Game of Thrones Teori (Youtube Kanalı)

Herkese merhaba, adım Cantuğ ve 25 yaşındayım. Şuanda Level dergisinde yazıyorum ve daha önce Teknoseyir (Oyun Editörü) - Nvidia(Sunucu) ile çalışıyordum. Game Of Thrones bölüm incelemelerini yaptığım, tabii daha başka dizi ve filmlerde dahil olacak zamanla, bir kanal mevcut. Tabi sadece bölüm incelemeleri değil, teorilere de elimden geldiğinde yer vereceğim.

Tyrion Lannister Hain Mi? İyi seyirler :slight_smile:

Game of Thrones 7. Sezon 6. Bölüm İncelemesi. İyi seyirler

Arkaplan yavaş yavaş oturuyor ancak hala neler olması gerektiği konusunda emin değilim. Arkaplan veya genel olarak her konuda yoruma açığım. Şimdiden iyi seyirler :slight_smile:

1. Sezon 5. Bölüm Fragman İncelemesi. Sahne sahne geçtim üstünden.

Game of Thrones 7. Sezon 5. Bölüm İncelemesi. İyi Seyirler

Game of Thrones 7. Sezon 6. Bölüm İncelemesi. İyi seyirler

Fizban bey en son kilit acmak icin fireball atmıştınız. Sizi cok seviyorum ama kanali açınca kafama fireball ya da baska bir buyü yemeyecegimin garantisi var mı?

Video güzel fakat sadece anlatıcı odaklı değil de biraz da anlatılanlarla eş zamanlı fotoğraf veya videolara yer verilirse çok daha güzel olabilir. Başarılar. :slight_smile:

Bölümün adı Beyond the Wall değil mi ? Allah allah ben mi yanlışım ?

Night King Teorisi!

https://youtu.be/sWM7IjBCqCU[/video]

Biliyorum son zamanlarda çok fazla fireball haberleri çıkıyor kanalla alakalı ancak gerçeği kesinlikle yansıtmıyor! :smiley:

Bu yorumun gerçekten baya faydalı oldu. O yöne gitmeyi düşünüyordum zaten ancak duymak şüpheleri kaldırdı :slight_smile:

Öyleydi nedense aklımda öyle kalmış

Game of Thrones 7. Sezon 7. Bölüm İncelemesi. İyi seyirler :slight_smile:

Tyrion Lannister Hain Mi? İyi seyirler :slight_smile:

Game of Thrones evreninin tarihi, efsaneleri ve kahramanları hakkında her şey. Yeni seri olan Westeros Tarihinde her şeyi en başından itibaren anlatacağım. İyi Seyirler :slight_smile: