatında ilk defa okuyacak insanlar var belki de. Ve hala şike yapmadık, yapıldıysa herkes yaptı biz yapmadık deniyor.

Bkz:Hiçbir başarıya sahip olamayan camiaların kırıntılara tutunması :confused:
O meşhur karadenizli zekalarını kullansalar şu son 4 yılda en az 2 kere şampiyon olurlardı. Hacıosmanoğlu’nun 3 ay içerisinde kupayı getireceği yalanlarına inanan taraftar da bilinçli olmaktan bahsetmese keşke :confused:

Şuursuzca saldırmakmış. Peh! Si…ri yemediği mahkeme kalmadı Fener’in hala şike yapmadık diyorlar.

Hadi penaltının doğru olduğunu kabul edelim, hadi öyle olsun da şike yapmadık ne lan?

Not: Galatasaray.

Aynen :smiley:
Penaltının doğru kabul edilecek bir yanı yok Gökhan’ın gözümdeki değerini bitirdi. Tartışması bile olmaz.

Sonunda cevapladın şike sürecinden en çok nemalanan takım galatasaray oldu.Şimdi ekmeğiniz kesildi diye nie zırlıyon ki?Yeni bi şike süreci yaptırın gsnin iki-üç yılını daha kurtarırsınız.Zaten bu beceriksizlikle anca öyle gs birşeyler kazanabilir.(8-0lık Ankaragücü maçı varken gsli birisinin şikeden bahsetmesi tamamen yüzsüzlük)

duyduğuma göre milli takımdayken burakla gökhanın arasından su sızmışıyomuş ???

Malesef senin de benim de yaşımız tutmuyor başarıları görmeye.
Eğer o yıl şike kararı ile Trabzon şampiyon olsaydı takım dağılmazdı fenerli kardeş. Takımın en önemli oyuncuları bir bir ayrıldı takımdan. Biraz yönetici beceriksizliği biraz da şampiyon olamayan takımın futbolcularının kaçması.
Ben Fenere Şike yaptı diyorum. Resmen hırsız diyorum. Sen Trabzonsporun son yıllarda aldığı başarıdan bahsediyorsun. Hani insanın yüzüne tükürürsün de yağmur yağdı sanar “ya rabbi şükür” der ya. İşte ondan.

Ayrıca pek haberin yok ama İho’nun verdiği mücadele planlı bir şekilde devam ediyor. Atilla Bey gibi önemli bir avukatımız var. Bilir misin bilmem ama Azizin para teklif ettiği kişi.

Kademe kademe ilerler hukuk işleri. Şuanda Trabzonun elinde çok sağlam dosyalar deliller var. Dosyalar Trabzonsporu birkere bile yüzüstü bırakmadı sözlü savunmaya ihtiyaç duydurmadı.

Uefa nezlinde bir tarih yaşanacak ve ilk defa Uefa kendisi değil, bir klübün şikayeti üzerine böyle büyük bir ceza verecek. Hadi ola ki vermedi diyelim. Uefadan sonra gelen Cas’ın gerekçeli kararı ile elimiz o kadar kuvvetli ki Cas kendisi Uefa ile Fenerbahçe arasında olan davanın gerekçeleini açıklarken Trabzon’un elini kuvvetlendirdi.

Ve ben bütün bu bilgileri İstanbul medyasından değil, Trabzonsporun Avukatlarından alabiliyorken, siz hala yöneticilerin açıklamaları ile ümitlere kapılıyorsunuz.

Bu bir hukuk savaşıdır. Ve kazanacak olan da bellidir.

Bu mesaj üstüne bkzlı ayrı bir cümle yazacaksın anlıyorum. Belki de okuam gereği bile duymazsın.

Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır.

Yok o kadar yazmışsın, sırf emeğine saygıdan dolayı okurum. Ama dediklerinden emin değilim, bu saatten sonra öyle cezalar gelmesi zor.Neyse siz çok motivesiniz şehir olarak bakalım hayırlısı.

@“Emilio Toland” ihonun kafa biraz gidik herhalde fenerin bi yıldızı silinecek diyodu geçen.Ne alaka ben anlamadım

Görmedim o haberi ama muhtemelen saçmalamıştır.

O maç 1-0 bitse bile biz şampiyonduk hala öğrenemediniz. Ayrıca Beşiktaş da birkaç hafta önce 6-0 yenmişti Ankaragücü’nü. Bizim 8-0 yenmemiz neden garip acaba?

Bu olaydan sonra Alves’i takımda barındıran da suçludur. Bırak ilk 18’i, artık bu adamın Samandıra’ya bile alınmaması gerekli. İlk değil bu ve sürekli yapıyor. Arena yapıldığından beri en kötü Galatasaray vardı sahada. Rakibi ezdiğimiz maçı böyle vermemiz bana çok koydu. Meireles, Kadlec, Kuyt ve Alper’e yazık. Bu adamlar hiç durmadan mücadele ettiler ve bir oç yüzünden maçı verdik.

Ona kadar meireles emre volkan bunlari yolla sonra alvese gelsin sira

Emre ve Volkan tamam da Meireles ne alaka? Maç boyunca adam hiçbir ters harekette bulunmadı bile.

Saçları ters taramış be krdsm :s

Brunonun bu kaçıncı oldu ya en önemli maçlarda bizi yarı yolda bırakıyo.Üstelik gördüğünün iki katı kadar kırmızı kartı görmesi lazımdı.Hakemler bazen kör olabiliyo veya korkuyorlar kartı göstermeye