Game of Thrones En Yakışıklı Listesi Açıklandı

Kültür @Jon Snow kültür. Zevk alarak izliceğimi bekleme bunu benden ve en azından çoğu kişiden. Sanat açısından bakılacak olursa tabii ki de takdire şayan bir oyunculuk.

hiçkimse sana kızmadı hiçkimse cinsel tercihlerini anlatmadı, burda sevdiğimiz karakterin itici gösterilmemesi için uğraş dışında hiçbir şey olmadı! olmuş gibi göstermeyin tadını bozmayın!

Aynen dostum nedense bana çok ters geliyor kültür genden dolayı olsa gerek ki ben gurur duyuyorum bu huyumla :smiley:

Sana şaka yaptım dostum ben aha sen kızdın işte sakin ol :slight_smile:

Zevk alarak izleyin demiyorum zaten hatta hızlıca geçin o sahneleri beni ilgilendirmiyor.
Sadece samimiyetsiz bir şekilde “miğğğğğdem bulandı” denmesine karşıyım. Alay edermiş, aşağılarmış gibi bir tavıra denk geliyor benim gözümde.

tamam sinister sakin ol bu arada sana uğursuz diyebilir miyim?

Dostum seni alaylamıyorum gerçi karakteride alaylamıyorum sadece o sahneden miğdem bulandı dedim iyice büyüttünüz :slight_smile:

Muhabbeti kızıştırmaya gerek yok. Adamın iyi niyetle söylemiş olduğu birşeyi bu kadar atar gider yaparak karşılık vermeye gerek yok.

Şu cümleden anladığım olaya sanatsal gözle bakmadığın.

Kusura bakmayın alıntılar karıştı tekrar yazdım.

Sanatsal olarak bakmakla neyi kastettiğini anlamadım açıkçası.

Öff eğlenmeye sevdiğim diziyi araştırmaya geldim şu foruma karşılaştığım şeye bak birdaha cevap vermeyecem bu konuya benim hiçbir kötü niyetim yoktu siz abarttınız yazık gerçekten.

abicim neyin kafasındasınız ya tamam bitirin konuyu nerelere geldi ya? herkes kendini biliyor zaten herkes sussun artık kavga etmeyin gözünüzü seveyim.

Yanlış anlaşılma olmasın benim seninle özel bir sorunum yok.
Kötü niyetin olmadığını da biliyorum ama başka insanlar senin gibi algılamıyor malesef.
İlk başta ben algılamadım mesela. Dizide de anlatılmak istenenlerden biriside bu zaten.

Tartışmayı da ben başlatmış oldum bu durumda. O yüzden artık bitsin bu tartışma ve konuya odaklanalım diyorum.
Herkesin fikri kendine sonuçta.

Şöyle ki; sen burda ki eşcinsellik durumunu film açısından değerlendirmiyorsun. Eğer yaşamında çevrende böyle insanlar varsa bunun anlayışla karşılanması gerektiğini savunuyorsun. Bense film olduğu için katlanılabilitesi olduğunu düşünüyorum eşcinsellik durumunu. Açıklayabildiysem ne mutlu bana ki; görüşler, saygı duyulmaya ihtiyaç duyar. Saygı duyuyorum.

Drogo, en başta olmalı diyordum ben en son :slight_smile:

Khal drogo jamie’den daha yakışıklı theon’un yerine de renly olmalıydı yok olmamış bu liste :smiley:

Abi noluyoruz böyle edit medit ya.

Bu listeyi kim hazırladıysa gerçekten zevksizmiş gerçek ile alakası yok sıralamanın

1. Jamie Lannister
  2. Khal Drogo
  3. Jaqen H’gar
  4. Jon Snow
  5. Jorah Marmont
  6. Renly Baratheon
  7. Eddard Stark
  8. Gendry
  9. Tywin Lannister
  10. Lancel Lannister
  11. Robb Stark
  12. Stannis Baratheon
  13. Theon Greyjoy
  14. Alton Lannister
  15. Waymar Royce

Bence en yakışıklı ilk 5 şu :
1.Robb Stark
2.Jon Snow
3.Waymar Royce ( ilk bölümde ilgimi çekmişti şahsen keşke dediğim bi isim )
4.Renly Baratheon
5.Gendry

aslında ilk 2’nin dışındakilerde sürekli değişiklik yapıyorum kafamda Khal Drogo , Jorah M. ve Jaqen de listemde yer alıyo :slight_smile:

en yakışıklı hodorrrrr

Robb tartışmasız galip bence. Jaime sinsi geliyor bana:/

1-Robb Stark
2-Jon Snow
3-Khal Drogo
4-Jaqen H’ghar
5-Tyrion Lannister*_*

durun durun deli kral bir numara olsun adamın tırnakları yeter :stuck_out_tongue: