George RR Martin yeni kitap hakkında açıklamalarda bulundu

bir red wedding daha kaldıramaz bu diyar

MID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cercie+? Olabilir… Tabi yargılanmayı atlatabilirse…!!!

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çok fena ters köşeye yatıracağı için yine tahmin yürütmek mantıksız olucak :confused:

Alışık olduğumuzdan daha fazlası derken şunu anlıyorum ’ alışık olduğum tam bir karakter dünya kupası finalinde gol atmak üzereyken topunu patlatıyor rrm amca. Daha fazlası ise;

Vol.1 Genç griff savaşa en önde gider ve ölür.
Vol.2 Dany bunu öğrenir ve tam sürat westerosa gelir (bence girffin kitaptaki rolü bu , yani danyi westerosa getirmek) ancak yakalandığı kanlı ihsal nedeniyle fazla yaşayamaz.
Vol3. Inanmak istemesemde jon öldü, dirilse bile kötülüğün başına geçer ve Dany ile savaşır. (Al sana buz ve ateşin şarkısı).
Daha fazlasını da düşünesim gelmiyor :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

İnanamıyorum size. Gerçekten pes artık. Sırf targaryan diye Aegon VE arianne diyorsunuz ama en önemli karakterlerden birini unuttunuz Aegon’un daha bi POV’u bile yok. Gerçekten iyi sinirlendim kimsanin yazmamasına.Sansa ve Varis Harry evliliği. Kimse neden bunu yazmadı ? ve Bizim kuşumuz petyr tarafından tecavüze uğrayıp ( adam bu mesaj’ı verdi ) onu öldürcek. Al sana entrik al sana ihanet puhahahhahahah

sansa kolay ölmez ama petry gidici bu kitap düğünden önce mi sonra mı olur bilmem

This is Spartaaa

Kitabın epilogunda Jeyne westerling yani robb’un kitaptaki karısı olacakmış GRRM comic con da söyledi.

Epilog değil prolog.

sansadan bahsetmedim. Petry dan bahsettim.

DD’ye inat olsun diye yapmıştır.

Dothraklar dany ile ittifak yapicak gibi geliyo bana

aynen :smiley:

Öldürmeye doyamadı pezevenk ya. :slight_smile:

nasıl bir psikopattır anlamadım bu adam bırak millet yaşasın

Adama psikopat diyen var küfür edende.

5 kitaptır anlamadınız mı adam pembe dizi veya Harlequin beyaz aşk serisi değil,Buz ve Ateşin Şarkısı serisini yazıyor.Kurgusunda ölüm ve ihanet gayet normal.

Bu gidişle kendiside ölecek.Şu seriyi bitirmeden ölmese bari. Jon Snow’u diriltilerde seni kim diriltecek.

For the book diye basıcan pıçağı, basıcan pıçağı bu adam da ne yazdı ya. :smiley: Torunlara okutacak heralde bitir şu kitabı koca göbekli adam yürü de kitabını görelim artık sıkıldık boş durmaktan saçmaladık buralarda teori teori :smiley:

Acaba Kışyarı Savaşı’nı hangi POV gözünden göreceğiz… Bana kalırsa ilk bölümde bir POV olacak ve o bölüm geleneksel olarak ölecek, savaşı öyle bir karakter gözünden görebiliriz. Misal Stannis’in şövalyelerinden biri olabilir. Şu ana kadar kafası sadece savaşta olan bir şövalye POV’u okumadık. Sur’da büyük olaylar muhtemelen Yabanıllar Jon’u ölmeden falan kurtarırlar veya dizideki gibi bir şekilde dirilir. Bu kitap Sur’da bir Akgezen savaşı da bekliyorum. Dany eve dönmesi anormal değil ama şöyle bir şey var ne olursa olsun Dany’nin değil de Aegon’un asıl Targaryen olduğunu düşünüyorum. Dany zaten kısır, yani seride çok büyük bir yeri yok bence. Tyrion ise Casterly Kayası lordu olmaz gibi geliyor bana. Tyrion yerine Tyrek Lannister’dan yana kullanırım oyumu.

Rickonu yakma sahnesinide görecez galiba

Bu sefer kimi evlendiriyor? :smiley: Daha doğrusu kimleri… Açıklanan bölümlerde Tyrion’ı Meeren savaşında görüyoruz, zaten bu kitabın başları olsa gerek; Dany ve Tyrion neden kitap sonlarına doğru buluşsun ki? Hmm.

Harry ile Sansa, Arianne ile Aegon evlenecek gibi. Tyrion savaştan sonra Meeren’den gidecek, Dany ise Meeren’e dönene kadar baya geçer daha.