Forumun Kayıp Üyeleri

Dostlarım, bu forumda alıştığınız ama şimdi aramızda olmayan ve ya arayı biraz fazlaca açmış diyebileceğimiz üyeler vardır, bu başlığı da onlar için açıyorum… Onları hatırlayarak onurlandırmak ve belki de ulaşıp tekrar aramıza döndürmek için…
Benim gördüğüm kadarıyla yakın zamanda Edwin Tepe adlı bir arkadaş kayboldu, gayet de aktif ve iyi bir de yazardı oysa… Var mı sizin de aklınıza gelenler?
Liste yaptım güncel tutmaya çalışacağım…

Edwin Tepe LYS zamanları… Yine de kitabı için arada uğruyor… Yaratıcı bir arkadaş. Umarım bu yaratıcılığını sınavda da sürdürebilir :slight_smile:
Peter Baelish
Ser Robert Strong İyi durumdaymış, işleri çok yoğunmuş ve forumu bırakmış…
emgekasolfa
Ramsay Bolton Arada bir geliyor…
Daenerys
Trax’iev Rakip forumda moderatörlük yapıyormuş şimdilerde…
LORD SNOW
Jojen Reed Buralarda; başlık açmaya devam ediyor…
Descartes
Sarah
Lestat
Jaime Lannister = T-bag Sınırsız ban yemiş ama misafir olarak hepimizden daha aktifmiş…
Berserk
Distea
RobbSnow
Arthur Dayne
Prince of Dragonstone
-Aegon Targaryen-
mimar brandon stark
Kanatayak Neithan olarak aramızdaymış…
Ghost
valyrian knight
Gendry
Uaerys Gitti…

Baelish vardı oda yok ortalarda ne yapıyor bilmiyorum kelleyi uçurdular sanırım :slight_smile:

Ser Robert Strong da girmiyor siteye ne zamandır.

emgekasolfa.

Ramsay Bolton’u hiç görmüyorum şimdi farkettim

Edit: Şimdi baktım daha az önce buradaymış demek ki ben denk gelmiyorum :smiley:

Mert’ e birkaç gün önce mail attım ama hala cevap gelmedi, sınav dönemi falansa giremiyor olabilir…

16 gündür hiç girmedim insafsızlar , bir Crimson yazar insan. Ben Crimson diyorum

Kimden başlasam ki ;(

Başla bir yerden, bakarsın bir yerde buluşuruz bile :slight_smile:

İchigo :’(

Ama simdi böyle yazınca benim gülmem geliyor hshdhshdbabbssb ciddi biri olamadığımdan heralde :dDD

Sizin söyledikleriniz dışında bir de Daenerys vardı bir zamanlar, çok eski üyelerden.

Trax’iev diye bir arkadaş vardı, o da yok şimdilerde…

ehem şey… şey… şey…

LORD SNOW

sonracığıma… şu sıralar Jojen Reed yok…

Evet ya Jojen’ i unutmuşum, severdim de oysa… Ama ne yapabilirim ki çok fazla yaz çocuğu gelip geçiyor bu diyarlardan; kış şövalyelerini ayırd etmek zor olabiliyor :slight_smile:

Sanada Night’s Watch Builder dedik Dorne şarabı içip Lys umumhanelerinde takılan şarkıcılardan çıktın ha :slight_smile:

Ramsay Bolton’ı ben kaç gündür görmüyorum yada denk gelmiyor.

Dostlar beni hatırlasın :slight_smile: Bakarsın ben bu diyarlardan göçüp gittiğimde anarsınız beni de; bir garip duvar ustası vardı, dostlarını unutmazdı dersiniz…

Descartes vardı o da eski üyelerden sevdiğim bir arkadaştı. Yalnız Ser Robert Strong’un bir anda terki diyar yapmasına takıldım. İnsan bir ara uğrayıp haber verirdi, durumunu açıklardı böyle böyle diye.

Simdi ben konuşsam :smiley:
Ehem…
emgekosalfa uzun zamandır yok
Ama ben Sarah diyorum :smiley: sadece birkac defa gordum onu :smiley: sonra kayıplara karıştı.