Game of Thrones Ascent

Burayıda ele geçirdiler amk durumlarınıda beğendir istersen :frowning:

Ben sadece oyunda birbirimize destek oluruz diye dedim !

Arkadaşlar bir sorunum var yardım edermisiniz.

Benim karakter bu. İsim, arma her şey orjinal. Kuzeyin haritasında yerimi bile gösteririm :smiley: Benim ASoIaF evrenindeki en büyük fantezim kendi kalenin lordu olup halkı yönetmek olduğu için oyunu çook beğendim. Hikayede gayet güzel.

oyunu oynuycam ama böyle bir yazı çıkıyor .
Geçerli bir güvenlik sertifikası tarafından imzalanmadığı için içerik engellendi.
Nasıl düzeleceğini biliyor musunuz?

Arkadaşlar boss challenge ve ya Quest ler için facebook dan link veriyorlar fakat ben giremiyorum.Tıklayınca normal oyuna giriyorum ekranda bişe çıkmıyor.Yardımcı olursanız sevinirim.
Birde varsa oyunla ilgili tavsiyeleriniz şimdiden teşekkürler

ingilizceymiş be :S

ben bu oyunda 40 küsür levelim ama hala ne oluyor bilemiyorum :slight_smile:

traş :L

Game of Thrones Season 3 The third season is based on the first half of the novel A Storm of Swords. Benioff had previously said that A Storm of Swords would need to be adapted in two seasons on account of its length. Benioff and Weiss also noted that they thought of Game of Thrones Season 3 DVD as an adaptation of the novel series as a whole, rather than of individual books, which gave them the liberty to move scenes back and forth across books according to the requirements of the screen adaptation…Read More

Sevgili dostlar öncelikle konuya muzdarip herkesi ayrı ayrı selamlıyorum iyi forumlar diliyorum;

6 Türk arkadaş bir süredir Game of Thrones Ascent evreninde Stark hanesini Türkler olarak temsil etmekteyiz. Fakat hem kendi hanemizden hem de diğer hanelerden çok kez darbe aldık ve hala daha almaktayız. Tabi diğer hanelere mensup Türk dostlarımız yardımlarını esirgemiyorlar fakat sayımız nedeni ile elle tutulur gözle görülür bir karşılık verdiğimiz söylenemez. O sebeple rica ediyorum;

Game of Thrones Ascent oyununda Stark hanesini seçip soy adınızı Stark yaparak oyuna başlamanızdır. Aramıza katılıp şu gafil gavurlara günlerini gösterelim. Oyuncu adım Eddard Stark size her türlü yardımı yaparım yeter ki gelip bu savaşta bizlere destek olun.

Ya aslında şey mi yapsak facebookan açık bir grup kuralım sonra oraya üye olalım kendi ittifakımızı kurup ordan haberleşebiliriz nedersiniz?

Appstoreda görüp indirdim. Yardım edebilecek olan varsa taktikleri bekliyorum.

Bu son world event’i anlayan var mı?

Arkadaşlar Starklarda Rickon’s Rebel ittifakındayım fakat türk oyuncu kıtlığı yaşıyoruz, Tüm türkler toplanıp bir ittifak kuralım mı?

Yav bende başladım oyuna ama baya bi eziğim. Tek kaldım yardım edin

Lütfen ya evet çok iyi olur. Ayrıca Arianna Stark ben ekleyecek varsa :slight_smile:

Level i yüksek bir arkadaş klanı açabilir the Turk’s ismi hoş olabilir, ne dersiniz?

Olabilir ben çok iyi değilim. Bir arkadaş açabilirse hoş olur

Ben 59 level ım ama böyle bir klan kuracaksak çok güçlü olmayız daha çok kişi toplamamız lazım ki sıralamalara girebilelim yoksa ayakta kalamayız bütün kamplarımıza saldırırlar