Fenerbahçe SK FAN

Bugün bizler açısından çok güzel geçti. Çifte zafer yaşadık. :slight_smile:

Fenerbahçe Ülker 75 - 70 Barcelona
Fenerbahçe 3 - 1 Gaziantepspor

Fan Club’e katılmak isterim

Yaptığım bir SOW çalışması:

http://f1303.hizliresim.com/17/d/l02tn.png

AZİZ YILDIRIM YENİDEN BAŞKAN!

Aziz Yıldırım bir kez daha Fenerbahçe Başkanı! Fenerbahçe’nin Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu’nda Yıldırım, rakibi Mehmet Ali Aydınlar’a büyük fark atarak yeniden başkanlığa seçildi!

Aziz Yıldırım bir kez daha Fenerbahçe Başkanı! Fenerbahçe’nin Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu’nda Yıldırım, rakibi Mehmet Ali Aydınlar’a büyük fark atarak yeniden başkanlığa seçildi! Yıldırım kullanılan 9380 oyun 6821’ini alarak güven tazeledi.

AYDINLAR 2383 OYDA KALDI

Kongre Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, başkan adaylarının oylarının sayımının tamamlanmasından sonra sonuçları açıkladı. Konuşmasına “Kazanan Fenerbahçe oldu, kazanan Aziz Yıldırım oldu” diye başlayan Küçük, daha sonra kongrede toplam 9 bin 380 oyun kullandığını, Aziz Yıldırım’ın 6 bin 821 oy, Mehmet Ali Aydınlar’ın 2 bin 383 oy aldığını, 176 oyun ise geçersiz sayıldığını kaydetti.

AZİZ YILDIRIM’IN LİSTESİ

Asil Üyeler: Abdullah Kiğılı, Mithat Yenigün, Mahmut Nedim Uslu, Nihat Özbağı, Ahmet Özokur, İlhan Yüksel Ekşioğlu, Ender Alkaya, Ahmet Tahir Perek, Ömer Temelli, İsfendiyar Zülfikari, Deniz Tolga Aytöre, Mehmet Şekip Mosturoğlu, Turhan Şahin, Erhan Türkoğlu

Yedek Üyeler: Ünal Uzun, Hakan Dinçay, Mehmet Selim Kosif, Mustafa Serdar Erkan, Yalçın Haker, Metin Doğan, Selim Sapan.

AYDINLAR TEBRİK ETTİ VE GİTTİ
Kongre’de saatler 18.15’i gösterirken hareketlilik yaşandı. Gelen sonuçlar sonrası Yıldırım’ın seçimi kazanamaması kesinleşince, rakibi Mehmet Ali Aydınlar, Divan Kurulu masasına gitti. Daha sonra Yıldırım da buraya geldi ve Aydınlar, rakibi Aziz Yıldırım’ı kutladı. Bu esnada tribünler de coşku yaşandı. Mehmet Ali Aydınlar daha sonra salondan ayrıldı.

Kaynak: NTVSpor

Ve kaybeden iki şekildede FENERBAHÇE olur.

Beniğdee yazığnnn :slight_smile:

Beni de eklerseniz memnun olurum:) Vamos Fener! Bu arada dün ne koyduk be :confused:

Ligin ilk yarısının bitimine 2 maç kala Galatasaray’a 11 Beşiktaş’a 12 puan fark atmış bir Fenerbahçe, Ersun Yanal bence misyonunu tamamladı, tekrar Aykut Hoca ile anlaşmamız an meselesi.

Fenerbahçe bu sezon kesinlikle şampiyon olmalı. Zaten tek kulvarda yarışıyor. Türkiye Kupasında Elendi. Avrupa Kupasınden men. Taraftar çıldırır şampiyon olamazsa FB.

Ve benide eklersen sevinirim. :slight_smile:

Şampiyon olmamız lazım. Olağacız da!
Yoksa ne Aziz Yıldırım’ın başkanlığı kalır ne Yıldırım Demirören’in federasyon başkanlığı…
Ersun Hoca 1 senelik ömürlü zaten.

Beyler bayanlar bugün Sivas maçı ne olur? Ben 1’den 2 alırız maçı diyorum.

Maç 1’dan 2 bitecek.Aatıf Chachechoucehashcehcs’nun golüyle Sivas yarıyı 1-0 önde kapatacak ama ikinci yarıda Sow ve Caner’in golleriyle galibiyete ulaşacağız.

@“Brannn” hacı öyle bi emin konuşmuşsun ki neyim var neyim yok basasım geldi :smiley:

:slight_smile: Hacı fener alacak o garanti de skor gol atan oyuncular fln şans tabi :slight_smile:

Aynen, inşallah alıcaz ^^

Bir hakemin bir maçı bu derece s.kebileceğini aklımın ucundan bile geçiremezdim.

Hakeme göbek atmak biraz garip kaçtı ama hadjkakskf

Fenerin hakkı yendi valla.

Yunus Yıldırım & Bukalemunlar : 1 - 0 Fenerbahçe

Azizin Mecnun: 2 Fenerbahçe: 0

Ya abi maç ortada.Hakem plan yapsa gelse evde feneri nasıl s.kerim diye bunu yapamazdı.Sonra biz emek hırsızı oluyoruz mk.