Game of Thrones FRP

Desteğin için teşekkürler çalışmalara başladık bile.

GOT’a GoTh diyen birisi bile düzenleyebilirse böyle bir organizasyonu bu frp işi çocuk oyuncağı olmalı.

Ovv GoT’a GoTh demiş çok büyük fark :open_mouth: Kesin düzenleyemez. Anlamıyor bu RPG işinden ovv :open_mouth:

Farklı bir olay var dostum, bilsen böyle yorum yapmazdın ama olsun yine de :slight_smile:

Gelmezsin olur biter. Konuma girmek zorunda da değilsin. Kimse seni zorlamıyor.

Forum kurallarına hakim arkadaşım benim; istediğim başlığa yorum yapabilirim, sana sormak gibi bir mecburiyetim yok.Forum kurallarına aykırıysa MOD lar ilgilenir zaten.

Beğenmiyorsan gidebilirsin.
#direngeziparkı konunu hatırlatırım.

Unutmadan, bir konuda tartıştık diye tüm konularıma girip beni aşağılamaya çalışacaksan işimiz iş.

Ah, ona gerek yok dostum.Sen kendi yazdıklarınla kendini aşağılıyorsun zaten.
Senin aksine yapıcı ve mantıklı bir insanımdır, istemezsen ilgilenmem başlığınla.Cya later

Kardeş kim kimi aşşalıyo valla başladından beri konuyu takip ettim hatta evet diye oy verdim ama bunu gördükten sonra oyun çıksada oynamicam

Lütfen tartışmalarınızı ÖM yoluyla yapın ve konuları kirletmeyin.

Neyi gördükten sonra kardeş?

Çalışmalara birkaç gün önce başlandı. Herhangi bir sorunuz olursa bana ulaşın.

Arkadaşlar FRP’nin ne olduğunu tam olarak bilmiyorlar sanırım. Travian ile FRP arasında çok büyük fark vardır. FRP’de karakterimizi yöneterek insanlara emirler veririz. Yani bir nevi bir karakter bölümü yazacağız. :smiley:

Öte yandan bana göre 3 faktöre önem vermen iyi olacaktır. Yalnızca kendi mantığına göre yapmak yerine.
Örneğin; 3 askerle giderken 5 kişi tarafından saldırıya uğradık.

-Mantık: Bu askerlerin zırhları karşılaştırılmalı ve tecrübeleri. Düzenli bir ordudan mı geliyorlar yoksa militanlar mı?

-Yazım: İyi yazan tarafa her zaman biraz tolerans tanınabilir. Bu sayede iyi rol yapmaya özendirilmiş olur.

-Şans: FRP sistemlerine bağlı olarak bu özelliklere ek olarak şans faktörü eklenebilir. Şans faktörünün düşük seviyede tutulması en iyisidir bana göre.

Mantık en önde oluyor, yazım en ortada. Bana ulaş lütfen.

Ulaşıyorum ya :stuck_out_tongue:

O değilde sen Sur’u niye yaptın sınır olsun diye mi Ötekiler’i alevden korumak için mi

Ötekiler’i korumak? Ötekilerin canı cehenneme! O lanet olası yaratıkların güneye inmesini sağlamak için büyü ile yaptığım bir yapıdır kendileri ehm… Fazla mı spoiler oldu?

Np çok spoiler yedim zaten.
Ayrıca, Wall’ı WW’lar yaptı.

Hehe,sen öyle san.

Ee peki hanedan üyesi 2 hafta boyunca internete giremesse onun hikayesi nolucak?