Galatasaray FAN

Sahayı basan bjkliler = TERÖRİST

Benim suçum yok gfjhgkh

@“Darkness07” Adam akıllı konuş.
Terörist ne demek anlamını biliyor musun sen??
Eğer taraftarı tahrik edersen, sonuçlarına katlanırsın.

2 dk kalmışdı ya :S

?? Maçı sabote edenler teröristtir helede bunu mağlupken yapanlar. Evimizde 6 tane yedik sahaya tek bir çöp bile atılmadı! Fenerbahçe ile aramızdaki gerilim çok daha fazla onlar bile böyle bir şey yapmadılar! TDK dan teröristin tanımına bak terörist sadece Pkklılara denmez. Terör’ün türkçe karşılığı kaos veya dehşettir. Sence sahada ne oluyor şu anda???

@“Darkness07” :smiley:
Terörist kelimesinin ne demek olduğunu biliyorum merak etme.
Oradaki olaylar maç ile ya da skorla mı alakası sence? Eğer böyle düşünüyorsan cidden komik.

Öncelikle yanlış anlaşılmak istenmem. Beşiktaşlıların tümüne terörist deme gibi bir durumum yok buna hakkımda olmaz zaten ama olaya objektif bak saha da terör var şu anda. Rezillik resmen 1000lerce kişi sahayı bastı 3.dünya ülkelerinde yaşanıyor bu durum. Gerçek beşiktaşlılara da yazık.

@Darkness07 ehehe

beşiktaş kendini rezil etti başka bişey değil

Hadi Fenerbahçeliler şampiyonluğu kaybedince sahaya girdiler anlarım da faul için sahaya mı inilir?

Tapatalk 2 ile gönderildi.

Olayla ilgili copy-paste yaptım ha fdfdfsdfs

Melo’ya kırmızı kart çıktı, taraftar sahaya girdi
Melo’ya kırmızı kart çıktı, taraftar sahaya girdi
Melo atıldı, gerilim tırmandı, taraftar sahaya daldı, derbi yarıda kaldı! Beşiktaşlı taraftarlar ile emniyet güçleri arasında sert olaylar yaşanıyor.

Beşiktaş-Galatasaray derbisi nde olaylar çıktı! Galatasaray’ın 2-1 üstünlüğüyle devam eden derbi maçta Melo’nun kırmızı kart görmesinin ardından gerilim yükseldi. Önce bazı Beşiktaşlı taraftarlar sahaya girdi! Maç durdu, Galatasaraylı oyuncular soyunma odasına gitti! Olaylar daha da büyüdü ve sahaya atlayan taraftar sayısı giderek arttı. Saha içinde Beşiktaşlı taraftarlar ile emniyet güçleri arasında sert olaylar yaşanıyor.

Bir de hakem direk kırmızı kart gösterdi pozisyonu örtbas filan edilmedi. Daha ne bekliyordu sahayı basanlar merak ediyorum. Adam kırmızı kart yemiş en az 3 maç yiyecek zaten.

ses rekoru kıranlar sessizlik rekorunuda kırdı helal

Maç öncesinde taraftar bize özel pankart açmış. ‘‘Dönüşümüz muhteşem olacak.’’ adfgjhsaagjkhdaag :smiley: Evet, geri döneceğiz.

Tapatalk 2 ile gönderildi.

Yazık la Beşiktaşa :smiley:

Beşiktaşlılarla boş yere tartışmaya girmeye gerek yok. Şu durumda mantıklı yorum yapmaları pek mümkün değil. Benim için önemli olan Galatasaray’ın yenmesiydi ve yendi gerisi detaydır.

“bekle bizi gs 3 gün kaldı!” ahahdfasdfsdafasdf

Ya arkadaşlar.

Gezi Parkı olaylarında felan çArşı ön plandaydı biliyosunuz. O durumdan sonra İktidar desteği ile yani AKP desteği ile, 1453 Kartalları kuruldu. Gerçi liderleri ülkücüymüş nasıl oluyor bilmiyorum. Neyse 86. dakikalarda felan bunlar atağa kalkınca, çArşı duruma el koydu ve 1453 kartallerını tribünde istemedi. Bunun üzerine melo hareket yapınca da 1453 Kartalları 130 kişi yoktur, sahaya akın etti. Şimdi 1453 Kartalları inkar ediyormuş. Felan bilmiyorum ama orada yaşananlardan çArşı sorumlu değil.

Yenildiysek yenildik. Sorun skor felan değil.

Evet öyleymiş
Bugün Beşiktaş lı bi arkadaşımda anlatmıştı

Real Madrid maçı sonrası haksız eleştirilerden sonra bu galibiyeti haketti diye düşünüyorum. Cevabı sahada vermenin gururunu yaşıyorlardır… Bu kadar çabuk toparlanmalarını beklemiyordum. Hem şampiyonlar liginde zor grupta oynayacaksın hemde derbilerle başedeceksin… GS’ı tebrik ederim.

İşte bu eniştelerime bile anlatamadığım bir gerçek.