Fenerbahçe SK FAN

Ama Sow çok üzdü :frowning:

Sow gerçekten adamın dibi ya

Ah be musa sen atarsın gol ağlamak nedir :frowning: beni de ağlatacaktı kerata

3 Temmuz sürecinden sonra giden futbolcular Musanın yüzde biri kadar onurlu olsalardı biz geçtiğimiz 2 sezonda şampiyonduk.

SES QES

FENERBAHÇE YİNE ŞAMPİYON #SarıMelekler

Hem erkek voleybol takımımız hem de bayan voleybol takımımız bugün Avrupa Şampiyonu oldu. Fenerbahçe’miz için harika bir gün oldu. Ne kadar gurur duysak az. Tebrikler Fenerbahçe! Biz bir spor kulübüyüz!

İY

Galatasaray: 1 Fenerbahçe: 1

MS

Galatasaray: 1 Fenerbahçe: 3

Rizörvıd

http://inciswf.com/1269236582.swf

Hahaha noldu fener.

Dn: tsliyim alayina giderim

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tahrik olmasın gençler sakin.

Tebrik ederim. :slight_smile:

Allahım sana şükürler olsun.

BAĞIRIN ULAN FENERBAHÇE ÇOK YAŞA DİYE

1. yıldızı takmaya bir adım daha yaklaştık!

Teşekkürler. :slight_smile:

Bir Beşiktaşlı olarak 19.Şampiyonlunuz tebrik ediyorum

Hayırlı olsun şampiyonluğunuz.

Fenerbahçe şampiyon olarak şunu kanıtladı; Türkiye’de şampiyon olmak için vasıflı bir teknik direktöre ihtiyaç yok.

Onu Bursa kanıtlamıştı yanlız.

O takimi bana versinler seriye bağlarim.

tebrikler fenerbahçe yaşasin trabzonsporum

Ertuğrul hocama saygım sonsuz.Başarılı bulurum kendisini.

ŞAMPİYON FENERBAHÇE!

2013-2014 sezonu şampiyonu Fenerbahçe’miz! Takımımız şampiyonluğunu ligin bitimine 3 hafta kala ilan etti. Böylelikle kendisine ait olan şampiyonluk ilanı rekorunu egale etmiş oldu. Bu şampiyonluk futbol takımımızın Süper Lig’deki 19., Türkiye genelindeki 28. şampiyonluğu oldu.

Bu şampiyonluk kulübümüzün başkanı Aziz Yıldırım’a, yönetim kuruluna, bu şampiyonluğun mimarı hocamız Ersun Yanal’a, teknik heyete, harika bir performans sergileyen futbolcularımıza ve kadınıyla, erkeğiyle, çocuğuyla hep birlik olan, takımını sonuna kadar destekleyen büyük Fenerbahçe taraftarına armağan olsun. Hak ettik ve kazandık! Tebrikler Fenerbahçe Spor Kulübü!