Game Of Thrones - Türkçe Yama Çalışması

Game Of Thrones

çok güzel bişe başlatmıssın bende yardımcı olmak isterim fakat bende oyun yok. sen çevirilecek kısmı bana öm yoluyla iletirsen seve seve çeviririm çünkü oyun zaten hikaye üzerine kuruluymuş çeviri önemli bu konuda :slight_smile:

Çeviri ekibimiz müsaitse birlikte Türkçeleştirebilirsiniz diye düşünüyorum.

İyi düşünmüşsünüz.Rpg olduğu için bir kişi uzun zaman alır.Siz ekibi kurun ben dosyaları dağıtırım.Ardından bir deneme videosu çekip konuyu açarız.

çeviri ekibimiz zaten var. ama gönüllü olurlarmı bilmem ben gönüllüyüm. elimden geldiği kadarını yaparım.

güzel olur çeviride yardımcı olabilirim

Evet bende gönüllüyüm :slight_smile:

Bu çapta bi çeviri en son Empire:Total War için olmuştu. Çok güzel bi çalışma destek vermeye çalışırım ama çok fazla zamanım olmuyor yaz okulu yüzünden.

hocam bu resimdekiler game of thrones genesis in resimleri mi?

Bu resimler en son çıkan Game Of Thrones (Rpg) oyunun resimleri.Yakında video da koyacağım. Biraz ilerleyim de.

bi ilerleme var mı oyunun yamasında acaba?ben oyunu yeni keşfettimde türkçe yaması elinizde mevcut mu

hala yapım aşamasında

çeviri durumu nasıl kesin bir tarih yokmu ?

yakında çıkar heralde ?

oyunu aldım yamayı sabırsızlıkla bekliyorum :slight_smile:

EE NE OLDU YAMAYA

çalışma durmadı demi? hala sabırsızlıkla bekliyorum

Aslında imkan olacak şuradan anlayan bi kadro ile browser oyunu yapılacak şu işin :wink:

Oyun güzelmi forumlarda vasat üstü diyorlar

evet forumlarda yerden yere vuruyorlar. oyunu bende aldım kurdum oynayamadım kaldı öle 1-2 aydır yatıyor pc de :slight_smile: türkçe yama şart