Gezegen Z

Gezegen Z mekanları ve tanıtımı
buradaki bilgiler sayfanın ön kısmına eklenektir.
en yakın zamanda yeni bölüm ve karakter tanıımları yapılacaktır.

Gezegen Z de vampirler ak vampirler, goblinler, kurt adamlar, entler ve bir pirest ve cehennem bekçisi senaryomda şimdilik yer alan karakterlerdir. Tabi ki ayrıca hikayemde bahsettiğim profösör Lumbert Ve Güvenlik görevlisi Smith te senaryomdadır. Bu iki karakter sizi çok yanıltabilir.

Gezegen Z mekanları ve tanıtımı
buradaki bilgiler sayfanın ön kısmına eklenektir.
en yakın zamanda yeni bölüm ve karakter tanıımları yapılacaktır.

Gezegen Z de vampirler ak vampirler, goblinler, kurt adamlar, entler ve bir pirest ve cehennem bekçisi senaryomda şimdilik yer alan karakterlerdir. Tabi ki ayrıca hikayemde bahsettiğim profösör Lumbert Ve Güvenlik görevlisi Smith te senaryomdadır. Bu iki karakter sizi çok yanıltabilir.

Mekanlar:
Cambirdge kasabası: Doktor Michaelin evi burada bulunmakta ayrıca çalıştığı yer burada. Michaelin evinin bodrumunda ayrıca bir fragment taşı var. Şİmdiye kadar kimse kontrolü altına alamadı.

Londra: Londra da ki modern sanat müzesi burada bulunmakta fragment taşlarından birisi burada çalınmıştır.

Dış kale: Vampir şehrinin çevresini çevreler etrafında gözetleme kuleleri vardır.

Vampir kalesi: Dış kalenin içinde bulunur küçük bir kale olan bu kale vampir Rudolf un yönetimindedir. Kısacası bir saray gibi düşünebilirsiniz.

Gizemli orman: DIŞ kalenin etrafını sarmaktadır. Ormanın içerisi kısımlarında entler yaşar. Gizemli orman çok büyük bir alandır ayrıca yeşil vadiyi içine almaktadır. Yeşil vadi büyük bir vampir imparatorluğundan ibarettir yeşil vadinin başında vampir Madison bulunmaktadır. Aslında jeopolitik komumu çok önemlidir çünkü goblin şehrine yakın bir konumu vardır. Ancak goblinlerin buradan rahat geçemezler çünkü cehennem mağarası burada bulunmakta ve başında cehennem bekçisi vardır. Gizemli ormanın içinde kimsenin girmeye cesaret edemediği sisli bir yer olan sonsuzluk çukuru yer almaktadır. Burayı entler inşaa etmiştir. Bazı önemli bitkiler burada yer almaktadır.

Sonsuzluk çukuru:Gizemli ormanın içinde bulunur kimsenin cesaret edemediği gizemli bir yerdir.Bugüne kadar oraya girenler oradan çıkamamışlardır. Yaşayıp yaşamadıklarıda belli değildir.Rivayete göre Burada entler yaşar.

Yüksek kaya: Gizemli ormanda bulunan sonsuzluk çukuruna yakın bir yerdir. Burada kurt adamlar yaşar.Kurt adamlar entlerle yakın ilişki içerisindedir.Tıp ve tedavi konusunda baya uzmaNlaşmışlardır.

Kartal kayası: Goblinlerin yaşam yeridir. Bir zamanlar kartal kayası mağarasında yaşayan güçlerini iyi yönde kullanan bir priest fragment taşlarının nerede olduklarını çok iyi biliyordu. kimseyle bu bilgiyi paylaşmayan priest goblinlerin mağarasına çekilerek buz kristallerinin içine hapsedildi.

Korku Dağı: Ak vampirlerin bulunduğu kartal kayasına yakın bir yerde bulunmaktadır.

Karakterler:

Ak vampir LİNCOLN

kurt adam Stan

Ak Vampirler hakkında ön bilgi alabiliyor muyuz, nasıl oluyorlar falan?

Priest cz de çok iş yapıyor.çok önemli ırk

akşam ön bilgi verilecek ancak burada çok daha önemli olan kimin nerede olduğu harita vs gibi çalışımlar olacak en basta daha taslak halinde senaryo onuda hatırlatıyım.

Ben harita işinde sıfırım bana bu konuda yardım edebilecek arkadaşlar arıyorum.çünkü çizim olursa kara kalemle bu senaryo daha iyi anlaşılır diye düşünüyorum.senaryomda desteğiniz olsun

[color=#ff3333]ÖN TANITIM

Gezegen Z aslında 3 tane ırkın yaşadığı yer.
8 tane fragment taşının birleşimi ile oluşan gizemli taşı yaratma düşüncesinde olan ak vampirler bu taşın varlığı sayesinde ırkları tüm ırklardan çok daha güçlü hale gelecektir.
Bir zamanlar kartal kayası mağarasında yaşayan güçlerini iyi yönde kullanan bir priest fragment taşlarının nerede olduklarını çok iyi biliyordu.kimseyle bu bilgiyi paylaşmayan priest goblinlerin mağarasına çekilerek buz kristallerinin içine hapsedildi.bu sekiz fragment taşı kötü güçler gibi kullanabaileceği gibi iyi yöndede kullanılabilir.iyi yönde kullanabilecek güç sadece priestte bulunuyor.şimdiye kadar bir araya gelmedi. iyilik yada kötülük adına birleşecek.
Vampirler eninde sonunda ak vampirlere dönüşüyor.
Kurt adamlar ise bir gizli formül sayesinde vampirlikten kurt adama dönüşerek.hayatlarını sürdürebilme imkanına sahip oluyorlar.
Kurt adamlar vampir ve ak vampirleri bir bulaşıcı hastalık olarak görüyorlar.
Ancak kurt adamlarda vücudunda olan uzun kıllardan rahatsız.
bir tür hastalık taşıyorlar ancak ölümcül değil.
Kurt adamlar eline geçirdikleri vampir ve akvampirleri yakıyorlar.
Kurt adamlara göre 2 seçilmiş kişi var.
Ancak bu 2 secilmiş kişi hala gün yüzüne çıkmadı.
bu 2 secilmiş kişi tüm hastalık ve çarelere dert olacağı rivayet ediliyor.

Kurt adamlar tam faşist :confused:

Ak Vampirler’in görünüş ve özelliklerini merak ediyorum ben. Vampirlerden farklı olmalılar…

sinister tabiki başkalaşmış durumdalar daha vahşiler her şeye saldıryorlar.
ama ölüme mahkumlar.
çirkinler ayrıca goblinleri kontrol edebiiyorlar.
hastalık derecesi
seçilmiş kişilerin buluşu> kurt adam >vampir>ak vampir

Yalnız ak vampirler atlılara karşı iyi defansı var diye biliyorum

knightonline ile ilişkisi yok bir kere senaryomun en tehlikeli ve güçlü ırk kontrol edilemeyen bir ırk.
çağrışım yaptığım doğrudur knightonline için diyebilirim.

Senin için eski knightcılardan diyolar zaten baba.şekilsin idolsün takipteyiz

Sizden ricam biraz beklemeniz sır senaryosu bitmeden başlamayacam.ayrıca senaryoma çok daha karakter katılacak.sağlam olması için bekletmek zorundayım.[hr]Daha başlamadan puan vermeye başlamışsınız bir yayınlayım ondan sonra puan verin daha taslak halinde[hr]Evet arkadaşlar 4 vampir eklendi ayrıca canlı ağaçlar entlerde senaryoya dahil edildi.
Ayrıca yeşil vadi ve cehhenem mağarası ve bekçisi senaryoya dahil edildi.
15 gün sonra inşallah başlamayı düşünüyom.

• yeni karakterler tanıtılmayaya devam edilecek
    Dr Michael ve 2 kardeşi ve michaelin hocası yani prof. lumberta senaryoya dahil edildi.cumartesi günü geniş katılımlı tanıtım yeniden düzenlenecek.[hr]Cumartesi günü yeni tanıtımım son şekli ile sizinle olacak.

Ak vampir LİNCOLN

kurt adam Stan

Diğer karakterler resimleri tanıtılmamıştır.Yarın ilk bölüm gelecek.

Entler de gelmiş felaket ötesi :slight_smile: vampir Olenna ile kimyacı Michael arasında bir şeyler olabilir gibi.Ak vampir rolündeki Al pacino reisi unutmamak gerek.Al pacino’ya ne kadar verdiniz de rolü kabul etti? Priestleri merak ediyorum.

sayfanın ilk başı düzenleniyor keşke zamanım olsa da daha çok ilgilensem diyorum.
Mekan yerleri ile ilgili çalışmalarımda olacak.

Güzel.Ne zaman geliyor ilk bölüm?

GEZEGEN Z BİRİNCİ BÖLÜM

Yıl 2026 yağmurlu bir gündü şimşeklerin ardı ardına çakması beni germişti. İngilterenin küçük bir kasabasında oturuyorduk ve başımızdan geçen olaylar çok ilginçti.

Bundan 11 yıl önce kardeşim Adrian kayboldu. Kaçırılmışmıydı bilmiyoruz tek bildiğimiz geceleyin hep beraber yattıktan sabah kalktığımda abimi görememiştim. Her şey düzgün duruyordu. Günümüze gelirsek kasabamızda yaşanan ardı ardına çakan şimşekler bizi telaşlandırmıştı. Kızım Michele yanıma gelerek baba korkuyorum farkındayım saat çok geç oldu ama yalnız yatmak istemiyorum dedi. Kıramadım ve yanımda yatmasına o gün izin verdim.

Burada kendimi tanıştırmadım adım Michael abimi biliyorsunuz zaten kaybolduğunu filan asıl işim doktorluk kimya ve biyolojiden de anlarım deneyler yapmayı çok severim. Bir ilaç fabrikasında çalışmaktayım. Çalıştığımız yer bir gökdelen başımızda sinirli ve bir o kadar da agresif bir şefimiz var. Davranışları tuhaf kendisinde bir gizemli sanki bir şeyleri bizden saklıyor gibi havası var ismi Lumbert

Ertesi gün işe gitmek için her zamanki gibi kalktım kızımla beraber portakal suyumuzu içtik kızımı arabayla okula bıraktıktan sonra ben işyerinin otoparkına aracımı koyduktan sonra güvenlik görevlisi Smith ile karşılaştım. Smith bana aynen şunları dedi dikkatli olun bomba ihbarı aldık sabah neyse ki asılsızmış. Asansörlerden uzak durmanızı öneririm bugünlerde bu kadar fazla çakan şimşekler asansöre zarar verebilir. Ben kendisine bakarak ne alaka dedim. Smith ise elektriksel hiçbir şeyi kullanmamızı önerdi. Kendisine güldüm ve ofisime çekildim. O gün şimşekler çakmaya devam etti. Asansörü kullanmadığım halde asansör bozulmuştu hatta elektrik kesintileri bile yaşanmıştı.

Güzel baba.Yalnız iki üç şey diyeceğim.Birincisi , İngiltere’nin hangi şehrinin kasabası.İkincisi , bu ingilizlerin her sabah portakal suyu filan içtiği yok.Filmlerde gelenek olmuş ve nedense okadar meyve çeşidinden portakal :slight_smile: Son olarak yıl olmuş 2026 Londra’da elektrik kesintisiyle asansörde kalma filan :smiley:

biraz kısa yazdım elektrik kesintisinin tabi ki bir nedeni var hiç bir şey boş yere kesilmez. İkinci bölüm biraz uzun olacak birinci bölüme göre ve gerilimli olacak.
Kasaba konusunda haklısın detayını vereceğim.