Friends

yaa sahneyi aklıma getirdin :DD

Bir tv sergisinden…

2x12+13. bölümler çok efsane olmuş. Joey’in girişi. :smiley:

Çok övüldüğünü duydum, başlayayım dedim ilk sezonu indirdim fakat bir türlü senkronlu altyazı bulamadım :S bu arada jennifer oynuyormuş sırf onun için izlenir <3

Ben şurdan indirmiştim, içinde ingilizce altyazı var ve görüntü kalitesi fena değil. Bir daha indirmeye üşenmezsen tabii :smiley:
http://kickass.to/friends-season-1-complete-720p-brrip-sujaidr-pimprg-t7834956.html

yapcak bir şey yok indiriyim ^^ teşekkürler

bunun phoebe siyle seinfeld in kramer ı efsane ikili olurmuş

Friends’i bu siteden izlemedim, başka dizileri izliyorum. Ama Bu site iyi bence: http://www.dizist.com/dizi/friends/ . İndirmek zamanımı alır dersen deneyebilirsin. :slight_smile:

Selam hacılar, foruma çoook uzun bir süredir girmiyodum, sırf belki bi kaç kişiyi Friends’i izlemeye teşvik edebilirim diye girdim.

Kaç günlerdir, haftalardır bitmemesi için çaba sarfediyodum, “pudingimi çay kaşığıyla yiyeyim de çabuk bitmesin” misali. Bitince yaptığım ilk iş 1. sezona baştan sarmak oldu. İzleyebileceğiniz en iyi komedi dizisidir kanımca. Bir de diğer dizilerden farkı samimiyet duygusu. Her yerde bulamazsınız Joey ve Phoebe gibisini…

Adeta bir diziyi bitirmedim de kendi dostlarımdan ayrıldım. Yapıcak bi şey yok tekrar tekrar izliycez mecburen. :smiley: Yeni bir diziye başlamayı düşünen ya da gülmek isteyenler kesinlikle başlasın ve 10 sezonu gözünde büyütmesin. Diyceklerim bu kadar, gideyim de yatayım artıkın :smiley:

İZLEYİN, İZLETTİRİN :smiley:

Arkadaşlar “Joey” dizisini izleyen, ya da herhangi bir sitede bulan var mı acaba :smiley: hangi sitede aradıysam bulamadım, Joey varsa ben de varım, o diziyi bulmam gerek. Bilen bi arkadaş varsa şaapabilir mi :smiley:

En sevdigim dizi olmustur kendisi.uc sefer sklmadan izledm bos vaktim olfukca izlerim.3 arkadasima baslatmistim.izleyip de pisman olan olmadi :slight_smile: cok iyi 6 arkadaş edindim.janise gunther bile harikaydi :slight_smile: hepsini ayri ayri sevmemle birlikte chandler bir harika gercekten.dizinin asil aski gizli planda kalan aski da chandlerinkidir. Espirileri de cok fena :smiley: neyse guzel insanlar siddetle tavsiye ederim.

hi rose ! :slight_smile:

zor bulursun yok o dizi. galiba dizimag da bi kaç bölüm vardı bir tek o da kapandı

Zamunda’da torrents kısmına “joey” yazınca eeeeen altta çıkıyomuş, yeni farkettim :smiley: hemen abanıyorum :smiley:

How I Met Your Mother ve 2 Broke Girls hikaye asıl efsane Friends. Canım sıkıldığında eski bölümleri açıp izliyorum. Genellikle aynı bölümleri izlemekten sıkılırım diğer dizilerde ama Friends’te öyle bi durum yok. Benim için yeri hep farklıdır. :slight_smile:

7x16 nın son sahnesi. Dizinin en komik ilk beş sahnesinden biridir benim için adsfddsfd :smiley: :smiley:

ya benim unutamadığım gülme anlarım böyle zeki espriler zart zurt onlardan çok karakterle ilgili saçma sapan şeyler oluyo yani saatlerce gülüyom yıllar sonra aklıma geliyo gülüyom bu yüzden en sevdiğim karakterler joey ve phoebe bu dizide bi de bunlara benzer kramer var

mesela friends de en çok şuna gülmüşümdür(phoebe yle derslerinden çok ilerde biliyomuş gibi fransızca tepki veriyo onlara)

hahaha bu satırları yazarken bile deliriyom

seinfeld konusu yokmuş mesela onda da var benzer sahne

Bunları da unutmamak lazım :

Bunlar da benden gelsin:

eğer yanlış bilmiyorsam joey’in düşme sahnesini rachel bilmiyormuş ve verdiği tepki gerçekmiş.