Game of Thrones RP?

Bir aralar bu forumdan birkaç arkadaşın da içinde bulunduğu hoş bir forum RP açılmıştı; ne yazık ki pek katılım sağlanamadı ve her ne kadar az kişiyle eğlenebilsek de daha sonraları çıkan anlaşmazlıklarla kapandı. Daha birkaç proje daha olmuştu fakat hiçbiri stabil kalamadı.

Game of Thrones popüleritesinin zirvesindeyken ve yaşlı teyzelerden 12 yaşındakilere kadar çok geniş bir kitle tarafından izlenirken, yetersiz bir kitle olduğunu pek sanmıyorum; hele ki Harry Potter popüleritesinin zirvesinden çok uzak olmasına rağmen HP temalı RPlerden birkaçının aynı anda stabil kalabildiği Türkiye’de ASOIAF’ın yetersiz kitleye sahip olduğunu sanmıyorum.

İstek=Hizmet=Geribildirim denklemiyle belki de şuanda benim bihaber olduğum açık/açılacak olan bir RP vardır ya da aranızda niyetli biri vardır diye sorayım dedim, bildiğiniz ASOIAF RPsi var mı?

Eğer gaza gelip “Ben açarım.” diyorsanız da 3 günde dünyanın patlayacağı bir şekilde değil de malum kış dönemi başlamışken yavaş yavaş rol yapabileceğimiz, stabil bir yer çok güzel olurdu.

Ben rp falan nasıl oynanır tam olarak bilmiyorum ama katılmak isterim. Bir ara @Thanos açacaktı sonra kaldı öyle. Forum iç savaşı yapmıştık o tarz baya eğlenceliydi.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seriye buradaki çoğu insanın derin ilgisi var, ondan ötürü rol yapmakta çoğu insandan birkaç adım önde olacaklardır zaten. Yavaş yavaş bir kitle oluşabileceğine inanıyorum ve içten içe HP RPlerini de kıskanıyorum, onlar yapıyorsa biz niye yapamayalım?

(Kısaca: Açın da az rp yapalım)

Güzel olur, yaparsanız ben de katılabilirim.
Ve asıl güzel olan ne olur biliyor musunuz? Her birimizin pek sevmediğimiz, hatta nefret ettiğimiz karakterleri oynaması, o karakteri bozmadan, onu anlayarak, olmadığı birine dönüştürmeyerek, haksızlık etmeyerek. Ama zor tabi, hatta imkansız, başaramayız biz bunu :smiley:

Fena olmaz. Şimdi sizi fazla bekletmeden @Thanos u konuya davet ediyorum. Bi ara yapıyordu o ama…

@starkgaryen herkes sevdiği karakter olsun bence ya. Ben Arianne olmak istiyorum :slight_smile:

RP konusunda tecrübem yok ama oyun eğlenceli gözüküyor seve seve katılırım,okuduğumuz serinin karakterlerine bürünmek hoş olabilir :smiley:
Bu arada Thanos okulun açılacağından dolayı uzun süreli gitti diye biliyorum,öyle yazmıştı sanki

Thanos yoksa @ichigo var . Hazır konusu bile vardı.
http://forum.gameofthronestr.com/konu-rp-forum-ic-savasi.html

Aa doğru Thanos gitmişti. @ichigo bir el at.

Bana kalırsa serinin geçtiği zaman diliminde geçmesi bazı sıkıntılar yaratabilir, daha önce/daha sonraki bir zaman diliminde geçerse işlenmesi kolaylaşabilir gibi.

O da olur bana Martell verin Quentyn olmadığı sürece kim olduğu önemli değil.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence de yapılmalı bu hele ki forum bu sıralar sessizken bir eğlence gelmiş olur foruma, hoş olur.

@Queen Arianne
Dedim ya zaten, basaramayiz :smiley: Güzel olurdu ama, sevmedigimiz karakterlerle empati kurma açisindan.
Valla sen varken kimse “Ben Arianne olacagim” diyemez zaten, kimsede yok öyle bir cesaret :stuck_out_tongue:

Hiç fena olmaz forum bu günlerde çok sıkıcı. ichigo sistemi biraz kolaylaştırıp önümüze sunarsa daha iyi olur tabi. Pek tecrübeli değiliz. Benim pek hevesim yoktu bu tarz oyunlara Forum iç savaşına kadar yani :smiley:

Muhahaha. Kolayederim tabi.
Ama sivastayım ve internet için eksi 1 derecede şotrla atletle sivas tepelerinde dolaşıyorum.

Hhahahaha iyimiş , herkes laflarını hazırlasın. Bi de linkini verdiğim konuyu raporla kapansın. Yeni konu daha iyi olur.

Rp hakkında gelişme yok mu. Bu işlerden anlasaydım elimi taşın altına koyardım ama malesef anlamıyorum

Sen iste ben güncelliyorum.

Güncelliyorum derken

Başka bi konu daha var rp ile ilgili arkadaşın açtığı
http://forum.gameofthronestr.com/konu-rp-forum-ic-savasi.html