Forumun Enleri

1. şık en değil, tek. Ama açıkça yazamam biliyorsunuz ne kadar ödleğimdir. @“Queen Arianne”

En öğretmeni @Destina
En delisi @"GeneralSquirtle"
En işsiz @"Ser Bronn"
En Euron kahkahalısı @catto
En ağustos böceklisi @MaesterLord
En haini @"Himura Kenshin"
En çevirmeni @"Ulu_kurt"
En şiirseli @"Loren Lannister"
En sinirlisi @"Zeki Lann"
En komiği, currently, @“Zeki Lann”

En bebeksi olanı @Loren Lannister
En kral olanı @argos
En zeki trol @Ser Bronn
En düşmanı @Destina
En sevileni @Ulu_Kurt
En özleneni @GeneralSquirtle
En peruklusu @ichigo
En kankisi @creas
En pirensesi @svurgun
En gargameli @"Queen Arianne"
En paragrafçısı @Starkgaryen
En abazanı @DuaL
En …ları @…lar

En özleneni: MasterTargaryen ve Ser Bronn
En vefalısı: Zeki Lann ve Argos
En vefasızı: Svurgun
En mahcup olunanı: Argos
En nefret edileni: Emilio ve arianne
Ciddi anlamda en nefret edileni: Queen arianne
En kankisi: Leydimley
En yakışıklısı: Bekir Cem
En güzeli: Aviendha
En multisi: t bag, çılgınkörfez, zodiac, emilio toland1 2 3 4 5 6 serisi, aysel21
En benle alakası olmayanı: creas
En sevileni: kendim tabii ki de

Sunu konuyu bir hortlatayim :smile:

En inatçi + En Asoaif’a hakim olan : @YeniAy_Ottoman
En çevrimiçi + En hitap (sen, siz) karmasasi yasatan : @Symmachus
En gözlemci, En bir görünüp bir kaybolan : Cevirmenlerimiz @Ulu_Kurt ve JaqenHgar
En alingan + En anlasilmasi zor : @fecr
En yeni paragrafçi : @Cassiopeia
En sevileni : @ichigo, @Queen_Arianne
En eglenceli : @svurgun kraliçem, @stannisci
En özleneni : Queen_Arianne, @rhaenyss :pensive:

Utandım şuan.
Wow bu hlimle bile seviliyorum.

A-a, beni gömmeyi unutmuşsunuz? Bu haraketi size hiç yakıştıramadım. Alıngan kısmına beni yazabilirdiniz.

Çok teşekkürler. İnatçıyım, farkındayım. :smiley: :kissing_heart:

Cok seviyorum seni be :two_hearts::sparkling_heart: @Starkgaryen

Bazılarını aynen bırakıyorum, Duygu’nun enlerinden. :slight_smile:

En mantıklı + En Asoaif’a hakim olan : @Starkgaryen

En absürt kuramları olan: @argos @Symmachus
En trolcü: @svurgun @ichigo öyle yani :smiley:

En yeni paragrafçi : @Cassiopeia

En yorumları sessizce takip edip okuyan: @Robb-Stark

En cevap verdiği kişi Yeniay olan :smiley: @StarWolf

Düzenleme yaptım.

alınganlığım konusunda yuh diyorum
kim alakası olmayan bir tartışmada “sen o ve diğerleri gidin beraber tartışın” lafını duysa kızar
karalama işiniz güzel bu yüzden grup olmak güzel!! çoğunluk ne diyorsa doğrudur tek kişinin sözünü kim niye duysun dinlesin böyle devam edin
2. bir konu benimle konuşma tek taraflı işliyor galiba ben konuşurum ama sen konuşamazsın gibi

O cümleden öncesi de var… İkisini birleştirdiğinde orada kast edilen şey; “Argüman oluşturma şeklin mantıklı değil, var olanı yok; yok olanı var kabul ediyorsun. Bu durumda bu kuramı savunan diğerleri ile tartış, çünkü onlar da senin argümanlarını kabul ediyor. Ben bu şekilde bir tartışma yapamam, argümanların kitaba dayalı değil.” Hatırlar isen sana da birkaç kez (ilk geldiğin zamanlar) kitapta olan bilgiyi yok sayıyor, olmayan şeyi var diyorsun demiştim… Konuyu da hatırlıyorum hatta; Ramsey-Jon ve mektup meselesi idi.

Milletin işi gücü sana karşı cephe alıp, karalama politikası güdecek; alıngan deyince sinirleniyorsun. Kötü amaçla da alıngan denmedi… Bana da inatçı denmiş; inat genel olarak çok hoş bir özellik sayılmaz ama ben kötü olarak algılamadım çünkü o niyetle yazılmadığını bildiğim gibi inatçı biri olduğumu da biliyor ve kabul ediyorum. :expressionless:

EKLEME: Ay sildim de en karakter yazısını, anlaşılmıştır durum.

Bu yüzden en alıngana seni yazdılar alt tarafı anlamsız bir konu niye tartışma baslattın ki boşu boşuna

Beni de ekleyin :grinning: !!!

Ne yazsak kabul mü? :smiley:

Seride pek karakterli arryn görmememize rağmen en arrynci: Star Wolf

Edit: Şuandaki okudugumuz arrynlerden bahsediyorum. Geçmişteki arryleri kastettiğimi sanıp paragraflarla yazı yazmayın :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

bu konuda son yorumumu yazıyorum
öncelikle ben sinirlenmişim alıntıyı alırken elim kaymasa bile niye kızdığımı gayet güzel ifade etmişken hala buradaki tartılmaya bakın aynı şeyleri yazıyorum hala kızdığım alakam olmayan bir tartışmada tarafmışım gibi gösterilmem evet taraftım ama sessiz karışmayan okuyan o zaman ziyaretçi üye falan kimse gelmesin buraya çünkü gelen herkes benden ondan sundan bundan mutlaka birinden belli konularda taraf olacak buna kimin kızmaya hakkı var. taraftır yangını körükler kendini göstermez o zaman kızarsın ben öyle birşeyde yapmadım bana yakışmaz

ben kitap olmayan birşeye var demedim var gibi davranmadım, her yazdığımda bence, benim düşüncem teorim yorumum dedim. bu yanlışsa burda kimse yorum yapmasın herkesin yaptığı yine bu değil mi ? herkes kitabı kendine göre yorumluyor doğru yanlış belki 6. kitapta belki sonrakinde göreceğiz kim ne kadar haklı ki haklı olmasak ne olur

iki yakın arkadaş aynı şeyi diyorsa biride aman duymasın diye yazıyorsa derim kim olsa der bunu düşünür başkası açığa vurmaz ben açığa vurmazsam çatlarım çünkü kimsenin arkasından iş çevirecek kadar kurnaz değilim
evet alınganım saflığımdan iyi niyetim kullanıldığından ama yanlış düşüncelerle bana alıngan denmesine herkese öyle gösterilmesine izin vermem
İSTEDİĞİNİZ GİBİ GÜLÜP EYLENİN OYUNLARINIZI OYNAYIN BUNA TABİKİ KARIŞAMAM AMA BENİ KARIŞTIRMAYIN rica ediyorum tüm fotuma lafım bu

ahahahahhahahahahaha

Yok ya ben Arryn Hanesini sevmiyorum, Tully de sevmiyorum… Yazsam yazsam en fazla niye sevmediğim üzerine yazarım herhalde :stuck_out_tongue:

Tamam @fecr kendi adıma anladım, sildim de zaten onu. Sana ne kadar anlatmak istesek de bir şey sen yine kendi istediğin şekilde anlayacaksın. Vazgeçtim, hatta pes ettim. Lakin bil ki kimse sana hususi cephe almıyor, duygusal hareket etme. Burada insanların anlaşamadığı çok kişi var, cephe alınacak olsa onlara alınılır senden önce.

Ben Senin Hiç Yorumunu Beğenmedim ki :slight_smile: neyse seni ilk kez beğeneyim bari :grin:

Bak bir de itiraf ediyor, :smiley: Yanlış yazmışım en çok bana cevap vermişsin görünüyor :smiley:

Zaten Forumdakilerin çoğunun sayfasında en çok cevaplanan sensin :joy: ikinci ben :slight_smile: