Friends

Gerçekten çok beğendim bi anda akıp gidiyo anlayamadım :smiley: Joey grubun çapkını gibi, umursamaz tavırlı falan :smiley: ama Chandler daha bi sempatik geldi :smiley:

Joey gurubun çapkınıdır. Himym daki Barney’in orjinalidir. Ayrıca nasıl Himym da Barney’in ne iş yaptığını kimse bilmiyorsa, burada da Chandler’ın ne iş yaptığını kimse bilmez. Himym da nasıl sürekli aynı cafede aynı masaya oturuyorlarsa Friends de aynı şekildedir. Bunun gibi birçok örnek daha verebilirim. O yüzden Himym için çakma diyorum.

Konuya gelirsek aslında içlerinde en çok umursayan Joey’dir. Bunu ilerleyen sezonlarda daha iyi anlayacaksın. İlk sezonlar Chandler gerçekten çok iyidir. Bazı olaylar sonrasında (spoiler vermemek için söylemiyorum) karekteri daha pasif bir hale dönüşüyor. Sezonları izledikçe hepsini seveceksin gerçi:D

Aynısını yazıcaktım, Himym’deki Barney’e benziyo diye :smiley: çakma demeyeyim de, esin kaynağının Friends olduğunu düşünüyorum.
Vallahi çok izleyesim geldi gideyim de izleyeyim üç beş bölüm :smiley:

Okey:D Bende SPN’in yeni bölümünü izlemeye çekiliyorum:P

@“Rhuarc” şuan merak ettiğim bi’ şey var, aranıyorum belki ama spoiler da yemek istemiyorum :smiley:
Bu bölümde de vardı, şu çirkin çıplak adam muhabbeti nedir abi ya :smiley: ileride açıklanacak mı onu söyle yeter :smiley:

Tabi yaklaşık 238 bölüm olunca hatırlamak zor olabiliyor. Çıplak adam dediğin pencereden karşı apartmanda gördükleri ve bize hiç gösterilmeyen adamı soruyorsan, onunla hiç tanışmadık. Öyle arada muhabbeti dönüyor hep. Galiba ilerki sezonlar da ölüyordu:P (bu kısımdan tam emin değilim)

1. sezonda öldüğünü zannedip dürtüklüyorlardı sonradan ölmediği anlaşılıyordu. :biggrin: Başka bir mevzu var mı bilmiyorum.

daha sonra evini satıyor ve gidiyor.
evi Ross alıyor hatta

Tamam ya şimdi sen deyince hatırladım. Ev onundu dimi.

Teşekkür ettim hepinize^^

8.sezon 1.bölümünü hangi sitede ardıysam da altyazısı kaymayan bir tane bulamadığım dizidir… Eğer kaymayan bir site biliyosanız söyleyin bi bölüm bile atlamak istemiyorum :smiley:

@“Typer” dostum daha ilk sezondayım 8’de sorun var mı bilmiyorum ama ben buradan izliyorum. Umarım sorun yoktur :smiley:

Bütün 8. sezonun altyazıları problemli malesef, internet üzerinden izlesen daha iyi.

@rhuarc nereden izleyeyim önerin nedir

Bütün dizilerin en bomba zamanları genelde ilk sezonudur. Zaman geçtikçe ne zaman bitecek iyice boku çıktı gibi yorumlar yapılır.
[color=#000000]F.[color=#000000]R[color=#00BFFF].[color=#000000]I[color=#FFD700].[color=#000000]E.[color=#000000]N[color=#FFD700].[color=#000000]D[color=#00BFFF].[color=#000000]S bu durumun tam tersidir. En yavan ve başarısız sezonu ilk sezonudur. Sezonlar ilerledikçe katlanarak büyür. 4-5 ve 8. sezonları harikadır özellikle. Her bir sezon finali başlı başına muhteşemdir. izleyin izlettirin. :slight_smile:

Dizinin 5. Sezon 19. bölümünde yakaladığım subliminal ama ne olduğunu çözemedim. :smiley:

neymiş o bende merak ettim:D

@“Rhuarc” TV forumundan Friends konusu için yarı modluk verelim sana en iyisi. Hakettin bunu :smiley:

edit: Siteye girmeye girmeye etiket nasıl yapılır onu bile unutmuşum sorry.

ahaha Friends için her şey değer:D sayfanın tozunu da alsam yeter bana:D

Verin tabi ki. Yakışır kardeşime :wink: .