Game of Thrones Müzikleri

Keske kitapta gecen castemere yagmurları ve
"ayı ve kız"ın da muziği yapılsa

zaten var :slight_smile:

1. sezon soundtrack albümü ne çıkar en az dizi kadar merak ediyorum

Favorilerim :

Love In the Eyes
Black of Hair
The Pointy End

Goodbye Brother <3

[b][video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=miJJQeigC9U[/video]

Soundtracklerde olur mu bilmem ama fragmana fazlasıyla yakışan bir müzik :cool:[/b]

Tema müziği candır harbiden. Ama arada can alıcı müziklerde oluyor mesela bölüm içlerinde.

Örneğin: 3. Sezon 3. Bölüm de daha henüz başlarında Catelyn’ın Jon Snow’u ile ilgili bir anısını anlattığı sıradaki çalan parça çok iyiydi.

Başka… Theon’un “hakettiğim değeri bulamıyorum ben!” nidalarını ettiği zamanki çalan müzik de iyiydi, hatırlarsanız eğer. Ve birde bu süper:

Bunların dışında son olarak, Bran, Rickon, Osho ve Hodor ile birlikte kaçışları zamanında çalan bir müzik vardı ama onu bir türlü hatırlayamıyorum maalesef. Galiba 2. Sezondaydı… Sarı Çizmeli Mehmet Ağa :smiley:

Ama eğer son dediğim dışında bu müzikleri bulurda burda paylaşırsanız arkadaşlar, çok sevap işlersiniz. Haberiniz olsun. :stuck_out_tongue:

henüz bunun muhteşemliğini geçecek bir müzik yapamadı ramin abi :stuck_out_tongue:

Çizim yaparken her defasında değiştirdiğim şarkı listemde mutlaka olan tek parça. Ama büyük ihtimal bu sezondan sonra listeden temelli çıkacak :(.

bu videoda diziyi izlerken Greywind’i görmediğimi farkettim :slight_smile: hiç olmamış keşke biraz daha büyütseydiler :slight_smile:

çok güzel olmuş eline sağlık

imza nasıl atılıyor ?

ana tema ,goodbye brother , king’s arrival , the rain of castamere , mhysa ,baratheon hanesi müziği

the rain of castamere benim için bir numara bayılıyorum

bu mu???

Game Of Thrones Jeneriğini Anatolian Cover etmişler.

yazalı 2 yıl olmuş bugün aklıma geldi tekrar bi girip bakayım belki biri yazmıştır dedim içime doğmuş resmen teşekkürler :slight_smile:

Goodbye Brother, Mother of Dragons, Dracarys favorim. Burada A Golden Crown demişler onu da beğendim. Ama tabi ki jenerik müziği bir numara.

4.sezon 10.bolumde arya gemideyken çalann müziği nasıl bulabilirim ? daha doğrusu aynı müzik bende var ama burada sözlü olarak çalıyor ; sözlü olarak arıyorum bulamıyorum ( 10 .bölümün en son dakikaları)

https://www.youtube.com/watch?v=_JYKNqvsbKw

bu galiba

evetttttttt bu çok teşekkür ederim sana