Game of Thrones Alternatif Son (Ben Yazdım - Sevmezseniz Banlayın)

Game Of Thrones
8x06

.
.
.
Son Sahne
.
.
.

[align=justify]Ak gezenler tüm diyarı ele geçirmiş, yaşayan sayılı insan kalmıştır. Ejderhalardan ikisi (Viserion ve Rhaegal) ölür ve geriye sadece Drogon kalır. Onun da çiftleşme zamanı gelmiştir bu yüzden şımarık ve tatminsiz bir ergen ejderhaya dönüşmüştür laf söz dinlemez. Jon ve Dany Ejderha Kayasındaki taht odasında dertli dertli oturup ne yapacaklarını düşünürler. Tyrion koşarak yanlarına ulaşır ve nefes nefese konuşmaya çalışır.

[align=justify]- Birileri- Birileri geliyor!

[align=justify]Dany ve Jon ayaklanırlar. Jon merakla sorar.

[align=justify]- Kim?

[align=justify]Birden sesi işitirler. Garip, mistik bir melodi yankılanmaktadır. Pek de tanıdık değildir.
Ben bunu uygun buldum.
( https://www.youtube.com/watch?v=aULM7vv8llk )

Dany dışarı çıkınca karşısında onları görür ve inanamaz. Jon yanında belirir.

• Kim bunlar kraliçem?

Dany sinirlenir.

-Şimdi kim olduklarını anlarız…

Dışarı çıkıp merdivenlerin başına dikilirler. Gelen ordunun sözcüsü konuşmaya başlar.

• Biz çok uzak diyarlardan geldik. Diyarımızın en zengin bor madenlerine sahibiz.

Dany söylediğini tam olarak anlayamaz ve Jon’a bakar. Jon araya girer.

• Bu savaşta kimin tarafındasınız?

• Anahtar cümleyi söyleyenlerin tarafındayız.

Daenerys biraz düşünür. Quaithe’in söylediklerini hatırlar ve o an bir vizyon gelir. Dudakları kımıldıyordur fakat söylediklerinin farkında değildir. Tüm orduyu diz çöktürecek o sözler ağzından çıktığında Drogon bile çığlık çığlığa etrafta dolaşmaya ve zafer meşalesini yakmak için ateş üflemeye başlar.

Daenerys cümleyi yüksek sesle dile getirir.

• İMAM HATİPLER KAPATILSIN.

Sonunda ordu diz çöker. O sırada sırasıyla hilal tekniğiyle dizilmiş palalılar ve sonra kalaşnikof birlikleri de diz çöker. Bu ordu diyarın kurtarıcısı olur ve mutlu son gelmiştir.

Tüm diyara islamiyet yayılır ve ezan sesleri tüm diyarda yankılanır.
Gerçek huzuru bulan Dany kapanır ve diyarda sükunet hakim olur.

-SON-
[color=#ff3366]Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim beğendiyseniz teşekkür et butonuna basmayı unutmayın.

Ağlayarak okudum hocam. Kesinlikle yazar kadrosunda olmalıydınız ya da bir kitap yazmalısınız sizde büyük bir cevher var.
Ayrıca izninizle birden işitilen sese sizin attığınız linkten çok https://www.youtube.com/watch?v=yPsUxLLeV1E bunun daha iyi olacağını düşünüyorum.
Elinize sağlık :slight_smile:

GRRM’nın kullanması gereken final bu olmalı kesinlikle. Jon Snow da kuzeyde kıraathane işletir artık.
Ayrıca son bölümün introsu da kesinlikle https://www.youtube.com/watch?v=6yInwFu9NfE
Emeğine sağlık…

Edit: Şarap yasaklanıp acilen hoşaf getirtilmeli en organiğinden

Uzun adam sevdalısı ak gezenler, kısa kadını kabul etmezler bence :d

Başkan ise uzun adam Tyrion Olur

Beğenmenize sevindim ve size de ilham vermiş ne güzel…
Westeros’un bayrağında üç hilal var artık

Muhteşem final, keşke böyle bitse. :smile:

Keşke ama Hbo beni işe almaz