Fenerbahçe SK FAN

kart yerine muska çıkıcaktı az kalsın cebinden

Rizörvıd.

Her maç öncesi hakemlere bu kez saydırmayacağım, anneler kutsaldır diyorum. Her maç sonrası bu sözlerimi yemek zorunda kalıyorum. Ya sabır.

Ulan üç yıl önce biz Eskişehir’i ve Sivas’ı deplasmanda yendik diye şikeci damgası yemedik mi, şimdi niye bu takımları kahraman yaptınız bukalemunsporlular? İki haftadır bu iki takımın taraftarı da “AY şike yapsana.” diye bağırmıyor mu? Konuşacak çok şey var da ban yemek istemiyorum.

Ondan değil, tarlalardan dolayı.

Aziz Yıldırım Trabzon içinde tapelerde balık geçiyor diyor.Buna nediyosun acaba?

Onu soracağı yegane kişi kardeş bildiği mecnun başkandır. Gidip balıkçılara sormanın bir anlamı yok.
Mecnuna sorun bakalım var mı öyle birşey.

2004’ten 2019’a Daima adidas’la…

2004’ten bu yana ailemizin bir parçası olan, ’Resmi Ürün Tedarikçimiz’ adidas ile işbirliğimiz 2019’a kadar uzuyor…

On yıldır, Profesyonel Futbol Takımımız ve tüm yaş kategorilerindeki futbol takımlarımızın ’Resmi Ürün Tedarikçisi’ olan, yeşil sahalarda Çubuklu ile özdeşleşen adidas; yenilenen anlaşma kapsamında takımlarımızın maç, kamp ve antrenman malzemelerini de tedarik edecek.

Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım, Başkanvekilimiz Sayın Abdullah Kiğılı ve adidas Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Sayın Eduard Massier’in katılımlarıyla düzenlenecek imza töreni, 11 Şubat 2014 Salı günü 14:00’te başlayacak.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu 1907 Tribünü’nün evsahipliği yapacağı bu değerli imza töreni; Fenerbahçe Televizyonu’ndan canlı yayınla ekranlarınıza taşınacak, sosyal medya hesaplarımızdan da bu önemli güne dair paylaşımlar yapılacaktır.

kaynak: fenerbahce.org.tr

An itibariyle Sow’un da 2 hafta sahalardan uzak kalacağını öğrendim.Bir forvet transfer etsek ne vardı :confused:

Emenike oynayacağım demiş.Hadi hayırlısı.

Forma anlaşması da maddi anlamda gayet iyi olmuş.

Aynen.Stada isim alırsak bir de iyice doğrulturuz belimizi inşallah.

Puhah :smiley: Abi ne komik insanlarsınız siz ya. Hazır aklıma gelmişken şunu da paylaşayım:

Yalnız ne gol attık be.Paslaşmalar bitiriş fln çok pro gol oldu.

Yalnız ts’li arkadaşlar alınmasın ama fenere iyilik yapıyorlar haberleri yok. Futbolcuları terletmeden 3 puan kazandırdılar. Kendilerine gelecek cezalarda cabası.
Bu arada fenerin attığı gol çok güzeldi. Onur topu bile görmedi.

Trabzonspor adam gibi oynasaydı - tabi adam ve trabzonspor kelimesi birbirine baya zıt ama neyse - bu maç trabzon’un du.

emenike nin golünden önce ts’nin net 2-3 gol pozisyonu var ki hepsine has… gol diye bağırdım .

emenike’nin golü çok güzeldi ama bak yazmadan geçmeyeyim.

“Kim bunlar, kim bunlar? Hırsızlar hırsızlar.”

#TrabzonSehriYeryuzundenSilinsin

bi zahmet kasımpaşa da silinsin ve onun zorba taraftarı

Gel sil silebiliyorsan.

Polis aracını ters çevirip yakmadık.
Kendi sahamızıda yangın çıkartmadık.
Asker kaçağı başkanımızın her dediğini kanun bilip etrafa saldırmadık.
Hakemleri manipüte etmedik.
Her sene “Ligden çekiliriz” gibi boş tehditler savurmadık.
Ve en önemlisi yargı tarafından onaylanmış şike suçumuz yok.
Ey gidim ey.

Bir laf söylüyorsanız önce kendinize bakın.

Ve bunu söyleyen adam kadıköydeki maçta Başkanımızı linç etmeye kalkışanları görmezden geliyor bak sen şu işe.

Dünkü olaylarda tamamen volkanın suçuydu.Bence 3-0 trabzonu galip saymalılar ve volkanı haşin trabzonluların arasına atmalılar.O kapıkolunu fln volkan çıkardı cebinden tribünden atılmadı.

Adım adım şampiyonluğa!