Gezegen Z

Vay baba ters köşe yani.Fenasın

Kadro baya iyi. Favorim Güvenlik Görevlisi Smith, değişik replikler kullandırabilirsin ona…
"Z"nin bir anlamı var mı, sonra mı öğrenilecek? Bide Ak Vampirler’de olan diğerlerinde olmayan bir şey mi var, orda ne düşündün merak ettim?

Son olarak vampir rudolf ve asistan lumbert arasında doğaüstü şeyler mi var? İkisi de Hopkins .s

Farkında değildim vampir rudolf ile profösör lumbert aynı kişiler olmamalı.Yaşlı diye tercih ettim değiştirilecek

[color=#ff3333]GEZEGEN Z 2. BÖLÜM
Akşam eve geldim kızımda ben geldiğimde evdeydi. Yorgun düşmüştü gece geç saat olduğu için kızımla beraber uyumaya karar verdik ve sabahı yaptık. Sabah kalktığımızda kasabamızın 1.5 saat uzağında olan Londra da ki modern sanat müzesinde bulunan bir fragment taşı olan fragment of luzorry taşının çalındığı haberini duyduk.
İsmini duyduğumuz bu taş anlaşılan çok kıymetli idi biz Londra ya yakın olan Chambridge de oturduğumuzu söylemedik galiba neyse kızım bu okula gitmek istemediğini korktuğu söyledi. Anlayışla karşıladım ve benim iş yerine sadece bugün için izin verdim.

İş yerine geldiğimde yine sabah güvenlik görevlisi Smith ile karşılaştım. Smith bize eve gitmemizi söyledi. Ama ben anlam veremedim onu dikkate almayarak kapıdan içeri girdik. Smith yanımıza kadar gelerek asansörü kullanmayın dedi ama ben inatla kızımla beraber asansöre binerek ofisimize vardık. Kızım bana Smith in çok tuhaf davranışlar içerisinde olduğunu söyledi. Bende zaten bu tarz davranışlarına bir anlam yükleyemiyordum. Akşam olmasını bekledik dışarıda sisli bir havanın olduğunu gözlemledik. Havada birden soğumaya başladı ve ofisimin altındaki ofisin camlarını kırıldığını duyduk. Güvende olmadığımızı hissederek ofisimizden çıkmak istedik. Ofisten ayrıldıktan sonra asansöre yanaştık ve ardından ofisimdeki camların kırıldığını duyduk. Asansörün düğmesine bastık ve içeriye girdik tam asansörün kapısı kapanacak iken güvenlik şefi Smith bizi zorla kolumuzdan tutarak içeriye çekti. Ve birden asansör yere çakıldı. Canımızı zor kurtarmıştık. Ancak güvenlik şefinin biz ofisten çıkarken söyledikleri çok ilginçti. Ak vampirler fragment taşları için geldiler. Fragment taşlarını her yerde arıyorlar. Ben ak vampirlerin neyin nesi olduğunu sormak istedim ancak cevap vermedi. Bana eğer fragment taşlarının ne olduğunu bunlarla ilgili bilgi almak istersem yakınımızda bulunan şehir kütüphanesine gitmemizi ve gezegen z hakkında araştırma yapmamızı istedi.

Hemen ofisten çıktık güvenlik görevlisi Smith in dediği kütüphaneye gittik. Ancak içeriye giremedik çünkü bizi içeriye sokmadılar. Ancak ısrarımız sayesinde kütüphaneye girebildik ve sadece beş dakika içeride durabileceğimizi söylediler. Güvenlik sebebiyle içeride fazla duramayacağımızı söylediler. Hemen bilgisayarı açtıktan sonra fragment taşları ve gezegen z hakkında bilgi toplamaya başladık. Bulduğumuz bilgiler çok ilginç idi. Dünyada sadece ve sadece iki fragment taşının bulunduğunu diğer fragment taşlarının gezegen z de bulunduğunu öğrendik. Ancak gezegen z nerede bulunuyordu kimler yaşıyordu hiç bilmiyorduk. Bu sekiz fragment taşı farklı özeliklere sahipti müzeden kaçırılan fragment taşının adı fragment of luzorry idi.

Eve erken gitmek istedik eve vardığımızda etrafında daha da sislendiğini ve ürpertici sesler duymaya başladık. Kapıları kapattık pencereleri örttükten sonra gece olmasını bekledim. Bir ara kızım dışarıdan pencereye baktı dışarıda birilerini görür gibi oldu. Ancak gördüğü şey net değildi ve ürkütücüydü. Artık yatma vakti gelmişti. İkimizde uyumuyorduk ve yan yana yatıyorduk. Ve birden kapının gıcırdadığını hissettik.

çok güzel olmuş devamını heyecanla bekliyorum

Sağ ol kardeş yorumlar geldikçe mutlu oluyorum ve yazmaya daha çok teşvik oluyorum.

Dracula filan gelirse efsane olur baba.

[color=#ff3333]Gezegen Z Üçüncü Bölüm
Bu çevrelerde gezinen bir ak vampir vardı. Bu ak vampir dünyada olan 2. fragment taşı olan fragment of seastia yı arıyorlardı. Bu ak vampir içgüdülerine güvenerek bir eve girdi. Bu ev Michael’in evi idi.Hiç şüphe etmiyordu. Fragment of seastia bu evin mahzenindeydi.

Ak vampir kapıyı araladığında Michael ve kızını gördü. İkisini de saldırma girişimindeydi. Ağzını açtı ve onlara doğru yöneldi. Ancak bir güç ona engel oluyordu. O da fragment taşı idi. Bir daha saldırı girişiminde bulundu ancak fragment taşı bir şekilde onları koruyordu. Ak vampir ne olduğunu anlamadı ve başka ak vampirlerle iletişim kurdu. Ancak onlarda saldıramıyorlardı. Ve birden uzaktan atılan bir hançer bir ak vampirin ölmesine neden oluyordu.

Michael kızı ile her şeyi gözleri ile görmüştü ve şahit olmuştu. Ak vampirler iğrenç kokuyordu. Ölmekten fragment taşının sayesinde kurtulmuşlardı. Ak vampirler ortada kanıt bırakmamak için öldürülen ak vampiri yanlarında taşıyordu. Ani gelişen saldırıyı kimin yaptığını görememişlerdi. Zaten hançeri fırlatan kişi hemen ortadan kaybolmuştu.

Michael ertesi gün kızını da yanına alarak işe gitti. Asansörü kullanmayan Michael Güvenlik görevlisi Smith’in yanına gelerek sen nereden biliyorsun Ak vampirleri ve gezegen z yi bana bir anlat sen kimsin dedi. Tam bir şeyler söyleyeceği sırada profesör Lumbert gelerek gel Michael seninle bir işimiz var diyerek ofisine çağırdı.
Michael evinde bir fragment taşının olduğunu bilmiyordu. Profesör Lumbert bir konuda Michael den yardım istemişti. Şimdiye kadar görmediği bir taşla ilgili bir deney yapıyordu. Michael bu taşın ne olduğunu bilmiyordu. Gördüğü taş fragment taşının bir parçası idi. Yapılan test ve deney başarısızlıkla sonuçlanmıştı. Ve sinirinden küpüren profesör Lumbert tamam Michael deneyimiz bitti diyerek ofisinden kovdu.

Ne olduğunu anlamayan Michael kızı ile beraber güvenlik şefi Smith’i bulmak istedi. Bütün aramalarına rağmen bulamadı ve işinde yorgun bir gün geçiren Michael evine gitti.

Gece geç saatlere kadar yatmamayı tercih eden Michael ve kızı daha fazla dayanamayarak uykuya daldılar. Bu sefer evlerine Ak vampir değil iki tane vampir girmişti. Bunlardan biri Vampir Ollena diğeri ise vampir Edward idi. Gözlerini birden açan Michael ne olduğuna anlamadan saldırıya uğradı. Vampir Olenna Michael in Boğazından dişlerini geçirdi ve yere yığıldı. Kızı bir vampir tarafından ısırıldığını görünce evden kaçmak istedi. Ancak evin dışında bekleyen vampir Edward tarafından yakalandı. Tam dişlerini kızının boğazına geçirecekken Vampir Olenna Edwarda yapma dedi kız ölür dedi. Kızı hiçbir şey anlamıştı ve korkusundan titriyordu. Vampir Ollena kıza burada güvende değilsin dedi seni ve babanı gezegen z ye götüreceğiz. Kızı babama ne yaptınız onu öldürdünüz mü hayır sizinle gelmem mümkün değil size güvenmiyorum dedi. Edward pelerinini açarak kıza sarıldı aynısını da Ollena Michaella yaptı. Ve ikisi de gezegen z’ye ışınlanmış oldu.

Çok geciktim arkadaşlar farkındayım.
Yeni bölüm gecikmelide olsa gelecek.
Süprizlere hazır olun.

yeni bölüm oldukça iddaalı ve ürkütücü olacak

Hattu ben geldim selam kanks okuyorum bak ilk defa hikayeni elini uzat barışak :slight_smile:

tamam uzatırım sen yeter ki iste

[color=#ff3333]Gezegen Z Dördüncü bölüm
Kızımla ben hiçbir bilmediğimiz bir yere ışınladık. Işınlandığımız yer ormanlık bir arazi idi. İleride garip sesler duyduk ben etrafı hayal mayal hatırlıyorm. Yanıma güçlü bir vampir yanaştı dediklerini anlamıyordum bir an önce Vampir Kalesine varmamız gerektiğini söylüyordu. Beni kucağına aldı ve vampir kalesinin içine götürdü. Ancak nedense ondan sonrasını hatırlamıyom.

Aradan on dakika geçmişti.Ve doktor Michael bilincini geçici olarak kaybetmişti. Çok kan kaybı vardı. Ve kızı vampirlerle eşlik ederek kaleye kadar gelmişti. Ancak gözüne bir bez parçası bağlanarak etrafında göreceği korkunç şeyleri görmesi istenmiyordu. Doktorun kızı Michele ise bir an önce babasını oradan kaçırarak geri dömek istiyordu. Ancak babası başka bir bölüme kondu.

Vampir kalesi çok korunaklı bir yerdi. Etrafında gözetleme kuleleri ve karantina bölümleri vardı. Karantina bölümlerinde sadece tek bir vampir bulunuyordu. Ve kolları zincirli olan bu vampirler ak vampire dönüşüyorlardı. Ve kaldıkları karantina bölümünde ölmeleri bekleniyordu. Kesinlikle tehlikeli olan bu zindanlara kimse yanaştırılmıyordu. Bir vampirin ak vampire dönüşmesini anlayabilmek için gözlerinin sarılaştığı ve parmaklarının uzadığı ve gözlerinin büyüdüğünü anlamak yeterli idi. Vampirler gibi ak vampirlerinde kana ihtiyaçları vardı. Ak vampirler bilinçlerini kaybediyorlardı ve her şeye saldırıyorlardı. Tek bilinci açık olan ak vampir ise ak vampir Lincoln idi. Ak vampir Lincoln isterse ak vampirlere bilinçli olmasını sağlayabilirdi. Ama sadece bir ak vampire bilinç aşılamıştı. Ancak o ak vampirin kim olduğunu gezegen z de kimse bilmiyordu. Ak vampirin saldırısına uğrayan bir kişi mutlaka ölürdü. Ama vampirler öyle değil. Ak vampirler bazen vampirleri yaşadığı yere gelerek ak vampirleri zindanlardan kaçırırlardı. Zindanlardan kaçırılan bu ak vampirler böylelikle hayatlarını sürdürebilirlerdi.

Vampirler ve ak vampirler kan ihtiyaçlarını gezegen z de bulunan yaban domuzlarından karşılıyorlardı. Vampirlerini nüfusları çoğaltma imkanı yoktu. Hatta ak vampire dönüşmeleri sebebi ile nüfusları giderek azalıyordu. Gezegen z de sadece vampir ve ak vampirler değil kurt adamlar entler goblinler ve ismini anmadığım daha bir çok yaratık gezegen z de bulunuyordu.

Doktorun kızı michele bu gezegenden babası ile beraber nasıl kaçabileceğini kafasında yorarken yanına vampirlerin başı vampir Rudolf yanaştı. Vampir Rudolf Michele ‘i sakinleştirmeye çalıştı.ve bir şeylerden bahsetmeye başladı. Bak kızım bizler kötü kişiler değiliz. Sizlerin orada bulunmanız çok tehlikeliydi. Sizleri oradan almamız gerekiyordu. Michele ise niçin babama saldırdıklarını sordu. Michele kesinlikle bu vampirlere güvenmiyor hatta kendisine bile zarar verileceği düşüncesinde idi. Ancak vampir Rudolf başka şeylerden bahsetmeye başlayınca Michael’ ın kızı daha temkinli durmaya çalıştı. Vampir Rudolf Ak vampirlerin eğer oradan vampirler tarafından kaçırılmasaydık ak vampirler tarafından öldürüleceğimizi söyledi. Sizi orada koruyan bir fragment taşının bulunduğundan bahsetti. Bu fragment taşı hem vampirlere hem de ak vampirlere kendilerini kötü hissettiriyordu. Ancak o fragment taşına tek bir kişiye zarar veremeyeceğinden bahsetti oda Ak vampir Lincoln idi. Her fragment taşı böyle etkilere sahip değildi.Kısacası bazı fragment taşları ak vampirlere ve ak vampirlere etkisi yok idi. Ancak bu fragment taşının etkisi var idi.

Vampir Rudolf Michele babanı ısırdık çünkü o kişiyi biz seçilmiş kişi olarak biliyoruz. Ve ailesinin vampire dönüşmesinde hiçbir sorunun olmayacağını söyledi. Michele ise ısırmamalarının nedeni öleceğinden şüphelendikleri için ısırmadıklarından bahsetti. Ve Doktor Michael’in vampire döneşeceğini söyledi.

(Bazı şeylerden bahsetmedim bunlar beşinci bölümde anlatılacak)

Ak vampir Lincoln un hayatını çok merak ettim :slight_smile:

1. bölümü de vermeye çalışacağım.
    güzel bir bölüm bizi bekliyor.
    Lİncoln hakkında daha çok gizem var.

Üçüncü ve dördüncü bölümler editlemeler yapılacak editlenmiş senaryoyu sizlere sunacağım.
Daha iyi anlaşılabilmesi için bunu yapmayı düşünüyorum.Beşinci bölüm en iddalı bölüm olacak.
Bu bölümde

vampirler ak vampirler ve kurtadamları bahsedeceğim.

Gezegen Z Üçüncü ve dördüncü bölümlerin editlenmiş ve üzerine eklenmiş bölümü sizlere sunuyorum en yakın zamanda yeni bölümü sizlere sunacağım.

Gezegen Z Üçüncü Bölüm
Bu çevrelerde gezinen bir ak vampir vardı. Bu ak vampir dünyada olan 2. fragment taşı olan fragment of seastia yı arıyorlardı. Bu ak vampir içgüdülerine güvenerek bir eve girdi. Bu ev Michael’in evi idi. Hiç şüphe etmiyordu. Fragment of seastia bu evin mahsenindeydi.

Ak vampir kapıyı araladığında Michael ve kızını gördü. İkisini de saldırma girişimindeydi. Ağzını açtı ve onlara doğru yöneldi. Ancak bir güç ona engel oluyordu. O da fragment taşı idi. Bir daha saldırı girişiminde bulundu ancak fragment taşı bir şekilde onları koruyordu. Ak vampir ne olduğunu anlamadı ve başka ak vampirlerle iletişim kurdu. Ancak onlarda saldıramıyorlardı. Ve birden uzaktan atılan bir hançer bir ak vampirin ölmesine neden oluyordu.

Michael kızı ile her şeyi gözleri ile görmüşlerdi ve şahit olmuşlardı… Ak vampirler iğrenç kokuyordu. Ölmekten fragment taşının sayesinde kurtulmuşlardı. Ak vampirler ortada kanıt bırakmamak için öldürülen ak vampiri yanlarında taşıyordu. Ani gelişen saldırıyı kimin yaptığını görememişlerdi. Zaten hançeri fırlatan kişi hemen ortadan kaybolmuştu.

Michael ertesi gün kızını da yanına alarak işe gitti. Asansörü kullanmayan Michael Güvenlik görevlisi Smith’in yanına gelerek sen nereden biliyorsun Ak vampirleri ve gezegen z yi bana bir anlat sen kimsin dedi. Tam bir şeyler söyleyeceği sırada profesör Lumbert yanına gelerek , gel Michael seninle bir işimiz var diyerek ofisine çağırdı.
Michael evinde bir fragment taşının olduğunu bilmiyordu.Bu fragment taşı kendisi ve ailesi için çok önemliydi. Profesör Lumbert bir konuda Michael den yardım istemişti. Şimdiye kadar görmediği bir taşla ilgili bir deney yapıyordu. Michael bu taşın ne olduğunu bilmiyordu. Gördüğü taş fragment taşının bir parçası idi. Yapılan test ve deney başarısızlıkla sonuçlanmıştı. Ve sinirinden köpüren profesör Lumbert sinirini odasındaki gizli evraklardan çıkardı. Sonra Michael’a dönerek deneyimiz bitti ofisimden çıkabilirsin dedi. Hiçbir şey anlamayan Michael iş yerinden ayrılmak istedi.

Michael kızı ile beraber iş yerinden ayrılmadan önce güvenlik şefi Smith’i bulmak istedi. Bütün aramalarına rağmen bulamadı ve işinde yorgun bir gün geçiren Michael evine gitti.

Gece geç saatlere kadar yatmamayı tercih eden Michael ve kızı daha fazla dayanamayarak uykuya daldılar. Bu sefer evlerine Ak vampir değil iki tane vampir girmişti. Bunlardan biri Vampir Ollena diğeri ise vampir Edward idi. Gözlerini birden açan Michael ne olduğuna anlamadan saldırıya uğradı. Vampir Olenna Michael in Boğazından dişlerini geçirdi ve yere yığıldı. Kızı bir vampir tarafından ısırıldığını görünce evden kaçmak istedi. Ancak evin dışında bekleyen vampir Edward tarafından yakalandı. Tam dişlerini kızının boğazına geçirecekken Vampir Olenna vampir Edwarda yapma dedi kız ölür dedi. Kızı hiçbir şey anlamıştı ve korkusundan titriyordu. Vampir Ollena kıza burada güvende değilsin dedi seni ve babanı gezegen z ye götüreceğiz. Michalel’in kızı yaşadığı panikle babama ne yaptınız onu öldürdünüz mü hayır sizinle gelmem mümkün değil diyerek tavrını ortaya koydu. Edward Ollenaya seslenerek çok vakit kaybettik hiç birimiz burada güvende değiliz diyerek sırtındaki pelerinini açarak kıza sarıldı aynısını da Ollena Michaella yaptı. Ve ikisi de gezegen z’ye ışınlanmış oldu.

Gezegen Z Dördüncü bölüm
Kızımla ben hiçbir bilmediğimiz bir yere ışınladık. Işınlandığımız yer ormanlık bir arazi idi. İleride garip sesler duyduk ben etrafı hayal meyal hatırlıyorm. Yanıma güçlü bir vampir yanaştı dediklerini anlamıyordum bir an önce Vampir Kalesine varmamız gerektiğini söylüyordu. Beni kucağına aldı ve vampir kalesinin içine götürdü. Ancak nedense ondan sonrasını hatırlamıyorum.

Aradan on dakika geçmişti. Ve doktor Michael bilincini geçici olarak kaybetmişti. Çok kan kaybı vardı. Ve kızı vampirlerle eşlik ederek kaleye kadar gelmişti. Ancak gözüne bir bez parçası bağlanarak etrafında göreceği korkunç şeyleri görmesi istenmiyordu. Doktorun kızı Michele ise bir an önce babasını oradan kaçırarak geri dönmek istiyordu. Ancak babası başka bir bölüme kondu.

Vampir kalesi çok korunaklı bir yerdi. Etrafında gözetleme kuleleri ve karantina bölümleri vardı. Karantina bölümlerinde vampirler tutuluyordu. Her hücrede bir tane vampir bulunduruyordu.Çünkü vampirler birbirlerine zarar verebilyorlardı. Ve kolları zincirli olan bu vampirler ak vampire dönüşüyorlardı. Ve kaldıkları karantina bölümünde ölmeleri bekleniyordu. Kesinlikle tehlikeli olan bu zindanlara kimse yanaştırılmıyordu. Bir vampirin ak vampire dönüşmesini anlayabilmek için gözlerinin sarılaştığı ve parmaklarının uzadığı ve gözlerinin büyüdüğünü ve ağızlarında bulunun salyalar anlamak için yeterli idi. Vampirler gibi ak vampirlerinde kana ihtiyaçları vardı. Ak vampirler bilinçlerini kaybediyorlardı ve her şeye saldırıyorlardı. Tek bilinci açık olan ak vampir ise ak vampir Lincoln idi. Ak vampir Lincoln isterse ak vampirlere bilinçli olmasını sağlayabilirdi. Ama nedense bunu tercih etmiyordu. sadece bir ak vampire bilinç aşılamayı tercih etmişti. Ancak o ak vampirin kim olduğunu gezegen z de kimse bilmiyordu. Ak vampirin saldırısına uğrayan bir kişi mutlaka ölürdü. Ama vampirler öyle değil. Ak vampirler bazen vampirleri yaşadığı yere gelerek ak vampirleri zindanlardan kaçırırlardı Tabiki bunda goblinlerden fayadanmayı en üst seviyede tercih ederlerdi. Zindanlardan kaçırılan bu ak vampirler böylelikle hayatlarını sürdürebilirlerdi.

Vampirler ve ak vampirler kan ihtiyaçlarını gezegen z de bulunan yaban domuzlarından karşılıyorlardı. Vampirlerini nüfusları çoğaltma imkanı yoktu. Hatta ak vampire dönüşmeleri sebebi ile nüfusları giderek azalıyordu. Gezegen z de sadece vampir ve ak vampirler değil kurt adamlar entler goblinler ve ismini anmadığım daha bir çok yaratık gezegen z de bulunuyordu.

Doktorun kızı michele bu gezegenden babası ile beraber nasıl kaçabileceğini kafasında yorarken yanına vampirlerin başı vampir Rudolf yanaştı. Vampir Rudolf Michele ‘i sakinleştirmeye çalıştı.ve bir şeylerden bahsetmeye başladı. Bak kızım bizler kötü kişiler değiliz. Sizlerin orada bulunmanız çok tehlikeliydi. Sizleri oradan almamız gerekiyordu. Michele ise niçin babama saldırdıklarını sordu. Michele kesinlikle bu vampirlere güvenmiyor hatta kendisine bile zarar verileceği düşüncesinde idi. Ancak vampir Rudolf başka şeylerden bahsetmeye başlayınca Michael’ ın kızı daha temkinli durmaya çalıştı. Vampir Rudolf eğer oradan kaçırılmasaydınız ak vampirler tarafından öldürüleceğimizi söyledi. Sizi orada koruyan bir fragment taşının bulunduğundan bahsetti. Bu fragment taşı hem vampirlere hem de ak vampirlere kendilerini kötü hissettiriyordu. Ancak o fragment taşına tek bir kişiye zarar veremeyeceğinden bahsetti oda Ak vampir Lincoln idi. Her fragment taşı böyle etkilere sahip değildi.Kısacası bazı fragment taşları vampirlere ve ak vampirlere etkisi yok idi. Ancak bu fragment taşının etkisi var idi.

Vampir Rudolf Michele babanı ısırdık çünkü o kişiyi biz seçilmiş kişi olarak biliyoruz. Ve ailesinin vampire dönüşmesinde hiçbir sorunun olmayacağını söyledi. Michele ise ısırmamalarının nedeni ise öleceğinden şüphelendikleri için ısırmadıklarından bahsetti. Ve Doktor Michael’in vampire döneşeceğini söyledi.
Vampir Rudolf Michael’in evinde olan Fragment taşından bahsetti. O taşı sadece sen alabilirsin Vampir Olenna, vampir Edward ve Wampir dwayne seninle beraber gelecekler.

[color=#ff3333]GEZEGEN Z 5.BÖLÜM

Michael’in kızı Michele fragment taşını almadan önce babasını görmek istedi. Babası özel bir bölümde tutuluyordu. Vücudu titriyordu gözleri kanlanmış ve iri dişleri ortaya çıkmıştı. Olenna uzun uzun anlamlı baktıktan sonra Doktor Michael için büyük bir ihtimal ölecek çünkü çok kan kaybetti. Kızım sakın üzülme biz baban için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Vampir Rudolf doktor ölüyor dedi acilen domuz kanı gerekiyor bulamazsak babanı yaşatmamız çok zor olur.

Vampir Dwayne hemen söze girerek o zaman ne bekliyoruz. Yaban domuzu avlayalım biraz. Michele de bizimle gelsin etrafı görmüş olur. Vampir Rudolf karşı çıktı çok tehlikeli gezegen z onun için dedikten sonra biraz düşündü ve bizim onu koruyabilmemiz çok zor nasıl bir dünya ile karşılaşacağını bilmiyor kesinlikle gelmesi mümkün bile değil dedi.

Vampir Olenna biz kızı burada saklarsak ve tehditlere karşı onu bilgilendirmezsek kendisi çok daha zarar görür. izin vermelisiniz en azından tehditlere karşı nasıl davranılması gerektiğini öğrenir. Vampir Rudolf aslında ikna olmamıştı. Ancak tehdittin enin sonunda Michele ile buluşacağını göz önünde bulundurarak vampirler ile beraber domuz avına çıkması uygun gördü .Ancak yine de tedbiri elden bırakmayın dedi.

Doktorun kızı böylelikle Michele ilk defa Gezegen z de bulunan kalenin dışına çıkma imkanını sağladı etrafta yanık cesetler vardı. Bunların kim olduğunu sordu. Olenna kendisine cevap verdi. Bunlar ölen ak vampirler dedi. Bir rivayete göre ölen ak vampirler yakılmazsa canlanacak görüşü var ancak şimdiye kadar gerçekleşmedi bu bunu bir zaman buralarda yaşayan bir priest söyledi. Ancak şimdi kendisinden bir haber alınamıyor. Ollena Michele’e birazdan karantinada tutulan vampirlerin bölgesinden geçeceğiz dedi sakın gözlerine bakma seni kendilerine doğru çekerler bakarsan seni kontrol altına alıp sana zarar verirler dedi. Michele karantinadaki vampirleri gördü ancak gözlerine bakmaktan zor alı koyuyordu. Vampirlerden biri karantina bölgesine daha yeni konulmuştu. Gözlerini açarak direkt Michele’ in direkt gözlerine baktı giderek hırçınlaşan bu vampir kollarındaki zinciri kırarak ve bulunduğu hücrenin demirlerini eğerek hücreden çıktı ve michele ‘in üzerine atladı tam dişlerini geçirecekken vücudunun arkasından giren bir mızrak onun ölümüne sebep oluyordu.

Michele kendi hayatını vampir Edward borçluydu çünkü mızrağı vampirin vücuduna o saplamıştı. Teşekkür etmek isteyen Michele Edwarda sarıldı. Vampir Edward kendini zor tutuyordu. Kokusu ve güzelliği ona cezbedici geliyordu o anda dişlerini çıkarmasına rağmen kendini alıkoydu.Vampir Dwayne Edwarda gözlerinin içine bakmıştı o an çünkü ısıracağını düşünmüştü ancak Edwardın Dwayne’ye anlamlı bakışı onu kendini tolere ettiğinin bir göstergesi idi.

Birden çan sesleri duyuldu . uzun uzun çalan bu çan sesleri tehlikenin ifadesiydi. Vampir Dwayne vampir Ollenaya Michele’i götür buradan burası birazdan karışacak. Michele ne oluğunu sormak istiyordu ancak vampir Olenna kendisine vampir kalesine bir an önce varmalıyız senin hayati varlığın bizim için daha çok önemli. Michele vampir Olennaya dönerek hani domuz avına çıkacaktık dedi. Vampir ollena ise biraz daha burada beklersek biz av oluruz dedi.

Vampir Dwayne ve vampir Edward bir gözetleme kulesine çıktılar. Ve goblinlerin gözetleme kulesinin dibine kadar yaklaştığını gördüler. Neyse ki Dış kale her türlü tehlikeyi koruyacak bir şekilde taşarlanmış tı. Dış kale vampir şehrinin sınırlarını çiziyordu ve içinde vampir kalesini de bulunduruyordu. Gözetleme kuleleri dış kalenin aşılmasını engellemek için yapılmıştı. Kalenin kapısı iç taraftan çok kişinin yardımı ile açılabiliyordu. Açılması için baya bir uğraş gerektiriyordu. Dış kalenin etrafını gizemli orman çevreliyordu. Gizemli ormanın derinliklerinde entler yaşıyordu ve vampirleri düşman gördükleri için zarar veriyorlardı. Gizemli ormanın içinden geçen gobilnler Ak vampirlerin tesiri ile yine dış kaleye saldırdılar. Vampir Dwayne herkesin teyyakuza geçmesini emretti. Vampir Dwayne’nin sesini duyan vampirler gözetleme kulelerine çıkarak dış kaleye tırmanmakta olan goblinlere ok yağmuruna tuttular. Goblinler atılan oklara direnmeye çalıştılar. Goblinlerden iki tanesi Dwayne ve Edward’ın bulunduğunu gözetleme kulesine saldırdılar.orada bulunan üç vampiri etkisiz hale getirdikten sonra vampir Dwayne ve vampir Edwarda saldırmak istediler. Ancak vampir dwaynenin atik ve hızlı davranması ile kulenin içine giren iki goblinin keskin kılıç darbeleri ile ölmesini sağlayacaktı. Dış kale yine büyük bir tehlike atlatmıştı.

Vampir Olenna ve doktorun kızı Michele vampir kalesine sağ salim varabilmişlerdi. Ancak doktor Michael artık ölmek üzereydi. Çünkü gerekli kan bulunamamıştı. Michele babasının yanına giderek kollarından tuttu ve baba ölemezsin dedi. Tam o sırada vampir Olena Michelin elini tutarak merak etme baban ölmeyecek dedi. Ve kendi kolunu Michael’in ağzına yanaştırdı ve ısır dedi. Michael kana ihtiyaç duyduğu için vampir Olennanın kolunu ısırdı.Ve vampir Ollena yere yığıldı.

Güvenlik görevlisi Smith e değinecek misin ? Ayrıca hikayeyi beğenerek takip ediyorum

hikaye çok farlı yerlere yerlere gidecek ters köşe olabilirsiniz tabi ki ondan bahsedilecek ilerleyen bölümlerde.

Senaryomda yeni karakter tanıtımları olacak.
Ayrıca yer tanıtımlarıda eklenecek.