Game of Thrones Ascent

bende giriyor. ama oyun dünden beri aşırı yavaş.
19 level, 74 atak

bende item yapmaya çalışıyordum bi baktım bosslar feci itemler veriyor :smiley:
Beta’sına vericez artık :slight_smile:

bana boss görevinden 1 tane geldi, başka gelmedi. o da dün yaptığımız görevin aynısıydı. başka bir şey mi yapmak gerekiyor :T
bende legandry kahramanlarından almak için para biriktirdim o yüzden upradeler geri kaldı benim. :smiley:

Birbirimizi arkadaş olarak ekleyemez miyiz?Birisi beni arkadaş eklemiş adı Lord Culio Bulwer ama faceden bir arkadaşım değil

Beni buradan arkadaş listesine ekleyebilirsiniz bende de hiç arkadaş yok görevleri yapamıyorum :slight_smile:

Viserion ile akraba olduk :biggrin: Akraba olmak isteyen ya da oyunda hediye filan göndermek isteyen varsa ekleyebilir.
Facebook

millet oyundaki aliance’ın esprisi ne. girdim bi gruba ama ne iş yapılıyor onu anlamadım ya da neye yarıyor

oha iki tane süper itemim gitmiş?! WTF?
edit
hayır gitmemiş, artık sadece her item tek bir karaktere giydiriliyor :frowning:

Kaç gündür girmiyordum, çok geri kaldımm…

Beyler bu talnetleri nasıl açıyoz

Talentlerin hepsini açamıyosun sadece seçtiğin hanenin binasını kurabiliyosun.

ben starkı seçtim hangisini aççam :smiley:

Arkadaşlar oyun gerçekten güzel bir youna benziyor yalnız aşırı derecede İngilizce istiyor.Ben az buçuk anlıyorum metinleri görevleri ama zorlandığım yerlerde oluyor tabi.Sizden istediğim çeviri gurubundan birkaç arkadaş bu oyunun rehberini hazırlasa çok yararlı olur diye düşünüyorum.Açılacak rehberde facebooktan birbirimizide ekler güçlü alliancelar kurarız ne diyorsunuz?

Ben artık yazıları okumayı bıraktım görevleri yaparken, direk neyi kasıyorsam onun simgesi olan seçeneklere tıklıyorum.

Şimdi haberim oldu başladım,güzel gibi duruyor.

1 saattir kasıyorum yok böyle bişi. Baratheon oldum Stannis reyizle ilerliyoruz bakalım.

Begendim oyunu, Tabiii ki de Starklar’i sectim.

Savunurken SS atayabiliyor muyuz yoksa bizim karakter mi savunuyor?

Edit:Herkese açık Stark özlü bir ittifak kurdum gelmek isteyene kapımız açık
http://apps.facebook.com/gamethrones/play/alliance_invitation/12363

Beni ekleyebilirsiniz oyunda Kaan Kalkan

Kaan’s Hold

Lord Kaan

:smiley: :smiley:

Bence bu oyunda herkes birbirine destek çıkmalı arkadaşlar hatta alliance kuralım çok iyi olur gift filan yollarız birbirimize çok iyi olur

King in the North !

:smiley:

Kardeş ekle beni http://www.facebook.com/KaanKalkan07 :smiley: