Game of Thrones En Yakışıklı Listesi Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde After Elton tarafından hazırlanacağı belirtilen Game of Thrones‘un En Seksi 15 Erkeği listesi yakın bir zaman önce açıklandı. After Elton tarafından seçilen listede “Game of Thrones Dizisi En Seksi 15 Erkeği” adı altında açıklanan listede aslında isimler bizi pek şaşırtmadı. Liste aşağıda sıralanmıştır

Robb’u başa alabilirdik bence , yine de aklımdakine benzer :smiley:

Bu arada kaynak belirtmek istedim

Kaynak

1. Jamie Lannister
2. Robb Stark
3. Jon Snow
4. Theon Greyjoy
5. Khal Drogo
6. Renly Baratheon
7. Tyrion Lannister
8. Gendry
9. Grenn
10. Kovarro
11. Petyr Baelish
12. Jaqen H’gjar
13. Jorah Mormont
14. Alton Lannister
15. Waymar Royce

Liste görünmüyo ama anladığım kadarıyla Robb başta değil :slight_smile: Bence 1.Robb 2.Jon :smiley:

Liste nasıl gözükmüyor anlamadım ? Resim olarak yüklemiştim , yazayım mı?

Jaime Lannister hak etmiş birinciliği.

Theon nasıl olur da Khal’dan önce olur orasını anlamadım işte.

Özellikle ikinci sezondaki Renyl benim listemde daha üst sıralarda olurdu.

Hahaha ilk bölümde öldürülen gece bekçisi bile var :smiley:

Loras yoktu.

Yazmak zor olmayacaksa senin için tabi :slight_smile: uzun mu?

Gözümde hiçbir geçeliliği yok bu değerlendirmenin.Theon Greyjoy’u 4.sıraya koymuşlar.

Güncelledim arkadaşlar ; göremeyenler için yazdım. Bakabilirsiniz

Theon mu 4? Tazı ondan daha yakışıklı be

Asıl bomba da Tyrion’ı 7.sıraya koymaları.Dalga geçiyorlar heralde :smiley:

Theon 4 müüü ??? zaten Robb’da 1.değil bu listeyle aynı kafadan değiliz anlaşıldı :slight_smile:

Kovarro hoş aslında :smiley:

Jaqen o kadar aşağıda olmamalıydı. Dizinin en yakışıklısı diye de söylemiştim karakter konusunda. Khal da aynı şekilde bence.

Theon hariç diğerlerine itirazım yok sadece sıralamada anlaşamadık :slight_smile: Tyrion cüce falan ama kendine göre bi karizması var. cüce olmasa gayette hoş olabilirdi. ama Theon her türlü itici bi tip. bence tabi. yakışıklılık görecelidir sonuçta

Bu işlerden pek anlamam ama Renly, Drago, Jaqen, Tywin Jon’dan da Jaime’den de Robb’tan da yakışıklı :smiley: çok açık.

Tywin listede yok :open_mouth: :frowning: :frowning: :frowning:

Yakışıklılık güzellik göreceli kavramlar o yüzden bunu hazırlayan kişi kendi zevkine göre hazırlamış dileyen kendi ilk 10’unu buraya yazabilir elbette :slight_smile:

AfterElton çok bilindik bir anket sitesidir , hatta ulusal ve resmi tek anket sitesidir. Kendi kafasına göre yazacağını düşünmüyorum ama size katılıyorum. Liste bana da pek uymuyor :slight_smile:

Tamam görecilidir ama Theon’u 4. sıraya Tyrion’ı 7. sıraya koyacak kadar da göreceli değildir be kardeşim :smiley:

after elton’da baya baya bir blog ismi gibi yalnız :smiley: