Game of Thrones Ascent

Demek istediğim o değildi. Tamam görevleri yapıp bir haneye bağlandım. Demek istediğim benim hane seçimlerimin etkisi ne? Tamam Lannister’lar altına Baratheon’lar askeri güce falan katkı yapıyor diye belirtiyor seçerken fakat aynı haneyi seçenler arasında yapılan Alliance(yani ittifak) oyunculara artı bir unsur katmıyor mu?

sanmıyorum.

oyuna arada bakıyorum, birlik kurdum http://apps.facebook.com/gamethrones/play/alliance_invitation/2103

Targaryenlere her zaman açığız :slight_smile:

Girdim ben. :smiley:

rookery’den konuşulabiliyormuş :D, keşfediyoruz yavaş yavaş.

ya ben oynuyodum şimdi yeni açmıştım şöyle yaptım baya bişi 4 level mi ne oldum ama para bitti , görev için para lazım adventure falan yok öyle kaldı :smiley: önerileriniz varmı oyun hakkında ? teşekkürler

@“Rhaegar Targaryen” da habire benim eski din ağaçlarımı kesiyor. hesabını soracağız yakında :smiley:

Oyunda arkadaşlardan ne gibi faydalar oluyor?Ona göre ne kadar arkadaş varsa alayına istek yolluycam :smiley:

Ben biraz önce bir kurtarma görevinde kardeşime istek yolladım beraber girdik göreve. Benim de merak ettiğim konu Alliance’ta Leave Alliance dersek kendi ittifağımızı kurup kuramayacağımız. Deneyen var mı?

Yani Bressa mesala ittifak kurmuş istersen sende kurabilirsin herhalde Bressanın kurduğu targaryen ittifakına bende girmişim ama nasıl girdim bilmiyorum :smiley: acaba ittifak ne işe yarıyo?

linke tıklayınca giriliyor :D, ne işe yarıyor bende çözemedim ama tecrübe veriyor sanırım.

Ben 60 üyenin bulunduğu bir Baratheon ittifağındayım ama forumda başka Baratheon yandaşları varsa beraber ittifak da kurabiliriz. Our is the Fury :slight_smile:

Ben baratheon’um, ittifak konusunda hane ayrımı yapmıyor. Her haneden herkes girebiliyor.

Evet her haneden herkes aynı ittifağa girebiliyor ama ben tercihen oyun içinde kendim gibilerle olmayı tercih ederim :slight_smile: Baratheon olanlar için ben bir ittifak kurabildim linki de aşağıda

http://apps.facebook.com/gamethrones/play/alliance_invitation/2607

Ayrı ayrı olmak yerine forumdakiler tek bir ittifak olsa daha iyi olur aslında. ben Breassa’nın klanındayım.

Evet. Herkes bir olsa güzel olur. Haydiyin Breassanın klana xD

Gelin Gelin!

ben evleneceğim ama sanırım sadece facebook arkadaşları ilemi oluyor bu iş anlamadım :frowning:
kızımı evlendircem, oğlumu evlendircem de nası oluyo bu iş, yapan var mı :smiley:

Ben de klan kurmuştum dün. 7 kişiyiz ^^

Her haneden üye alıyorum. Tek şart, eski tanrılara inanmak… Başvuru için…

Arkadaşlarına gönderebiliyorsun sadece evlilik tekliflerini. Kızını veya oğlunu evlendirmek için de yine aynı şekilde. Ben oğlumu nişanladım^^

Ne kesmesi be!! Ben eski tanrılara inanıyorum!!

Aslında haklısın zaten fazla oynayan olmadığından şimdi ayrı ittifaklara girersek 3-5 kişi kalmaktansa tüm forum olmak daha iyi :slight_smile:

Ben yeni tanrıları seçtim yanlışlıkla dönmek olmasın diye devam ettim ama eskileri istiyorum, bi restart butonu buldum ama sanırım hepsini sıfırlıyor, oda çok kayıp veriyor şuanda bana. Başka bi yolu bilen? :smiley: