Geek Teori

Sürekli Game of Thrones ile ilgili içerikler yaptığım kanalıma hepinizi beklerim. Buforumda veya yabancı sitelerde bulamayacağınız bir sürü teori ve inceleme mevcut. Game of thrones dizisini yakından takip eden herkesin ilgiyle takip edeceğini düşünüyorum :slight_smile: 1 ayda neredeyse 6k aboneye ulaştık. sizleri de beklerim.

Severek izliyoruz sizi :slight_smile:

Yanlış anlamazsan bir şey diyeceğim sadece. Son attığın video All Shift X’de incelemesi yapılmıştı.

yok canım niye yanlış anlayayım :slight_smile: alt shift x sadece fragman incelemesinde kısa bir şekilde internette jon’un son kahraman olabileceği hakkında teoriler bulunuyor dedi. benim bilmediğim başka bir videosu yoksa, ne benim anlattığım kadar son kahramanı anlattı, ne de branden bahsetti :slight_smile:

Dizi bazlı mı kitap bazlı mı?

yabaaağnıl demese de yabanıl dese iyi çocuk :smiley:

Dostum dün akşam izledim videolarını çok beğendim. Mikrofona bağırarak konuşuyorsun galiba kelimeleri çok yutuyorsun bilgin olsun :slight_smile:

mikrofon olsa zaten o sorun hallolacak ama :slight_smile: telefon kulaklığı ile bu kadar oluyor.

Tam olarak içeriğini sorabilir miyim acaba?

Eline ve diline sağlık.Çok güzel bir kanal olmuş.Özellikle 1.sezon 1. Bölümden başlayıp ,tek tek bölümlerdeki detayları kitapla harmanlayıp anlatman + teorileri eklemen çok güzel olmuş.

sana özelden de mesaj yazdım umarım cevaplarsın.videolarını severek takip eden birisiyim. https://www.youtube.com/channel/UCofGykVe5B9Qku3kZtBv_Cw/videos
bu kanaldaki gerçek kişiysen eğer?

oğlum ‘‘yabağğğnıl’’ değil, ‘‘yabanıl’’ !!! kulağımı kanattın.

“Kardeşş” biraz daha dikkat et telaffuzlarına, harikalar yaratacağına neredeyse eminim.

Bununla birlikte içeriği ve sunumunu, ses tonunu beğendim.

Sesinizin tonu çok hoş bence söyleyişinizle dalga geçenler olmuş ama :redface: