Friends

ben de phoebe çıktım.

Duygulandım ya :frowning:

Matt LeBlanc 1996-2013

[/url][/img]

Matthew Perry 1986 -2013

[/url][/img]

1994-2013 David Schwimmer

[/url][/img]

David Schwimmer in hangi fotosu 2013

@“Alex Moran” tek değişmeyen o :slight_smile: ceketli resmi 2013[/quote]

10 sezonun jeneriğini birleştirmişler güzel olmuş.

http://www.youtube.com/watch?v=K2fZb9tDXKE

could this BE any more awkward audhuasdhuashdau Chandler ya…

Chandler’ın vurgulamaları :D:D

Bu kadar etkili final yapan pek bir dizi yoktur kanımca. Son sahnesini her izlediğimde sanki arkadaşlarımmış gibi özlem duyuyorum. Gerçekten önemli iş yapmışlar, ve how I met your mother gibi suyunu çıkarmadan gayet ayarında bitirmişler.

How I met your mother’la Friends’in benim için en büyük farkı samimiliği sanırım. How I met your mother aslında biraz duygu sömürüsünü kullanır,yanlış bir terim olmaz umarım ama bazen duygusal mastürbasyonu amaç alır. Ama Friends öyle değildir. Niye derseniz:

1. sezonda Chandler ve Monica, normal yolla bebekleri olmayacağını öğrenince, hemen evlat ediniriz o zaman diyebilirler, bundan bir duygu sömürüsü yapmazlar.

Ve mesela Joey gibi bir karakter vardır. Bir sahneyle veya cümleyle bağlanmazsınız belki, ama sezonlar geçtikçe artık “Joey ya” gibi bir cümle kurup gülümsemenize yol açabilir.

Gerçekten harika bir dizi. Buraya bakan olursa izlemesini kesinlikle öneririm. Benim için bu kadar ayrı yeri olan Friends dışında sadece Breaking Bad’i sayabilirim sanırım. Game of Thrones’u eklemedim, çünkü okuduğum kadarıyla kitabı daha çok hoşuma gitti. Gaza gelip çok uzun yazdım bu saatte :slight_smile:

@“Tremond Snow” +1

1x5’i izledim dün. Bugünde birkaç bölüm devirmeyi düşünüyorum. Her karakteri ayrı bir güzel geldi bana. Umarım sonuna kadar sıkılmadan giderim. 90’lar daha güzelmiş nedense.

Sıkılmadan bitirecegine inaniyorum cunku her sezon bir oncekinden daha iyi oluyor. Zaten bir iki sezon sonra birakamazsin. Ben hala ayni bolumu on defa da izlesem sıkılmiyorum[emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk

aramıza hoşgeldin pişman olmayacaksın :smiley:

Düzeltme: The Office’i unutmuşum. Friends, The Office ve Breaking Bad. Eklemesem kendimle çelişirdim. :slight_smile:

Baktım burada çok övmüşsünüz, bende başlamak için yeni dizi arıyordum başlayayım dedim. Övdüğünüz kadar varmış. :smiley: Henüz 1x9’dayım ama bağımlılık yaptı asafsd :smiley:

-Hey Joey bir günlüğüne iktidar sahibi olsan ne yapardın?
-Kendimi öldürürdüm. asfafsgsdg :smiley: :smiley:

Yok böyle bir dizi. :smiley: Gelmiş geçmiş en iyi komedi dizisi denmiş kesinlikle katılıyorum aafddsf :smiley: :smiley:

Ross’u hiç sevmiyorum :sad:[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RIXnHJiDj6U

Efsanevi bir dizidir. Izledigim en iyi dizidir. Joey’in safligi beni benden alir. Ross’un Rachel’a olan olumsuz aski, Monica’nin temizlik tutkusu, Phoebe’nin gariplikleri, Chandler’in espiriler.10 sezon boyunca sizi kendilerine o kadar baglarlar ki bitimi icinize agir bir bosluk olusturur. Sanki cok yakin bir arkadasinizdan ayrilmiscasina uzulursunuz. Hala arsivimde bulunur(du - tabi pcm bozulmasaydi). Hic silmeyecegim bir yapim varsa o da budur. Izleyecek olanlara uncut izlemeseni tavsiye ederim. Hemen hemen her bolumde fazladan 2-3 dk var. Kulaga onemsiz geliyor olabilir ama inanin her sahnesinde guldugunuz bu kadar kaliteli bir yapimi eksiksiz izlemeniz gerekir.

Efsanedir. Bak hatırladım bi daha güldüm sksjduushs

Ben de en baştan başladım izliyorum. 10 kere bile bitirebilirim.
Harikalar ya ^^

Hep listemde olmasına rağmen 3-5 bölümden fazla izleyemediğim dizi.İzliycem ama kesin.