Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm SIZDIRILDI!

ŞOK ! ŞOK ! ŞOK !

Arkadaşlar böyle bir şey söz konusu kulislerde aldı başını gidiyor ? YORUMLAR ??? :oh:

Bak dostum bu bir baitse hoş değil. Eğer bait değilse hiç ama hiç hoş değil :smiley: Beklemenin verdiği acıyla kıvranıyorum zaten duygularımla oynamayın :smiley:

Hocam hemen paylaştım akşam redite düşer diye herkes söylenmeye başladı hazır olda bekliyormuş millet :smiley:

Buda flashback sahnesinden olduğu söyleniyor.

Bait dediğin bu olabilir bunu emin olmadığımdan ilk paylaşmamıştım.

Bu haberi kim verdi size arkadaş? İnternette başka birkaç yerde de gördüm. Sızıntı felan yok. Zaten olsaydı en ilk Reddit’teki “freefolk” subreddit’inde paylaşılırdı.

Allahım bir önceki gecenin sonunu getirememiştim ispanyollar yüzünden bir geceye daha dayanmaz kalbim hemen versinler şunu bize :smiley:

eşşekherifin twitter’nda denk geldim arkadaş.

11 gün beklemek istemiyorum ama izledikten sonra en az 1 sene beklememiz lazım ki bunu hiç istemiyorum. Şu an zamanda yolculuk için her şeyimi veririm :smiley:

Bak bu görüntü beni şüphelendirdi, çünkü böyle bir sahne daha önce bölümlerde görülmedi ve böyle bir sahneyi trailerlarda görmüştük. Sızmış olabilir belki ama henüz paylaşılmadı.

Hocam dediğim gibi deli gibi sabah akşam bu haberleri kovalıyorum DÜŞMESİ AN MESELESİ DENİYOR !!! :cool:

Ya var bi şeyler içimden bir ses yarına bölümü izliyor olacağız diyor. İlk görüntü bir şey değil de Cercei ve Dağ’ın plduğu fotodan korktum. Başka bi yerden ben de hatırlamıyorum böyle bir görüntü

Joffrey ne alaka be :D:D:D

Trailerları yeniden izledim. Cersei ve Dağ’ın olduğu görüntü fragmanlarda yok. Acaba sezon fotoğraflarında mı vardı? Yoksa promolarda mı? Bir yerden hatırlıyorum, ama neresi tam çıkaramadım.

Flashback olduğu söyleniyor reis bakalım.

Yunanistan promo sunda vardı o görüntü. Boşuna heycanlanmayın.

Hangisi ?

Cersie nin fotoğrafı olan varya o .

Facebook’taki paylaşma kopyala yapıştır postları gibi olmuş. Biri ortaya bir troll atıyor, herkes gerçek diye paylaşıyor. :slight_smile: Böyle bir sızıntı olsa ilk freefolk’ta duyulur. Onda da mod en başa sabitliyor konuyu.

Aemon Reis konuştu dağılın

Abi bu sızma olayı yüzünden diziden soğudum. 7 bölümüde sızdırıp hepsini doğru bilince ne oluyor yani zaten 1 hafta sonra herkes izliyor. Hiçbir sızmayı izlemeden bölümleri izledikten sonra okudum hepsi doğru çıkmış evet ama ellerine ne geçiyor çok ahlaksız bir kulvar bence.