Friends

çok karizmalar:D

bir “It’s Always Sunny in Philadelphia” değil…

How You Doin.? :biggrin:
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=43wkqM27z2E[/video]

Diziye yeniden başladım. 1x15’i izledim demin. Muhteşem ya böyle bir dizi olamaz. :D:D

Komedi dizisi pek tarzım olmadığından hiç izlemedim bunu. Ama 10 sezon sürmüş ve bu kadar beğenilmiş. İzlemediğim için utanmalı mıyım bilemedim :confused: Çocukmuşum gerçi bu dizi varken. Ama yazdım kenara. Başlayabilirim.

@RobbSnow şiddetle tavsiye ederim. Kesinlikle başlamalısın sonra bırakamazsın zaten:D Benim avatar da dizinin karekteri olan Joey :smiley: How You Doin’…? de onun ünlü lafıdır.

Tavsiyeni dikkate alacağım :slight_smile: Aslında simalar hiç yabancı değil. Demek ki repliklerine rastladığım insanlar bunlarmış :smiley: Kaliteli komedi madem. Biraz da gülelim. Hep fantastik olmasın :slight_smile:

Bu dizi başka birşey ya! Yeri ayrıdır çok özeldir benim için. Gülmek bir yana kahkaha attırır:D

@“Rhuarc” İnşallah yakın zamanda başlarım o halde :slight_smile:

Başlığı görür görmez dedim @Rhuarc nerde :smiley: :smiley: Buradaymışsın :smiley:

Dizi çok güzeldir, efsanedir, harikadır. Finalinde bütün Amerika’yı ayağı kaldırmıştır. Dallas’ı sollamış, diğer bütün sitcom’lara ilham olmuştur. Özetle, tavsiye edilir. İzlenilesi, çok gülünesi, eşe dosta başlatılasıdır. Hiç sıkmaz. Dakikalar nası geçiyor anlamazsın :smiley:

Not: Bütün Dünya Duysun, ay lav yu Pheebs <3

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Söylenecek övgü bırakmamışsın:D inşallah @“RobbSnow”'a da seyrettireceğiz. Sonra bize teşekkür edecek:D

Friends <3

@“Rhuarc” İzleyeceğim izleyeceğim :slight_smile: Şuan izlediklerim sezon finali yapmalılar ama. Yoksa hem kpss hem diziler altından kalkamam :confused: :smiley:

@“RobbSnow” anlaştık ben zaman zaman hatırlatırım sana:D

@“Rhuarc” Tamamdır anlaştık :wink:

Yarım saat öncesine kadar hiç izlememiştim, niye izlememişim diye soruyorum kendime. Çok beğendim daha ilk bölümlerden, bir sezon bir günde biter gibi :smiley:

@“Oberyn Red Viper” ooo yeni Friendsci:P gelmiş hoşgelmiş:D Kaç bölüm izledin bilmiyorum ama ilk 4-5 bölüm dizinin en sıkıcı bölümleri. İzledikce daha çok hoşuna gidecek:D

@“Rhuarc” hoşbulduuk :smiley: ben dün gece 4 bölüm izledim, en sıkıcı bölümleri buysa artık… :smiley: baya çok beğendim arkadaş :smiley:

Defalarca izlememe rağmen halen kahkaha attırabilen dizidir. Avatarımdan da belli olacağı gibi Joey benim adamımdır:D Sezonu tamamlayınca başka bir dizi izlemek istemeyeceğinden emin olabilirsin:smile:

Genellikle çok fazla bölümü olan dizileri izlemem. Mesela Himym başlayıp 2 sezon izledim, çok bölüm var diye üşendim ama bunu sular seller gibi bitiricem gibi geliyor :smiley: İzledikçe fikrim değişir belki ama şuanlık adamım Chandler :smiley:
Edit: Henüz karakterlere tam hakim olamadığım için avatarındakini Chandler sanıyodum :smiley:

Himym’ı da severim ama Friends’in çakması gibidir. Dizi aynen dediğin gibi su gibi akar, anlamazsın bölümlerin nasıl geçtiğini. Genelde dizinin ilk 2-3 sezonu herkesin favori karekteri Chandler olur. Sonra genelde değişir. Benim baştan beri Joey fanıyımdır:D Gerçi dizideki 6 karekteri de çok severim hepsinin yeri ayrı:D