Forumun Kayıp Üyeleri

Yakışıklı çocuk bir gun mesaj atar belki ama su ara degil

Zamanında nasıl olsa birgün GoT’a başlar siteye de üye olurum diye @Monkey_D_Luffy isimli bir nick almıştım taa 2013 civarı olması lazım. Ama başlamam yıllar almış, başlayıp bitirdikten sonra da üyelik gelmedi aklımda. Sonra hep takıldığım başka bir forumun Asoiaf konusunda doğal olarak pek güçlü olamadığını görünce başka forum sitesi arayıp burayı buldum. Tabi o zamanlar çok farklı olduğu için eskiden üyelik aldığım site olduğu aklıma gelmemişti. Sonradan anlamıştım. Her neyse şimdilerde unuttum gitti şifresini.

Her neyse bunu neden anlattım? O güzelim nicki almak isteyip kapıldığını görünce hayal kırıklığına uğrayan ve bir gün bile nicki alanın siteye girmediğini görünce kim bu keko diyen arkadaşlar varsa, o nick bana ait.

Seni hatirliyorum kardesim ben de JamielannisteR’im

Karıştırıyorsundur sitede 1 dakika falan bulunmuştum çünkü :D. Haa bakıp kim lan bu üye dediysen orası ayrı tabi.

Bu kayıp üyeler hep kuyuya düştüler forum da bir kurtarma timi kurup kuyulara inmemiz lazım

Benim Queenim nerde ? Lannis Lordum ? Nerdesiniz

Oberyn buraya gelmese de olur. Kendisi kaliteli bir yaşam sürüyor eminim ki. Burası trollesek trollenmez, tartışsak tartışılmaz bir yer haline geldi, ve de arkadaş dediği anlaştığı kişilerden kaçı burada acep? Öyle işte.

Stromtrooper nerede??? Kimi sevsek gidiyor be abi…

dostlarım ben kayboldum. Anlamlı…

Stromtrooper nerde? sen gittin yetim kaldık

Geri döndüm merak etme :’))) ben de seni cok ozledim