Forumun Enleri

Bana da zamanında düz mantık dediydin :unamused:

O zaman yeni bir EN kazandım. :smiley:

aahahaha sesli güldüm ahahah hala diyorum, öyle bir kuram ve argüman ile gel ki şaşırt beni. :smiley:

Herkesin arada mantıksız şeyleri olabilir de genel olarak o kadar da mantıksız bir insan olduğumu düşünmüyorum şahsen :unamused:

Bu tam bana göre olmuş :rofl: :sweat_smile:

@Starkgaryen Forumun Paragrafçısı diyecem klasik olacak ama başka bir şey bulamadım :frowning:

@fecr forumun Hanım Efendisi :slightly_smiling_face:

@YeniAy_Ottoman Forumun En Çok Cevaplananı ve En Çok Beğenileni :grinning: (şu anda aktif olarak)

@Symmachus Forumun En Aktifti :slight_smile: (her girdiğimde görüyorum)

@ichigo forumun mezarcısı önüne geleni gömüyor :grin:

@Muratkocak Forumun En Hakiki Victarion’cusu

@HearMeMeow Forumun en açık sözlüsü yani dobrası

@svurgun Forumun En Trollü ve Jet Fadılı

@argos forumun en sevileni

@Robb-Stark Forumun En Beğenicisi Herkesi Beğeniyor :slight_smile:

@Burası Boş Kalsın Unuttuğum Varsa Söyleyin

Aslında o kadar da aktif değilim ama bilgisayarda başka işler yaparken genelde bir sekmede açık duruyor.

En özleneni====) @stannisci ve @Queen Arienne
En kralı=====) @svurgun
En tatlısı======) @Starkgaryen

Yani inanılmaz, geyik konusu ve kilitli değil…

@fecr

“En alingan” derken, bunu kötü anlamda söylemedim. Benim seninle bir derdim veya sana karsi cephe aldigim da yok, kimseyle yok. Ayrica böyle eglenceli, geyik bir konuda bile alinganlik yapiyorsan, olayi büyütüyorsan, gerçekten de beni hakli çikarmis oluyorsun. Eger rahatsiz olduysan, silerim, söylemen yeterli.

@ichigo Yakindir :smile:

Git şikayet et de kapansın o zaman!! @ichigo

Danke canım kankam, kardeş kokulum… <3 @stannisci

Tosun ve ben ne alaka ya, kafaları çekip de mi yazdınız bunu? Bad kere bad ama eyv yine de jet fadıl bir iltifattır benim için. @StarWolf

Umarım troll olmam sizi rahatsız etmiyordur Yeniay Hanım. Ciddili olduğunuz konularda aniden belirip alakasız yorumlar girdim kaç sefer. Haklar helal mi? @YeniAy_Ottoman

Helal olsun hakkım sizin gibi trole.

Sana demedim onu çirkin şey. Sen git mod ablalarına ağla, konu kapansın da rahat et. Dert oldu bura sana, negatif basıyorsun gözümden kaçmadı. @ichigo

Ne oldu ayol? Is this trol or meta?

Duygulandım şuan, StarWolf. Beni bu kadar çok sevdiğini bilmiyordum. 3 gündür hastayım ölümü bekliyorum çaresizce, sürünüyorum. Enerji verdi bana bu bilgi. Ben de seni çok seviyorum.

@YeniAy_Ottoman bazı konularda gerçekten absürt fikirlere sahibim ama got konusundaki fikirlerim aksine çok mantıklı temellere dayanır.

Geçmiş Olsun Argos İyi Bak Kendine :frowning:

@svurgun Düzelttim :slight_smile:

En savurgan üyenin @svurgun olduğunu bence herkes kabul ediyordur.

Starkgaryen bunu kötü amaçla söylememiş. Öyle birisi de değil zaten. Bak YeniAy_Ottoman’a, hiç kızmış mı kendine inatçı denmesine? Hayır, aksine bu özelliğini kabul etmiş. Her insanın eksileri vardır. Zaten bizi insan yapan da budur.

Yeni bir en alınganımız mı var? :smiley: Ben sana mantıksız demedim, düz mantık dedim; fark var. :slight_smile: Doğrusu ne zaman nerede dediğimi de hatırlamıyorum ya :stuck_out_tongue:

Bence de :smiley:

Yok canım, estağfurullah :slight_smile:

Bir konuda öyle bir şey yazmıştın ki “Bu GoT evreni değil Argos’un evreni olmuş.” demiştim, aklımda o kalmış. :slight_smile:

Ooo @JaqenHgar nerelerdeydin be abi? Uzun süredir bana sataşmıyordun inanılmaz özlemişim. Şangır şungur bir avize gibi girdin ortama, ikonundaki dev çevirmen yazısı yine gözümüze giriyor harika.

Şu başlıkta İnsanlık dersi vermeye başladınız iyice saçmaladınız he hahsjdjajhaha. Neden bu kadar duyarcısınız ya terrible. Geçen sene bu zamanlarda; Queen Arianne, Ser Bronn ve ben forumun altını üstüne getirirdik. Mis gibi troll yapardık. Emekliye ayrıldım ve görüyorum ki forumda yapay kaostan uzaklaşılmış, reel kavgalar tercih edilir olmuş. Adabı vardır bu işlerin, önce suni kavga çıkarırsınız sonra da milletin gerçekten dalaşmasını izlersiniz. Mail’den bildirim almasam şerefsizim şuraya girmezdim. Adetullahtandır, bir iki kelime de ben yazayım başlığa:

En trollu: Ben (@svurgun)
En sevimlisi: Ben (@svurgun)
En seviyelisi ve tatlısı: @Starkgaryen
En fransızı: @Starkgaryen
En duyarcısı: @fecr
En kıskancı: @JaqenHgar
En kraliçesi: @stannisci
En kralı: Ben (@svurgun)
En hocası: @ichigo
En Yeniay’ı: @YeniAy_Ottoman
En paragrafçısı: @YeniAy_Ottoman
En paragraf yazmaktan yorulmayanı: @YeniAy_Ottoman