Galatasaray FAN

Ben de katılmak istiyorum koyu bir Galatasaray taraftarıyımdır. :slight_smile:

Edit:We Are The Best! We Are Best! We Are The Best Galatasaray!

3ncü kez yazıyorum bende Galatasaraylıyım listeye yazılmak istiyorum arkadaş girmiyorsa modlar konuyu kilitlesin yeni konu açalım bari

Bende Galatasaraylıyım :smiley:

Aşırı derecede fanatik ve koyu bir Galatasarataylıyım ismimin eklenmesinden gurur ve mutluluk duyarım :slight_smile:

Türkiye’nin en büyük takımı :cool:

1. Lig şampiyonluğuna hadi bakalım :slight_smile:

Benide ekleyin…

+10 milyon euro muydu

dört mevsim gibisin Galatasaray her günün başka güzel…

grubumuz zor ama imkansız degıl , cıkarız dıye dusunuyorum

Umarım Galatasaray bu gruptan çıkmayı başarır. Türkiye olarak Avrupa’da adımızın duyulması hele li Şampiyonlar Ligi’nde çok güzel olur. Zor görünüyor ama imkansız değil.

çoğunuzun aksine ben gruptan en azından bi üçüncülükle çıkabileceğimize inanıyorum

Milliyet’in haberine göre galatasaray bruma ile anlaşmış umarım doğrudur. bu adama ihtiyacımız olacaktır kanatta sıkıntımız var.

Galatasaray, ülkemizde düzenlenen U20 Dünya Kupası’nda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken ve Avrupa’nın dev kulüplerinin radarına giren Bruma’yı renklerine bağladı.

Sarı-kırmızılılar Bruma için Sportin Lizbon ile 12 milyon euro karşılığında anlaşma sağladı. Genç futbolcu ile 5 yıllık sözleşme imzalanacak.

kaynak:

Çok isabetli bir transfer umarım fazlasıyla katkı sağlar takıma.

Almışken oynatırlar umarım Türkiye de genç yetenekler artmalı.İnşallah şans verilirse Şampiyonlar Ligi’nde göstersin kendini

İyi olmuş aldıkları

Galatasaray’ın, Manchester United’in orta sahadaki Japon yıldızı Shinji Kagawa’yı renklerine katmak için ara transfer döneminde girişimlerde bulunmaya hazırlandığı belirtildi.

Son 3 sezondur kadrosuna yaptığı takviyelerle Avrupa’da ses getiren Galatasaray’ın sıradaki olası hamlesi İngiltere’deki transfer kulislerinde yüksek sesle dile getirilmeye başlandı. İngiliz basını, sarı kırmızılı takımın Manchester United forması altında beklentileri karşılayamayan Shinji Kagawa için ara transfer döneminde teklif götüreceğini ileri sürdü.

24 yaşındaki orta saha oyuncusunun adı, 'Kırmızı Şeytanlar’ın yeni teknik direktörü David Moyes’in gözüne girmeyi başaramayınca yaz transfer döneminin sonlarında eski kulübü Borussia Dortmund ile anılsa da Japon yıldız takımda tutuldu.

Bundesliga’da sergiledği performansla dikkatleri üzerine çeken Kagawa, Jürgen Klopp’un yönetimi altında 2 sezon üst üste kazanılan lig şampiyonlukları sırasında 29 gol kaydederek Avrupa devlerinin radarına girdi.

2012 yaz transfer döneminde Manchester United’in 12 milyon sterlin bonservis bedeli ödeyerek renklerine bağladığı Kagawa, geçtiğimiz sezon sakatlıklar nedeniyle Sir Alex Ferguson’un takımında fazla forma şansı bulamadı. Taraftarların bu sezon kendisinde çok şey beklediği orta saha oyuncusu David Moyes’in planları arasında ise kendine ait bir yer bulamadı.

Thiago Alcantara, Cesc Fabregas ve Mesut Özil gibi isimlere de teklif götüren Manchester United, en sonunda Everton’dan Moyes’in eski öğrencisi Marouane Fellaini’yi kadrosuna katarak İskoç teknik adamın hayalini kurduğu kadro açısından önemli bir boşluğu doldurdu.

Japon milli oyuncunun ise, bu sezon şu ana kadar sadece Community Shield’de Wigan Athletic karşısında 7 dakika forma giymesi nedeni ile İngiltere Premier Lig ekibinden ayrılmaya sıcak baktığı ifade edildi.

Ara transfer döneminde Borussia Dortmund ile Galatasaray’ın Shinji Kagawa için yarışa girmesi olasılığı giderek artarken, sarı kırmızılı takımın Manchester United açısından daha cazip bir teklif götürebileceği kaydedildi.

Kagawa, formunun zirvesine çıktığı Borussia Dortmund’a gitmeye sıcak baksa da Manchester United’in, Galatasaray’ın Wesley Sneijder’i de içinde bulunduran bir teklif sunması halinde, Japon yıldızını elden çıkarmak için tercihini sarı kırmızılı takımdan yana kullanmasına kesin gözüyle bakıldığı bildirildi.

Kaynak
Kagawa’ya bayılıyorum,Galatasaray’a gelirse süper olacak. :smiley: