Galatasaray FAN

@“Sinister” Hayır yanlış anladın.
Tabi ki katil demiyorum. Genelleme yapmak çok yanlış. Söylediğim gibi holigan vardır, taraftar vardır.

Hiçbir taraftar geçmişini unutmaz. Ama eğer saygı bekliyorsan, saygı göstereceksin. Zamanında Fb yenildiğinde ya da biz Avrupa’ya gidemediğimizde maçtaki pankartlara kadar yansıtılmıştı bu. + maç sonucu ölen bir taraftar var. Onu FB camiası yok sayıp, gsyi desteklemez.

Her şey göründüğü kadar basit olsa Hasan. Bunu defalarca yaptılar. Ben nefret ediyorsam boşuna etmiyorum.

Biz ne zaman destekleriz gsyi biliyor musun?

Kaybettiğimiz, şikeyle kazandıkları 3 puanları, şampiyonluklarımızı versinler. Deplasmanda ölen Kartalları-kanaryaları geri getirsinler?

İşte o zaman futbol daha iyi bir futbol olur.

Arkadaşlar bu nefret, kin nedir. Galatasaray, ülkemizin nadide takımlarından biri. İster sevin ister sevmeyin ama takımı ve taraftarları rencide edici sözler veya genellemeler bence çok yanlış bir ifadeye yol açar. Kendini bilmez bazı insanlar, diğer takımın taraftarına zarar veriyor diye hepsini aynı kefeye koymak haksızlık olur. Sırf bir kendini bilmez yüzünden o takımın taraftarına “Oh olsun.” demekte ne kadar doğrudur bunu iç muhakemenize bırakıyorum. Bu 3 büyük takımın taraftarları için de geçerlidir. Aslında her takım için. Eğer bir Bursaspor taraftarı, Beşiktaş’ın yapacağı bir dış maçta alabileceği yenilgi ve hüsranlara “Oh olsun, hak ettiniz.” vb. gibi söylemlerde bulunuyorsa onun taraftarlığından ve sporseverliğinden kuşku duyarım. İnce dokundurmalar, şakalaşmalar elbette olur ama bunlar hakaret ve itham derecesine ulaştığında hiç hoş olmuyor.

Bu ülke FB-GS-BJK ayrımı olmadan tek ve hür olursa hem sportif başarıyı hem de birlik beraberliği sağlar. Ama biz her zamanki gibi kişisel sevdalar uğruna nice davaları, nice emekleri heba edip gittik.

FB ve GS yöneticileri de dahil tüm spor yöneticileri zerre umrumda değil açıkçası ve birbirlerine başarı dilemezler. Zaten bu olanlar bu mafya yöneticilerinin varlığından kaynaklı. O yüzden yöneticilerinin canı cehenneme, ben bunu aktivite olarak görüyorum, (kendim Adana Demirsporlu olduğumdan, Fatih Terim ve Hasan Şaş’a atfen GS’e sempatim var. Çocukluktan kalma ve abimin takımı diye de Bjk sempatim var. Hatta bu bahsettiğim yanlış giden şeyler olmasa belki bende Bjk’lı olabilirdim ama mümkün görünmüyor) arkadaşlarımla bende çekişme sohetleri yapıyorum ama hiçbir ırkçı veya topluluğu hedef gösterip nefret söylemiyle veya sözlü saldırıyla tehdit etmiyorum.

Biz diyorsun, sizler kimlersiniz? Gs’i Türkiye şartlarında sadece Gs’liler destekliyor maalesef. Bizi destekleyin olayı yok. “Siz” sadece takım yenildiğinde bir kereye mahsus rekabet edin hatta gülün ama o orada bitsin. Sürekliliğe bağlamasın.

Ölen vatandaşların, buradaki Gs’lilerle hiç ilgisi yok, klüple de ilgisi yok. Yarın bir gün bir katil çıksa, ben Bjk’lıyım dese, ne yaparsın? Ben söyleyeyim, yine görmek isteyeceğin şeyleri görüp yalan haberlere inanırsın. Bunları aş bence… dost olan acı söyler. İster rahatsız olduğun holiganların arasına karış istersen söylediklerimden bir şey çıkar.

Dediğim gibi forumda tatlı çekişme yapılır ama bahsettiğim şekilde olan caps ve yorumları nasıl algılayacağımı anladınız, ona göre davranın.

@"Sinister " Ben buradaki hiçbir üyeye katil demedim. Haddime de değil. Kimseye mention atmadım. Benim yazdıklarıma karşılık geldi yorumlar.

Tekrar söylüyorum, genelleme yapmıyorum. Ama nefret ediyorsam bir şeyler bildiğimden.

Adana Demirsporlusun. 2 laf vardır bizde.

Erkek adam renkli takım tutmaz. 1
Erkek adam tek takım tutar o da kimliğinde yazar. 2

Çıkıp bir çArşı üyesi katilim dese, o utançla yaşarım. Arsız arsız konuşmam. Ve zaten o taraftar hapishanede olur. çArşı taraftarı Mühendis Oktayın katilleri gibi dışarıda olmaz.

Neyse uzatmaya gerek yok. Fanatikliğimi biliyorsunuz. Ya da bilmiyorsunuz bilmiyorum. Ama ben futbolda bildiğim yoldan yürürüm. Fikirlerim değişmedi, değişmez.

Ehehe. Pekala. Bu konudaki benimde son mesajım. Tekrar tekrar söylüyorum, hangi başlıkta olduğu farketmez bahsettiğim yorumlara elimden geleni yapacağım.

Şimdi Galatasaray FAN yorumları, buyrun…

Engin Baytar 2 maçtır rezalet oynuyor bu maçtada 11 de kimden torpili var bu adamın acaba.

hadi bugünde kavga :confused:

Burak kadar kazma futbolcu yok. Bu adam Lazio’ya denilen fiyatlara satılsa 100 yılın kazığını atardık.

Her kelimesine katılıyorum.

Gol : Drogba
Asist : Bruma

Maç 1-1 oldu golden önce Burak bir kere daha karşı karşıya kaçırdı. Burak yerine de Umut girsin alırız inşallah bu maçı.

Ya formamı giycektim bulamadım .sss

Drogba çoşuyorrrrrrr!!! 2-1 öndeyiz.

Drogba reyiz böyle devam

Maç sonunda Beşiktaş JK sayfasına saldırıyoruz. :smiley:

Tapatalk 2 ile gönderildi.

Maç için Lannister oldum gene .:DD

yapmayalım ya şimdi haklıyken haksız duruma düşcez…

şaka şaka saldırın, misillemedir sadfasfsa

Örnek (!) bjk taraftarı sahaya giriyor. Fenerlilerin hakkını vereyim yenilirken böyle çirkeflik yapmıyor adamlar.

Saha da hiçkimse yok mahşallah ffdsfsdfdsf

@“lethe ~” açıklama bekliyoruz! Ortalığı sen karıştırdın dimi :slight_smile:

tamam hadi :smiley: