Game of Thrones Ascent

Belli bir din seçme yok. Sana verdiği görevlerde Old Ways+ olanları seçersen, ibre zamanla döner :wink:

onu fark ettimde, ben baya yol aldım yeni tanrılarda, o geri dönene kadar :D…
yeni tanrılar’a devam :slight_smile:

Bu arada bilmeyenler için her hangi bir görevde veya yapımda süre 5 dakikanın altına indiğinde Speed Up yaparak ücretsiz olarak zamanı ileriye sarabiliyorsunuz. Ayrıca Village Center’da ücretsiz olarak elde edebileceğiniz Stone, Iron, Fish, Fur, Smallfolk bulunmakta. Fakat bir Ore için Mill, Wood için Storehouse üretmek gibi bazı malzemeler için ayrı bir yapım istiyor.

Bunları boş tutmayıp sürekli yapımda bulunarak ve Counting House’da biriken gümüşlerinizi sınıra ulaşmadan toplayarak daha hızlı gelişebilirsiniz. Bilmeyen arkadaşlara faydası dokunabilir :slight_smile:

Birbirinize hediye gönderebiliyosunuz.
Face Less benim ve sanırım Breassa’nın clanına katıldım :slight_smile:

Bi’ de demircide yapılan kılıçlar çok kötü ya.

kesiyormuşşsun işte ben de adamlarımı yolladım. ocağına incir ağacı dikecekler kestiklerin yerine heheheheh

Benim 2 tane atım varmışta kullanmamışım hiç ve kullanamıyorum da sizde de öyle mi?
Robbla kutup ayısı öldürdük.:biggrin:

ben robb’un öldürmesine izin vermedim, kraldan tüm övgüleri almak için :smiley:

o atlar binek atı değildir. üretim için kullanılan atdır.

görevde karşıma walder frey geldi. adam efsanevi, direkt topukladım görevden :smiley:

İttifakta mesaj niye atılmıyo?

Beyler nasıl evleniyoz benim karakter hala elizabeth

sanırm birtane arkadaş eklemen gerekiyor faceten oyunu oynayan

Bir eşyayı farklı askerlerde kullanabiliyormuşuz şu an farkettim. o.o

bende her askere ayrı eşya aldıktan sonra farkettim :smiley:

yaptım hala olmuyo

şimdi şöyle ben de yapmadım bilmiyorum ama karakter ekranında PACT & POWER sekmesi var, oradan Marriage Pact kısmını seçiyorsun diye tahmin ediyorum, o zaman da eklenmiş arkadaşın var mı diye soruyor.

Oyunun penceresi ben oynarken devamlı sağ taraftaki diğer uygulamaları gösteren pencerenin altına kayıyor. Oyunda mı bir problem var yoksa o pencere kapanabiliyor mu? :[

Resim de ekledim.

@“II.Aerys Targaryen” bende yok öyle bir sorun, facebook’un zumunu kaldır belki düzelir.

https://apps.facebook.com/gamethrones/play/join_quest/3268193

görev var bayada uzun sürüyor, yardıma bekliyorum :smiley:

Benim de bir sorum olacak ileri level’daki arkadaşlara. Sworn Sword’lara eşya takabiliyoruz ya; silah, zırh, binek veya takı gibi. Bizim kendi karakterimizde de bunları takabildiğimiz bir ekran var yani takabiliyoruz fakat biz bizzat savaşıyor muyuz ki? Lazım olur mu?

Takabiliyorsun hem onlara hem kendine. Lazım olur mu bilmiyorum ama ben de taktım.

Ben de durum böyle. Sabah kalktığımda 5.000 gümüş vardı, hepsini geliştirmelere harcadım

Buraya da bir el atın

levelim arttı fakat bazı binalar kilitli altında da talent yazıyo talenti nerelere harcamak lzım acaba?

@“Rhaegar Targaryen” , o boss görevleri nereden alınıyor. :smiley:

@“ali7171”, 13 level olduğunda hane skillerinde 13 levellık talenti açıcaksın, o kilitli binaları açmak için.