Game of Thrones En Yakışıklı Listesi Açıklandı

ilk 2 ye itirazım kesinlikle yok. diğerlerinde küçük değişiklik yapabiliriz.

Theon kitaplarda aşırı yakışıklı bi karakterdir… (reek olmadan önce) yani kitapları baz alırsak doğal ama o zaman da Tyrion Lannister baya sırıtıyo listede… :smiley:

işte benim yakışıklı listem asdf

1. renly
  2. gendry
  3. jon
  4. viserys
  5. jaqen
  6. robb
  7. davos amca
  8. jorah amca
  9. jaime
  10. ramsay adjafstg

edit: oha viserys’i unutmuşum kim eksik diyordum :stuck_out_tongue:

Eğer diziyi baz alıyosak bu listede Ramsay Bolton’un ilk 10’da olması gerekirdi.

^2.sezonun olduğu vakitlerde çıkmıştı bu anket. 3.sezon yoktu daha meydanda, doğal olarak 3.sezonda kadroya katılan aktörler de yok :3

Viserys yakışıklı oğlan.Serinin sevmediğim belki de tek yanı Viserys’in hiçbir şey yapamadan ölmesi :frowning:

diziye göre konuşacak olursak eğer bana göre

1. Jaime
  2. Renly
  3. Daario
  4. Viserys
  5. Stannis
  6. Jaqen
  7. Waymar
  8. Jon Snow
  9. Loras
  10. Gendry

:slight_smile:

Theon nasıl bu listede olabilir ! :smiley:

Eddard ve Tywin niye yok bu arada :frowning:

Loras yok heralde senin izlediğin dizide ve okuduğun kitap da? :smiley:
Bakınız :2011 senesi Loras cast da bulunuyor. Çiçek şövalyesi be birader :smiley: oha yani demekten başka bişey gelmiyor aklıma

Bence Jamie Lannister bayağı çirkin nasıl 1. olmuş şaşırdım açıkçası

Yani sıralama bir garip cidden :smiley: Baelish Mormont ve Jagen’den üstte , Tyrion var, Loras yok vs.
Acaba kitaptaki tasvirlere göre mi sıralamışlar diye düşündüm çünkü kitapta Jaime için çok güzel çok yakışıklı muhteşem diye belirtiliyor her fırsatta. İlk sırada olmasını ona bağladım ama o zaman Tyrion listede yedinci sırada olmayı bırakın , listenin yanına bile yaklaşmamalıydı :smiley:
Ve Bence ilk sırada Jon olmalıydı ya :smiley:

Bana göre Jon 1. sırada, hele o baklavalarla. Diğerlerinde öyle baklavalar yok. :smiley:

@YeniAy Ottoman
Sanırım sende çok tatlı seviyorsun. Baklava iyidir ama ben asıl sütlaca bayılırım.

Biraz öyle. :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

Tyrion nasıl listede olur diyenler olmuş ama Peter Dinklage çok karizma bir adam.Ben aşırı derecede beğeniyorum kendisini.Bir de Beric Dondarrion efsane karizma.Bu sezon gözlerimi alamadım ondan ilk bölümde…