Game of Thrones En Yakışıklı Listesi Açıklandı

bence :smiley:

1. Jon Snow
  2. Robb Stark
  3. Renly Baratheon
  4. Jaqen H’gjar
  5. Khal Drogo
  6. Jamie Lannister
  7. Gendry
  8. Sir Loras

çok boş konuşuyor o da be kardeşim yok ejderhaların anasıyım da yok şöyle de yok böyle de :)) ama gerçek hayatta olsa hele kumral haliyle direk iyi yani cercei de aynı şekilde

Kumral mı dedin uuuuu :slight_smile:

Loras kitapta yakışıklı anlatılmış da dizide bence fos yani hiçte çekici değil.

gay olduğu için tipim değil kız gibi :smiley:

gay olduğu için kız gibi dediysen baya komik olmuş yazdığın.

gay olduğu için ilgimi çekmedi yani özel olarak kaçıncı sıraya koysam diye düşünmedim en sona yazdım virgül tipi kız gibi

Loras için Kraliçe’den bile güzel diyorlar halbuki :slight_smile:

Abi sormayın lorasın bir sahnesi var miğğğğğğdem bulandı :smiley:

aynen öyle sadece ben öyle düşünmüyorum demek ki :smiley:

Ay Loras’a Brienne’yi suçlamasından dolayı sinir oluyorum ben her şey müstahak ona.

aşk işte napsın kime neye saldıracağını şaşırdı :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

o yüzden lannisterlardan yana oldu zaten stannis’i yenmek için.

Tövbe estafirullah aklıma kötü şeyler geliyor ya… :smiley: :smiley: :smiley:

birbirini öldüren adamları zevkle izliyorsunuz da iki adam sevişince neresi miğde bulandırıyor?

şaka canım şaka benim miğdem bulanmıyor şahsen de benim zevklerime ter

Yapma dostum bu film sonuçta biz bunu eğlenmek için izliyoruz savaş sahneleri ilgi çekici oluyor ama tercihler farklı olabilir.

Jon Snow Edit: Üyeye karşı yapılan saygısızlıktan dolayı editledim mesajı.

cinsel tercih değil zaten. tercih olsaydı renly paşalar gibi margaery’i yatağa atardı ama atamıyor yapamıyor. zevk alma olsa yine margaery’i yatağa atar paşalar gibi zevkini alırdı. sevgi kavramı konu buraya gelince ölüyor nedense.

Yok dostum yanlış anlama yani miğdemin bulanmasına kızdıda jon bende haklısın zevkler farklı olabilir dedim yani yanlış anlama

mesela hangisinde miğden bulandı dersen üstteki derim stannisin kestiği lannister