Fenerbahçe SK FAN

Umarım, bende mutlulukla birlikte bi tedirginlik var. hem maddisel açıdan, hem de t. direktörden kaynaklı, umarım iyi olur. :slight_smile:
Ek olarak birşey demek istedim, İsmail kartal bu seviyenin adamı değil bence, ama yine de madem böyle bir takım kurulabiliyordu ismail kartal’ın suçu neydi :confused:

Güzel günler görelim :slight_smile:

Bir de söylendiği gibi Clasie’yi alırsak Türkiye’nin dört bir yanında toplu çocuk kesme törenleri yapılacak.

Ekşisözlükten chelsea’li ramires başlığına yazılan bir giri:
“simdi gelirse meireles ve diego 18 oyuncusu mu olacak ? tis tis tis kadroya bak. valla ilk kaygilaniyordum aci aci s.cacaz diye ama artik koy g.tune al gitsin. al al al. bidahami gelecez dunyaya. olum fm’de add manager yapsam bu kadarina utanirim bu ne lan.
#53063918 10.07.2015 04:36puantiyelikumas···” :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

http://www.fanatik.com.tr/2015/07/04/recep-niyaz-beykan-simsek-ve-erman-taskin-gonderildi-610458

http://www.milliyet.com.tr/antalyaspor-oguz-mataraciyi-yi-4-fenerbahce-antalyaspor-2085976-skorerhaber/

https://www.ntvspor.net/haber/haber-t/133741/beykan-simsek-sivasta

Takımda altyapıdan kim varsa yollamışız. recep niyaz ve erman taşkın için birşey diyemeyeceğim, oğuz mataracıyı da çok izlemedim, ama beykan gibi genç ve yetenekli oyuncuyu en azından bonservisi ile vermeseydik. hayırlısı olsun.

Krasic,Holmen,Stoch yeri gelirse Meireles de yollanacakmış. Diego için Brezilya takımlarıyla anlaşılmış. Muhtemelen yeni gelen oyuncu o mevki için alındı.

Beykan’ın Sivas’a bonservisiyle gittiğini ben de maçta öğrendim. Yazık olmuş, inşallah ucuza geri alma maddesi filan koyulmuştur.

Bu arada Ba ve Fabiano birer saatli bomba. :smiley: Xelçuk ve Bekir’den boşalan bu görevleri layıkıyla yerine getireceklerdir. :smiley:

RVP’nin imza töreni bile bir başkaydı, dayanamıyorum ulan başlasın şu öneleme maçları.

BİR DAHA GEL BURSA’DAN, SARI SAÇLIM MAVİ GÖZLÜM!:

Bana bu senenin en kötü transferi vitor pereira olcak gibi geliyor ama, umarım yanılırım.

Bana göre vitor pereira dönemi werner lorant dönemine benzeyecek.
bu sene şöyle gidecek:

-elemelerde eleneceğiz ve avrupa ligine kalacağız. Lige de puan kayıplarıyla başlayacağız.
-puan kayıplarından sonra, türkler bazı yabancılara cephe almaya başlayacak, vitor pereira gibi duygusal bi adam da bu krizi yönetemeyecek.

Temennim şu yönde: geçmişte ortega da olduğu gibi nani ve/veya van persie’de umarım bi sorun yaşamayız. Kötü gitsek bile, en azından Aziz Yıldırım’dan daha çabuk kurtulabiliriz.

Bence teknik direktörün şimdiden değişmesi lazım. Ben fenerin durumunu hiç iyi görmüyorum.

İnşallah her şey iyi olur, düşmanlar bekliyor zaten başarısız olsunlar gülelim diye bizi üzmezler umarım, şansa da ihtiyacımız var.

adamlara bak, bi hazırlık maçı kaybetti diye hemen satmışlar t.d.'yi… ben sevdiğim valla vitor’u bence başarılı olacak… hatta zico & ersun’dan sonra kanımın ısındığı tek fb t.d.'si olduğunu bile söyleyebilirim…

dediğimin maçla alakası yok, fenerbahçede lider hali olmayan teknik direktörler genelde başarılı olamıyor. başarılı olanlar zico, mustafa denizli, aykut kocaman, ersun yanal gibi isimler. :slight_smile:

Bu adam lider olmak için fazla duygusal, umarım başarılı olur, ama benim mantığıma göre biraz zor. :slight_smile: Ek olarak: [video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3l8dlCYIR04

Ayrıca bu takımdan egemen,emre ve mert’in gönderilmesi kadar -lafımı mazur görün- dangalakça bir karar yoktur heralde. Fener bu 3 ismi bu sene çok arayacak.

asdfghjhgfd Aykut Kocaman mı başarılı?? asdfgfdsa… :DDDD

Trollemen eyvallah da, avrupa ligi’nde yarı final başarıdır bence. :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Üç senede bir şampiyonluk, iki Türkiye Kupası (20 küsür sene alınamayan kupayı üst üste iki sene aldı) ve bir Avrupa Ligi Yarı Finali’ni başarısızlık olarak nitelendiriyorsan diyecek bir şey bulamıyorum. Bunları 3 Temmuz’a rağmen yapması da ne kadar büyük bir hoca olduğunun göstergesidir.

Zico ve Ersun Yanal’ın yanında kesinlikle başarısızdır… ki zaten bu haşofmanlının takımda ömrünü uzatan da 3 temmuz olayıdır zaten… sırf “fanerbahçe’nin çocuğu” diye kendisine verilen tavizden bıktım şahsen… çapsız t.d.'dir… net! bu adama verilen tavizler Ersun hocaya verilseydi şu an takım nerelerde olurdu tahmin bile edemiyorum… ki zaten Aziz sırf egosundan dolayı başarılı adamları hep harcadı… bkz: Zico, Ersun, Alex… ama Vitor Pereira’dan da acayip ümitliyim… umarım sonu bunlar gibi olmaz…

Pereira’ya benim de kanım ısındı. Hz. Ersun Yanal Hoca’ya da saygım sonsuz ama Aykut Kocaman Sakarya ekolünden olmasıyla, kulübünün çocuğu olmasıyla ve duruşuyla bambaşka bir hocaydı. Oynattığı futboldan dolayı eleştiriler normaldir ama hiçbir zaman istediği oyuncu kitlesine tam olarak ulaşamadı. Tek bir gerçek var ki Ersun Yanal, Aykut Kocaman’ın mirasının başına geçti ve şampiyon oldu. 2013 sezonunda kurulan tüm kadro ve yapılan tüm transfler Aykut Kocaman’ın direktifleriyle yürütülmüştü.

Zico’ya gelirsek zaten hepimiz Zico’yu sever ve sayarız. Avrupa’daki en büyük başarımız onunla geldi.

hayır hayır hayır Ersun Yanal haşofmanlının miras kondu demek çok yanlış çünkü bu adamların futbol mantalitesi birbirinden çok farklı… bunu demek Ersun hocaya haksızlık olur, sonuçta önemli olan kurulan kadro değil, o kadroyu nasıl yönettiğin, ve Ersun bu konuda haşofmanlıdan fersah fersah önde… ki zaten yapılan bi kaç transfer dışında Aykut dönemiyle kadro neredeyse aynıydı…

Aykut Kocaman’ı sevmeyeni anlarım, ama Aykut Kocaman’ı sevmeyen fenerliler onun ne yapmak istediğini anlamamıştır. Ve Aykut Kocaman’a başarısız veya kötü antrenör demek afedersin ama ya cahillik, ya da fanatizmden kaynaklıdır.

Oynattığı futbola yaptığın eleştiriyi anlarım, ama Türkiye’deki en başarılı teknik direktörlerdendir Aykut Kocaman. Ve kesinlikle ersun yanal, tolunay kafkas, rıza çalımbay, shota, schuster, rijkaard, daum’dan daha iyi antrenördür. Transfer konusunda problemleri var, o konuda yetersiz, kabul ediyorum. Torku Konya’yı alıp ligi 7. bitirmesi de başarılı olduğunun ayrı bir örneği.

Lütfen fanatizme çok girmeyin. Ben zamanında çok fanatiktim, bir faydası olmuyor.

ne? haşofmanlı Ersun’dan daha iyi bi t.d. mi? nyse bn bi şey demiyorum? bence de senin bu yaptığın fanatizm oluyor! ulan bırak galatasaraylıları, beşiktaşlıları, biz fenerbahçeliler bile Aykut’la fena t…k geçtiğimiz anlar oldu… lakin Ersun Yanal’a her takım taraftarının saygısı vardır! Aykut Kocaman bu saatten sonra büyük takım çalıştırması imkansızdır, ki Fenerbahçe t.d’si olması bile şanstan ibarettir… Aziz’e manipüle edebileceği adamlar lazımdı sonuçta… lakin Ersun’u koy şu an 4 büyükten her hangi birinin başına, sırıtmaz! kimse de niye geldi demez! Aykut Kocaman’a Ersun Yanal’dan daha iyi t.d. demek ağır cahilliktir… kimse kusura bakmasın