Fenerbahçe SK FAN

Vasıfsız olduğunu ben de düşünmüyorum. İsmi yoktu o sıralar. Ondan dedim.

Ersun Yanal’ınki ismi olma durumu değil ama bence.Adam bildiğin oyunu okuma gibi bir yetenekten yoksun.Tek iyi olduğu şey futbolcu yetiştirmek, onun haricinde çok yetersiz.

Ersunu bilirim, çalıştırdı burayı. Ben burda ona Ersun Yalan derdim.

Şimdi geldim lo İzmirde sırılsıklam şampiyonluk kutlamakta varmış.

Şampiyonluk senin için Ali İsmail !

Tribünden tanıdığım,arkadaşım,ciğerim Burak Yıldırım kardeşim daima kalbimde olacaksın. Şampiyonluk senin için koçum !

fenerbahçeli arkadaşların şampiyonluğunu kutlarım. şampiyonlar liginde başarılar :smiley: :smiley: :smiley:

TEBRİKLER FENERBAHÇE

p.s:gs store u yağmalamayaydınız iyiydi

KOMİKMİŞ LAN AHAHAHAHHAHAA

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız, 2013-2014 sezonu Beko Basketbol Ligi Şampiyonu oldu.

Beko Basketbol Ligi Play Off Turu Final Serisinin 7.Maçında Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena’da Galatasaray Liv Hospital ile karşılaşması planlanan Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız, rakip Galatasaray Liv Hospital’in sahaya çıkmaması üzerine 2013-2014 sezonu Beko Basketbol Ligi’nde Şampiyonluğunu ilan etti.

Türkiye Basketbol Federasyonu Oyun Kuralları gereği müsabakanın başlama saati olarak kabul edilen 21.00’da oyun alanına gelmeyen Galatasaray Liv Hospital oyuncuları, başlama saatinden 15 dakikalık süre içinde de sahaya çıkmayınca Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız, hükmen galip sayılarak Beko Basketbol Ligi Şampiyonu oldu.

Fenerbahçe Ülker, böylece Beko Basketbol Ligi’ndeki 6.Şampiyonluğunu elde etti.

Kulübümüz dün resmi siteden yaptıkları açıklama ile coachumuz Zeljko Obradovic’e, basketbol şube sorumlusu Ahmet Özokur’a, teknik heyete, oyunculara, Fenerbahçe ailesinin bir parçası olan Ülker grubuna ve Büyük Fenerbahçe Taraftarına teşekkür etti.

Fenerbahçe Ülker sezonu Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Kupası ve Türkiye Beko Basketbol Ligi şampiyonluk kupası olmak üzere iki kupa ile kapattı. Umarız gelecek sezon bu başarıları tekrar eder ve Avrupa’da da daha iyi yerlere geliriz. Hepimize hayırlı olsun.

Türkiye Basketbol FENERasyonu

Rakipleri basketbol şubesinin karşısına çıkmaya cesaret edemeyen takımdır. Tabi malum rakipler işleri yukarıdan bağlamaya alıştığı için basketbol federasyonu başkanından yasal yetkisini aşan isteklerde bulundular fakat federasyon başkanı da haklı olarak yasal yetkisinde olmayan bir durum için özel muamele yapmadı.

Hepimizin bu güzel gününü kutlarım! Unutmayın güzel günler çok yakın…

Dünya Fenerbahçeliler Günümüz kutlu olsun! İyi ki Fenerbahçeliyiz. Umarım her branşta başarılarla dolu bir sezon geçiririz.

Bugün Adidas’ın tasarladığı 2014/2015 sezonu formalarımız tanıtıldı. Formalar gerçekten çok güzel, ön reklamsız olması da cabası.

Bu da tanıtım filmi:

Çok şık bir tanıtım olmuş. Başkanın formayla olan görüntüsüyle dalga geçenlere ithafen bu videoyu yolluyorum.

Çubuklu forma güzel de bir bjk siyah forma değil :dddd

kara kardeşlerle beşiktaş kardeştir espirisi mi ne yapacan mı edd

aklımın ucundan bile geçmedi ama good idea

yanlız bilinsin bende fenerliyim o espiriden sonra beşiktaş sanmyın diye

Saat 6’da #fenerinmaçıvar. Dandik bir İran takımıyla oynuyoruz ama uzun bir aradan sonra takımı görmek güzel. Diego da ilk on birde. Maç FBTV’de bu arada.

Bildiğiniz üzere ersun hoca postalandı, bakalım nasıl bir sezon geçiricez.
http://inciswf.com/kocamangel.swf