Game of Thrones Ascent

Level 11 olmamı kaldıramadı tabi:)))

@Bia bir konuya msj attı :OOOOOO

Bia ve ben Snow soyadını aldık… Kendileri gitti Lannistercı oldu :<

Oyun kendine geldi nihayet…

oyun hızlanmış, iyi olmuş.

Eddark Stark’ın da istediği gibi Stannis’e kılıcımı sundum. (:

Arkadaş ekleyelim de face ten destek oluruz oyunda birbirimize bari 5 6 kişilik bir grup olsak?

Azıcık ilerledim de sabredip güzel oyun olmuş.

ohh bee oyun kendine geldi

Güzel oyunmuş, kendimi kaptırdım gidiyorum :smiley:

ya benim veledin elini kestiler bu nasıl iş

kaçıncı lvlde kendi sancağımızı yapabiliyruz?4 level olduk 200 altına bi yer kurmamı istiyo para kalmadı :smiley:

verdikleri görevleri tamamlayınca oluyor.

Eski yöntemleri mi seçtin? arkadaş onlar da ne kadar acımasız yavrumun kolu kanıyo old ways bırak kanasın kopsun gitsin diyo resmen :smile: ben yenilikçi bir lord oluyorum ve sürekli yeni yöntemleri seçiyorum.

ben karışık seçiyorum bazen old bazen new. ama eski tanrılara inanıyorum.

Ben de karışık yapıyorum. Acaba tek bir yere yönelsem daha mı iyi olur? :slight_smile:

Karakterine tıkla orda sağ altta alignment var hangi yöne gittiğini gösteriyo yani 2 kere old ways 2 kere new ways seçince 2 adım ileri adım atıyosun sonra 2 adım geri geliyosun saçma bişey oluyo.:smile:

Bi’ de onlar tanrı değil yöntem ama anladığım kadarıyla eski tanrılarla yeni tanrıların yöntemi.

Bence de karışık yapmaktansa bir yöntem belirleyip ilerlemek daha doğru olabilir en azından bir kimlik, kişilik kazandırır karaktere.

Bu arada ben Baratheon hanedanını seçtim ama krallığa değil aileye yönelik seçenekleri seçtim biraz saçma oldu :biggrin: Top sıralamaya baktım genelde Baratheon’un hepsi Realm olarak ilerlemiş.

ben baratheon gibi görünüyorum ama targaryen’ım. sırtlarından vuracağım :smiley: :smiley:

Zaten ben şu Alliance olayını anlayamadım eğer anladıysan bana da açıklar mısın? :biggrin:

Bu arada 4 aydır siteye girmedim ve çok sevdiğim imzam başkasında da var değiştirmenin vakti gelmiş :confused:

bir hane seçiyorsun ona bağlanıyorsun. verilen görevleri yaptıktan sonra açılıyor. sonra da rpg şeklinde nasıl davranmak istiyorsan öyle yapıyorsun.