Galatasaray FAN

İnanan 11 adamın 3-1’lik maçı. :slight_smile:

Bizim maçlarımızı Cüneyt Çakır yönetmesin. Adam tam bir … … ! İki sene önce Süper Finalde son maçı uzatmalar bittiği halde devam ettirdi. Aynı sene Süper Kupa’da aleyimize kararlar verdi hemde haklı olmamıza rağmen bunları yaptı. Adamın yönettiği her maçta bize garezi var.
Ben bu “Türkiye Futbol FENERasyon” nu da Fenerasyon’un hakemlerinin de ………………

Tapatalk 2 ile gönderildi.

Hakemlere yapılan bu yakıştırmaları doğru bulmuyorum.
Sonuçta insanlar nasıl ekmek parası kazanmaya çalışıyorsa onlar da aynen bunu yapıyorlar.
Art niyet olduğunu düşünmüyorum.

Peki hakemlerin takımlarımıza yaptıklarını doğru mu buluyorsun?
Cüneyt Çakır gibiler ekmek parasını maç başlamadan alıyor zaten. :@

4-2 :redface:

Bu takım Aziz Yıldırım’a ve Yıldırım Demirören’e boyun eğmeyecek. “Fenerasyon bizi yıldırmaz.” :slight_smile:

[b]Pops Mensah-Bonsu Galatasaray Liv Hospital’da

Galatasaray Liv Hospital, Pops Mensah Bonsu ile kesin anlaşmaya varmıştır.[/b]

Pops Mensah-Bonsu
7 Eylül 1983’te İngiltere’de dünyaya geldi. 2,06 metre boyunda dört ve beş numaralı pozisyonlarda görev alabilen Pops Mensah-Bonsu 2011-12 sezonunda Beşiktaş forması giymiş ve Ergin Ataman yönetiminde Arroyo, Erceg ve Dudley ile birlikte üç kupalı bir sezon geçirmişti. Ligde normal sezonda 14,2 sayı 8,1 ribaund ve playofflarda 10,3 sayı 7 ribaund ortalamaları yakalarken Eurochallenge Final Four MVP olmayı başarmıştı. Chalon önündeki finalde 26 sayı 20 ribaund ile double double yapıp muazzam bir performans ortaya koymuştu. Pops Mensah-Bonsu Türkiye Kupası’nda da Galatasaray karşısında 18 sayı 19 ribaund ile galibiyette büyük pay sahibi olmuştu. Bonsu NBA’de Dallas, San Antonio, Toronto, Houston ve New Orleans takımlarının formasını giyerken Avrupa’da da CSKA, Benetton Treviso, ASVEL gibi birçok önemli kulüpte oynadı. Pops son olarak Emporio Armani Milano’da görev aldı.

Kaynak

Galatasaray Liv Hospital, Turkish Airlines Euroleague normal sezon C Grubu üçüncü maçında Unicaja Malaga ile karşı karşıya gelecek. Martin Carpena Arena’daki mücadele 31 Ekim Perşembe günü saat 21.00’de başlayacak.

Maç: Unicaja Malaga - Galatasaray Liv Hospital
Salon: Martin Carpena Arena
Tarih: 31.10.2013 Saat: 21.00
Yayın: NTV Spor

Üçüncü haftanın programı şöyle:

31 Ekim Perşembe
21.00 Unicaja Malaga - Galatasaray Liv Hospital
21.15 Olympiakos - Bayern Munich

1 Kasım Cuma
20.00 Stelmet Zielona Gora - Montepaschi Siena

THY Euroleague ikinci haftasında son iki sezonun şampiyonu Yunan devi Olympiakos’u evinde ağırlayan takımımız karşılaşmayı unutulmaz bir atmosferde oynamıştı. Bu sezon daha ilk maçından Abdi İpekçi’de % 100 doluluk (11.400) oranına ulaşan Galatasaray Liv Hospital, Spanoulis’in ikili oyunlarını durduramayınca baştan çift haneleri skorlarla geriye düştü. Üçüncü çeyrekte Arroyo ile müthiş bir geri dönüşe imza atan takımımız 57-56 ile öne geçmesini de bildi. Son bölümde tecrübesini ve az yıpranmasını iyi kullanan Olympiakos yeniden kontrolu ele alıp 67-78 ile karşılaşmadan galip ayrılmıştı. Jawai 22 sayıyla en etkili isimlerimizden biri oldu ancak maçtan sonra gelen sakatlık haberiyle camiamızı derinden üzdü.

Rakibimiz Malaga ilk maçında Pire’den 69-61’lik yenilgiyle ayrılırken Gora’yı İspanya’da ağırladı 101-68 gibi farklı bir skorla galip geldi. ABD’li forvet Nick Caner-Medley 14,5 sayı 5,5 ribaund takımın dikkat çeken isimlerinden biri olurken Eurobasket’in çıkış yapan isimlerinden Sloven guard Zoran Dragic 12 sayıyla oynuyor. Takımda Carlos Suarez, Fran Vazquez, Earl Calloway, Jayson Granger gibi önemli isimler bulunuyor.

Pops Mensah-Bonsu, İlk Kez
Galatasaray Liv Hospital’ın yeni transferi Pops Mensah-Bonsu Joventut Badalona ve CSKA Moskova formalarıyla daha önce iki sezon Euroleague tecrübesi yaşamıştı. 2008’de Virtus Roma’ya 23 sayı 14 ribaund kaydedip bu organizasyondaki en iyi maçını çıkarmıştı. 2,06 metre boyunda dört ve beş numaralı pozisyonlarda görev alabilen Pops Mensah-Bonsu 2011-12 sezonunda Beşiktaş forması giymiş ve Ergin Ataman yönetiminde Arroyo, Erceg ve Dudley ile birlikte üç kupalı bir sezon geçirmişti. Ligde normal sezonda 14,2 sayı 8,1 ribaund ve playofflarda 10,3 sayı 7 ribaund ortalamaları yakalarken Eurochallenge Final Four MVP olmayı başarmıştı. Chalon önündeki finalde 26 sayı 20 ribaund ile double double yapıp muazzam bir performans ortaya koymuştu. Pops Mensah-Bonsu Türkiye Kupası’nda da Galatasaray karşısında 18 sayı 19 ribaund ile galibiyette büyük pay sahibi olmuştu.

Kaynak

Galatasaray Liv Hospital, Turkish Airlines Euroleague normal sezon C Grubu üçüncü maçında Unicaja Malaga ile karşı karşıya gelecek. Martin Carpena Arena’daki mücadele 31 Ekim Perşembe günü saat 21.00’de başlayacak.

Maç: Unicaja Malaga - Galatasaray Liv Hospital
Salon: Martin Carpena Arena
Tarih: 31.10.2013 Saat: 21.00
Yayın: NTV Spor

Üçüncü haftanın programı şöyle:

31 Ekim Perşembe
21.00 Unicaja Malaga - Galatasaray Liv Hospital
21.15 Olympiakos - Bayern Munich

1 Kasım Cuma
20.00 Stelmet Zielona Gora - Montepaschi Siena

THY Euroleague ikinci haftasında son iki sezonun şampiyonu Yunan devi Olympiakos’u evinde ağırlayan takımımız karşılaşmayı unutulmaz bir atmosferde oynamıştı. Bu sezon daha ilk maçından Abdi İpekçi’de % 100 doluluk (11.400) oranına ulaşan Galatasaray Liv Hospital, Spanoulis’in ikili oyunlarını durduramayınca baştan çift haneleri skorlarla geriye düştü. Üçüncü çeyrekte Arroyo ile müthiş bir geri dönüşe imza atan takımımız 57-56 ile öne geçmesini de bildi. Son bölümde tecrübesini ve az yıpranmasını iyi kullanan Olympiakos yeniden kontrolu ele alıp 67-78 ile karşılaşmadan galip ayrılmıştı. Jawai 22 sayıyla en etkili isimlerimizden biri oldu ancak maçtan sonra gelen sakatlık haberiyle camiamızı derinden üzdü.

Rakibimiz Malaga ilk maçında Pire’den 69-61’lik yenilgiyle ayrılırken Gora’yı İspanya’da ağırladı 101-68 gibi farklı bir skorla galip geldi. ABD’li forvet Nick Caner-Medley 14,5 sayı 5,5 ribaund takımın dikkat çeken isimlerinden biri olurken Eurobasket’in çıkış yapan isimlerinden Sloven guard Zoran Dragic 12 sayıyla oynuyor. Takımda Carlos Suarez, Fran Vazquez, Earl Calloway, Jayson Granger gibi önemli isimler bulunuyor.

Pops Mensah-Bonsu, İlk Kez
Galatasaray Liv Hospital’ın yeni transferi Pops Mensah-Bonsu Joventut Badalona ve CSKA Moskova formalarıyla daha önce iki sezon Euroleague tecrübesi yaşamıştı. 2008’de Virtus Roma’ya 23 sayı 14 ribaund kaydedip bu organizasyondaki en iyi maçını çıkarmıştı. 2,06 metre boyunda dört ve beş numaralı pozisyonlarda görev alabilen Pops Mensah-Bonsu 2011-12 sezonunda Beşiktaş forması giymiş ve Ergin Ataman yönetiminde Arroyo, Erceg ve Dudley ile birlikte üç kupalı bir sezon geçirmişti. Ligde normal sezonda 14,2 sayı 8,1 ribaund ve playofflarda 10,3 sayı 7 ribaund ortalamaları yakalarken Eurochallenge Final Four MVP olmayı başarmıştı. Chalon önündeki finalde 26 sayı 20 ribaund ile double double yapıp muazzam bir performans ortaya koymuştu. Pops Mensah-Bonsu Türkiye Kupası’nda da Galatasaray karşısında 18 sayı 19 ribaund ile galibiyette büyük pay sahibi olmuştu.

Kaynak

Bu akşam hayatımda ilk defa galatasarayı destekliyorummm

Ben desteklemiyorum.Bizi desteklemediklerinden yada desteklediklerinden değil.Haftanın 5 günü değil 7 günü Beşiktaşlıyım ben.

Not:Fanatik damarlarım kabardı.
Not2:Juventus 1-0 yeniyor Real’i

Hakemlerin kararlarini yanlis buluyorum. Iki takim icinde olumsuzluk yaratiyor.
Macin baslarinda iyi degildik,fakat yenmemiz lazim. Juve’nin de yenilmesi sart boylece yerimizi koruyacagiz. :slight_smile:

maç çok zevkli hadi bakalım

burak be drogba ey değil. iyi olun.

Ee ben de Besıktaslıyım haftanın 7 günü değil hatta 8 günü, 9 günü:)

Ama ; Danimarka nefreti > Gs nefreti

Valla yenilmeyi hakettik bence, hiç iyi oynamayadık resmen mahalle takımı gibiydik.

Gs sabaha kadar oynasa atamazdı… ki rakip baya kötüydü… sadece iyi defans yaptılar… ama Danimarka, daha doğrusu İskandinav ülkelerine olan sevgimden dolayı Kopenhag adına sevindim… :smiley: o değil de Juventus da var bi cenabetlik bu sene… Gs maçında da, bu gece Real maçında da defans hatasından gol yiyerek puan kaybettiler… :confused:

Niye nefret dolusunuz yav. Spordan keyif almalı, değişin artık. Beşiktaşlılık denetleme kurulu diye bir şey mi var?

Real’in Juve’den puan alacağını biliyorduk. GS çok çok büyük fırsat tepti. Bugün kazansaydı, Juventus’la İstanbul’da bir beraberlik üst tura çıkarırdı. Berabere kalsa Uefa’ya gitme şansı %70lere çıkardı falan. Ama şimdi Uefa için uğraşacak bir nevi… Bide Türk takımlarının amatör gibi beceriksizlikleri bitmeli artık. Şanssız şanssız deniliyor da hep mi biz şanssızız?

Bugün 6 Kasım

Yine Fenerbahçelilerin kendilerini avutmalarına mağruz kalacağız. :smiley:

Adamlar 30 sene kupa kazanamadı kafaya takmıyorlar,6-0 yendik diye geçiniyorlar. :smiley:

Dün Arkadaşın Biri İddada 50 Lira yatırdı
bana kuponu gösterdi ilk maç Gs maçı.
Dostum kafadan yatmışsın dedim.
Maçtan sonra aradı Bi daha cimboma para yatırırsam … dedi :smiley:
Ben: Puahahahahahahhahahahahah

ya murat kusura bakmada bilader adam boş konuşmuş :smiley:

Hakemler kördü dünki maçta. Net 2 penaltıyı vermedi şerolar. Utanmasalar topu kaleci değil defans eline alıp devam edecekti ya. Aydına yapılan hamle de penaltıydı. Toplam 3 penaltıyı vermedi hakem… Melo tek bir şut haricinde çok kötü oynadı bana kalırsa. Umursamaz bir şekilde vurdu hep kaleye.Ve yenen golde Semih’in hatasıda vardı… Kaleciyi suçlamak yanlış olur. Adam 5 kişinin arasından attı golü… yazık oldu