Game Of Thrones'in En'leri

Bu arakadaş hep doğruları söylüyor :smiley: Ama aptal demesek fazla fazla saflar ve onurlular ondan geldi başlarına gelenler de :smiley:

freyler ve boltonlar gibi onursuz olmaktansa onurlu birşekilde öldüler olsun :smiley:

İnşallah Rickon onursuz olup gelir Winterfell’i alır.Sonra o milleti kafalar.

Senin seçimin onurlu olarak ölmekte iyi birşeydir.Yoksa ben Starkları severim zaten Stark dönmesiyimdir önceden Starkçıydım, ama böyle onurlu oldukları için öldüklerinde sinirlerim bozuluyor.O yüzden gittim Boltonlara baktım yaşıyorlar katılayım dedim :stuck_out_tongue:

Starklara kimse laf etmesin arkadaşım :slight_smile: Onurları ile yaşadılar,onursuz bir şekilde öldürüldüler .

ahahaha mantıklı :smiley: boltonlar ölmez daha iyisin :stuck_out_tongue:

Starklar için tek umut olarak görüyorum Rickon’u bir de Arya var tabi unutmamak lazım.

Rickon ve HODOR.Hodor’u unutma.Adam krallığa oynuyor.

Vay bir Hodorcu kardeş daha buldum dur repini veriyorum ^^

En onurlu Hane:Stark bu arada fazla gurur bir yerlere vuru :smiley:
En onursuz hane:Lannister
En iyi Strateji yapan hane:Bolton
Ordusu En güçlü hane:Baratheon
Ordusu En zayıf hane:Tully
Sözü En çok geçen hane:böyle bir tabiri saçma buluyorum kim güçlüyse onun sözü geçer

Westeros’da şu anda hiç bir ailenin sözü geçmez.

En onurlu Hane : Baratheon Hanesi
En onursuz hane : Frey Hanesi
En iyi Strateji yapan hane : Lannister Hanesi
Ordusu En güçlü hane : Tyrell Hanesi
Ordusu En zayıf hane : Martell Hanesi
Sözü En çok geçen hane : Baratheon Hanesi

en onurlu hane: %100 stark: hemen hemen herkesin kabul ettiği bir gerçek
en onursuz hane: frey: boltonların yine bi karizması var bunlarda o da yok…
en iyi strateji yapan hane: tyrell & greyjoy: tyreller bildiğin güç nerede varsa oraya tünüyolar… greyjoy’ların da “bizim olanı alırız” mottosu baya hoşuma gidiyo…
en karizmatik hane: greyjoy & baratheon: sanırım isyancı haneler hoşuma gidiyor…
sözü en çok geçen hane: baratheon & lannister: baratheonların ismi & gücü + lannisterların parası = tartışmasız gerçek
en iyi motto: ours is the fury (baratheon) : söylerken bile karizma…
en iyi simge: dire wolf (stark): kurtlara hep sempati beslemişimdir… nazarımda en karizmatik hayvanlar…

En onurlu Hane : Stark
En onursuz hane : Frey Hanesi
En iyi Strateji yapan hane : Lannister Hanesi
Ordusu En güçlü hani : Tyrell Hanesi
Ordusu En zayıf hane : Martell Hanesi
Sözü En çok geçen hane : Lannister

En Güçlü Hane:Lannister Hanesi
En Zengin Hane:Lannister Hanesi
En İyi Taht Oyuncusu:Lannister Hanesi
En Güçlü Ordu:Lannister Hanesi
Tip Yüzdesi En İyi Hane:Lannister Hanesi
En Çok Sözü Geçen:Lannister Hanesi
Vs.Vs…

puhahahaha adamsın ya :DD söylemek istediklerimi yazmışın :slight_smile:

En zayıfı düzeltince oldu ^.^

AFERİN BACAKSIZ XD

En onurlu Hane : Martell Hanesi (Ne kimsenin tavuğuna kış der nede kendi çöplüğünde öttürür)
En onursuz hane : Tyrell Hanesi (7 Krallıkta yükselebilmek için her şeyi yapıyorlar insanda biraz gurur olur)
En iyi Strateji yapan hane : Martell Hanesi (Bu karmaşada hiçbir şeye karışmamak en iyisi olsa gerek)
Ordusu En güçlü hane : Stark Hanesi (Sayıca az olabilirler ama girdikleri her savaşı kazanacak kadar iyi savaşçı ve taktikçiler, kuzeyin zor şartlarında yaşamanın verdiği yetkinlik olabilir)
Ordusu En zayıf hane : Arryn Hanesi (Daha bir ordu göremedik ortalıkta vadinin zor şartları sayesinde iyi korunuyorlar)
Sözü En çok geçen hane : Lannister Hanesi (Para Para Para)

Diyarın en iyi şovalye birlikleri Arryn hanesinde.Ordu görmeyişimizin sebebi Lysa Arryn(tully) yüzünden beş kralın savaşına katılmamalarından.Ancak dağ kabileleri ile sürekli çarpışma halindeler.Hem kan kaybetmeyişlerden,hem hazırlık ve sağlam olmalarından savaşa katılsalardı etkili rol oynarlardı,savaşı kimin kazanacağı konusunda.