Game of Thrones FRP

5’e bölmekte bi seçenek :stuck_out_tongue:

Ufak ayrıntılara takılmayalım 31,2 olsa ne fark edecek aynı oranda fiyatlar felanda artacak. Sayılar ne kadar küçük olursa karışıklık o kadar az olur :rolleyes:

Güzel güzel. Off-topic’te konumuz var ismini yazdır, yarın hep beraber kayıt olmayı düşünüyoruz.

Online değil mi ittifak felan oluyor :cool:

Dediğin sisteme benzer bir sistemi uygulayabiliriz. Eğer katılım olursa kendim yetkili olacağım. Mümkünse yanıma arkadaş da alacağım. İstersen sen de gelebilirsin. O oyunlar nasıl diyorsun, GoTh diyoruz onların pek alaka yok.

Elimden geldiği kadar size yardım ederim ama sınav zamanları felan pek aktif olamayacağımdan sadece yardımcı olurum. Yarı yetkili gibi :cool:

O yeter zaten.
Benim de sınav zamanları aktif olamayacağım şimdi ön hazırlık aşamasına geçiyoruz. Birkaç haftaya başlarız herhalde iyice katılım olsun.

Hikaye uzunluğu etkili bir faktör mü?

Evet.

Oyun nasıl bitcek peki

Anlatacağım birazdan birkaç dakika bekle yazmamı.

@Yugioh, oyunun bitiş tarihi aslında yok. Şöyle ki, tahtta en başta uydurma bir hane oturacak. Askerleri falan olacak. Onu ilk yenen tahtı alacak. Bu şekil devam.

http://forum.gameofthronestr.com/konu-goth-frp-harita-secimi.html Buradaki bir gün süreli anketime katılarak oyunumuzun geçeceği haritayı siz belirleyin!

@assasin34 bi sonu olsa iyi olcak bence

Şöyle planlasam uçuk mu kaçar?
Ötekiler ve Güneydekiler olacak sonradan ejderhalar çıkacak. Onlar krallarıyla Yedi Krallık’ı yerle bir etmeye çalışacaklar ve büyük savaş. Kazanan galiptir. ne düşünüyorsun?

Bence her yeri alan kazansın @assasin34

:open_mouth:

GoTh ne oluyor anlamadım.Sondaki h harfi neyin kısaltması

oh my goth

Game of Thrones

Hiçbir yerde görmedim de ondan sordum.Senin buluşun sanırım.

Evet fazla kullanan yok GoT deyince herkes yanlış anlıyor :smiley: Bu sırada çok tepki aldım değiştirdim.

Güzel bir FRP çok iyi olur.
@assasin34 seni destekliyorum dostum. Frp hakkında sormak istediklerini sorabilirsin.Yardım etmeye çalışırım.