Gezegen Z

Gezegen Z mekanları ve tanıtımı
buradaki bilgiler sayfanın ön kısmına eklenektir.
en yakın zamanda yeni bölüm ve karakter tanıımları yapılacaktır.

Gezegen Z de vampirler ak vampirler, goblinler, kurt adamlar, entler ve bir pirest ve cehennem bekçisi senaryomda şimdilik yer alan karakterlerdir. Tabi ki ayrıca hikayemde bahsettiğim profösör Lumbert Ve Güvenlik görevlisi Smith te senaryomdadır. Bu iki karakter sizi çok yanıltabilir.

Mekanlar:
Cambirdge kasabası: Doktor Michaelin evi burada bulunmakta ayrıca çalıştığı yer burada. Michaelin evinin bodrumunda ayrıca bir fragment taşı var. Şİmdiye kadar kimse kontrolü altına alamadı.

Londra: Londra da ki modern sanat müzesi burada bulunmakta fragment taşlarından birisi burada çalınmıştır.

Dış kale: Vampir şehrinin çevresini çevreler etrafında gözetleme kuleleri vardır.

Vampir kalesi: Dış kalenin içinde bulunur küçük bir kale olan bu kale vampir Rudolf un yönetimindedir. Kısacası bir saray gibi düşünebilirsiniz.

Gizemli orman: DIŞ kalenin etrafını sarmaktadır. Ormanın içerisi kısımlarında entler yaşar. Gizemli orman çok büyük bir alandır ayrıca yeşil vadiyi içine almaktadır. Yeşil vadi büyük bir vampir imparatorluğundan ibarettir yeşil vadinin başında vampir Madison bulunmaktadır. Aslında jeopolitik komumu çok önemlidir çünkü goblin şehrine yakın bir konumu vardır. Ancak goblinlerin buradan rahat geçemezler çünkü cehennem mağarası burada bulunmakta ve başında cehennem bekçisi vardır. Gizemli ormanın içinde kimsenin girmeye cesaret edemediği sisli bir yer olan sonsuzluk çukuru yer almaktadır. Burayı entler inşaa etmiştir. Bazı önemli bitkiler burada yer almaktadır.

Sonsuzluk çukuru:Gizemli ormanın içinde bulunur kimsenin cesaret edemediği gizemli bir yerdir.Bugüne kadar oraya girenler oradan çıkamamışlardır. Yaşayıp yaşamadıklarıda belli değildir.Rivayete göre Burada entler yaşar.

Yüksek kaya: Gizemli ormanda bulunan sonsuzluk çukuruna yakın bir yerdir. Burada kurt adamlar yaşar.Kurt adamlar entlerle yakın ilişki içerisindedir.Tıp ve tedavi konusunda baya uzmaNlaşmışlardır.

Kartal kayası: Goblinlerin yaşam yeridir. Bir zamanlar kartal kayası mağarasında yaşayan güçlerini iyi yönde kullanan bir priest fragment taşlarının nerede olduklarını çok iyi biliyordu. kimseyle bu bilgiyi paylaşmayan priest goblinlerin mağarasına çekilerek buz kristallerinin içine hapsedildi.

Korku Dağı: Ak vampirlerin bulunduğu kartal kayasına yakın bir yerde bulunmaktadır.

yeni bölüm yakın zamanda gelecek takip edenlere müjde yeni 2 karakter katılmıştır senaryoma.

bir sonraki bölümde bu 3 karakter üzerinde duracağım.

Arkadaşlar bayramdan sonra beklenen bölüm geliyor entler geliyor

Gezegen Z Altıncı bölüm 1. part

Vampir olenna kendi kolunu Michael in ağzına yanaştırdıktan sonra ve Michael’in da kolunu ısırması onda derin bir acı hissetmesine neden olmuştu.Ve o anda yere sertçe yığılan vampir Ollena yerde titremeye başladı.Vampr Olenanın yere bu kadar sertçe düşmesi ve çıkardığı ses Vampir Rudolfun dikkatini çekmişti.Ve hemen ürkerek odaya girdi.Yerlerde uzanan vampir Olennayı görünce vampir Rudolf şöyle seslendi:Ne yaptın sen kolunumu uzattın ne kadar riskli farkındamısın kendini bir kişinin hayatı için kendi hayatını riske atmaya değermiydi.ya bulunamazsa o kan sende öleceksin.

Ancak doktor Michael gözünü biraz açar gibi oldu etrafına baktı ve şöyle seslendi :Siz vampirler bana ne yaptınız kendimi iyi hissetmiyom.Burasıda neresi iğrenç kokuyor burası ayrıca kızım nerede kızıma ne yaptınız?
Daha fazla dayanamayacağını anlayınca Michael kendini yavaşca bıraktı ve gözlerini açık tutmaya çalıştı.Ancak bunu yapmayarak kendini arkaya doğru bırakarak uyku haline geçti.

Vampir Dwayne ve vampir Edward goblin saldırsını atlattıktan sonra domuz kanı bulabilmek için dış kaleden ayrılıp gizemli ormanın içine girdiler.Acilen domuz bulmaları gerekiyordu.Her zamanki gibi ürpertici sesler duydular.Vampir Dwayne vampir Edwarda bunlar entlerin çıkardıkları tuhaf sesler dedi fazla yaklaşmamalıyız dedi.Ve birden ileride bataklık çalılık karışımı bir yerde yaban domuzu gördüler.Ancak yaban domuzu onları fark edince kaçtı.O sırada vampir luke te oradaydı vampir Luke gözetleme kulelerinin komutanı idi.Onları fark eden vampir Luke Dwayneye buradan bir an önce ayrılın entler bir hazırlık içerisinde dış kaleye saldırabilirler.Onları dinlemeyen Vampir Dwayne ve vampir Edward domuzun pesinden koştular.Vampir Luke dış kaleye geri döndü.Vampir Dwayne ve vampir edward domuzu kaçırmamak için koşmaya başladılar ancak takip uzun sürdü ve bilmedikleri yerlerden geçtiler.

(office de bir problem nedeniyle tamamını aktaramadım devamı en yakın zamanda gelecek)

Office i kurduktan geri kalan bölümüde aktaracam biraz şansızdım office in bozulması vs.

GEZEGEN Z ALTINCI BÖLÜM İKİNCİ PART

VAMPİR EDWARD VAMPİR DWAYNEYE BURALARI İLK DEFA GÖRÜYORUM DEDİ.ARDINDA SİNİRLENEREK DOMUZ BİZİ NEREYE ÇEKTİ KAYBOLDUK GALİBA DEDİ .VAMPİR EDWARD VAMPİR DWAYNEYE YANILDIĞINI SÖYLEDİ. BAK DOMUZ YAVAŞLADI YAYIMLA ONU VURACAM TAM YAYINI KULLANACAKKEN BİR ENT ANİDEN BELİRDİ VE DOMUZU AĞAÇ KOLLARINDAN BİRİNİ UZATARAK DOMUZU YAKALADI VE BOYNUNA ZİNCİR VURDU. VAMPİR EDWARD VE VAMPİR DWAYNE KARŞILARINDA BİR ENT GÖRÜNCE HEMEN SAVUNMAYA GEÇTİLER. ANCAK KENDİLERİNİ SAVUNAMADILAR. ÇÜNKÜ HALLAÇ PAMUĞU GİBİ BİR YERE SAVRULDULAR. ÜZERLERİNE AĞ ATILDI.

ENTLER ÇEVRESİNDE YAKALDIKLARI DOMUZ GOBLİN VE VAMPİRLERİN HEPSİNİ YAKIYORLARDI. GOBLİNLER SIKSIK ENTLERİN BÖLGESİNDEN GEÇİYORDU. YAKALANANLAR YAKILIYORDU. YAKALANAN DOMUZLARLDA YAKILIYORDU.ÇÜNKÜ VAMPİRLER KAN İHTİYACINI DOMUZLARDAN SAĞLIYORLARDI.VAMPİRLER İSE YAKALANIRSA YAKILIYORDU.

YAKALANAN VAMPİR DWAYNE VE VAMPİR EDWARD AYAĞA KALDIRILARAK KENDİ BÖLGERERİNDE YAKILMASI İÇİN YOLA KOYULDULAR. VAMPİR EDWARD VE VAMPİR DWAYNE NİN BOYUNLARINA BİRBİRLERİNE BAĞLI ZİNCİRLER DİKKATİ ÇEKİYORDU. GİDECEKLERİ YOL UZUN İDİ AYAKLARININ ALTINA KÜL BASILARAK İŞKENCE İLE GÖTÜRÜLMEK İSTENİYORDU.BU ACI İLE YÜRÜMELERİ İMKANSIZDI. BİR DAĞIN TEPESİNİ AŞTILAR.

YEŞİL VADİDE BULUNAN VAMPİR İMPARATOĞLUĞU HER ZAMANKİ GİBİ DEVRİYE ATIYORLARDI. ETRAFI GÖZLEMLEMELERİ GÖREVLERİNİN ZOR OLMASINDAN KAYNAKLANIYORDU.ÇÜNKÜ GOBLİNLERİN GEÇİŞ YERİNE ÇOK YAKIN OLMALARI BUNA SEBEP İDİ.BAZEN GİZEMLİ ORMANIN BİLİNMEYEN DERİNLİKLERİNE BİLE DEVRİYE ATIYORLARDI.İŞTE BU DEVRİYELERİN BİRİNDE VAMPİR EDWARD VAMPİR DWAYNE NİN ENTLER TARAFINDAN ESİR DÜŞÜELÜDĞÜNÜ GÖRMÜŞLERDİ.VAMPİR MADİSON VE VAMPİR ANDREW ONLARI GÖRENLERDENDİ.VAMPİR MADİSON HİÇ BİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ DAVRANDI.HATTA YAKALANMALARINA SEVİNMİŞTİ.VAMPİR MADİSON SON ANDA ENTLERE ÇEVİRİLEN OKLARIN KULLANILMAMASI YÖNÜNDE EMİR VERDİ.VE ONLARI ÖLÜME GİTMESİNE RAZI OLDU.

ENTLER BÜYÜK BİR ATEŞ YAKTILAR.ATEŞİN İÇİNE ÖNCE YAKALANAN DOMUZU ATTILAR.SIRA VAMPİR EDWARD VE VAMPİR DWAYNEYE GELMİŞTİ.ANCAK NEDENSE BEKLEMEYİ UYGUN GÖRDÜLER.ÇÜNKÜ ENTLERİN BAŞI YANİ KOMUTANLARINA HABER VERİLMESİ UYGUN GÖRÜNDÜ.ACIMASIZ ENT KRALI BÜYÜK KAVAK AĞACI EWON İDİ.BOYU ÖYLE UZUNDUKİ GÖLGESİ BEŞ METRE BOYUNDA İDİ ANCA AĞIRLIĞINDAN DOLAYI ÇOK AĞIR HAREKET EDİYORDU.ORAYA GELMESİ BİRAZ VAKİT ALACAKTI.

YAKILAN ATEŞ DIŞ KALEDEN GÖRÜNÜYORDU.VE ŞİMDİYE KADAR YAKILAN EN BÜYÜK ATEŞLERLERDENDİ.VAMPİR LUKE KUŞKULANDI.VAMPİR EDWARD VE VAMPİR DWAYNE NİN YAKALANMIŞ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜ.ANCAK DIŞ KALEDEKİ VAMPİRLER İLE SALDIRIYA GEÇİP KURTARMALARI MÜMKÜN DEĞİLDİ.VAMPİR MADİSON YARDIM İSTENİLSE YARDIM ETMEYECEKLERİNİ AÇIKÇA BİLİYORLARDI.VAMPİR LUKE KUŞKULARINI VAMPİR RUDOLF’A ANLATTI. MİCHELE İSE VAMPİR EDWARD VE VAMPİR DWAYNE NİN ENTLERCEE ESİR DÜŞÜRÜLDÜĞÜNÜ İSTEMEYİPTE ÖĞRENMİŞ OLDU.HATTA VAMİPİR MADİSON BAHSEDİLDİĞİNİ HATTA YARDIM ETMEYECEKLERİNİ BİLE ÖĞRENDİ.ANCAK MİCHELE CESARETLE YEŞİL VADİYE GİTMEYE KARAR VERDİ.ANCAK VAMPİR RUDOLF KARŞI ÇIKTI GİTMESİNE ANCAK ISRARI SONUCUNDA BİR KAÇ VAMPİRLE KENDİSİNE EŞLİK ETMESİ KARŞILIĞINDA (TEK BAŞINA GİTMESİNE KESİNLİKLE İZİN VERİLMEDİ) GİTMESİNE İZİN VERİLDİ.VAMPİR LUKE İN ONUNLA BERABER KESİNLİKLE BU TEHLİKELİ YOLCULUKTA YER ALMASI GEREKTİĞİ BİLDİRİLDİ.

Evet muhtesem bir bölüm bizleri bekliyor. Bu bölüm çok iddalı geezegen z bu bölümde muhtesem bir bölümle ilk sezonu bitireceğiz.

BiraZ uzun olacak tahminen 2 part halinde gelir diye düşünyorum.özelikle son partta yok yok.

Bölüm hakkında spoiler içerir dikkat.

bu bölüm 2 bölüm halinde sunulacak bol süprizler var, kurt adamlar ve ak vampirleri topluca göreceğiz güvenlik görevlisi smith ortaya çıkıyor.

GEZEGEN Z 7.BÖLÜM PART 1
MİCHELE NE OLURSA OLSUN BABASI İÇİN YABAN DOMUZU BUKMAK İSTİYORDU. VAMPİR LUKE MİCHELE ‘İN BU KADAR CESARETLİ OLMASI KARŞISINDA ŞAŞIRMIŞTI. MİCHELE VAMPİR LUKE İN HANÇERİNE BAKTI VE DİKKATİNİ ÇEKTİ . BANA ONU VEREBİLİRMİSİN DEDİ.ÇOK KESKİN OLAN BU HANÇER YAKIN DÖVÜŞ İÇİN ÇOK UYGUN İDİ.VAMPİR LUKE İLK ÖNCE VERME TARAFTARI İÇERİSİNDE DEĞİLDİ.ANCAK KENDİSİNİ SAVUNMASI GEREKTĞİNİ DÜŞÜNÜP HANÇERİ VERDİ.

MİCHELE VE VAMPİR LUKE KARANTİNADA TUTULAN VAMPİRLERİN BÖLGESİNDEN GEÇTİLER.VAMPİR LUKE SANA SÖYLEMİŞLERDİR SAKIN GÖZLERİNE BAKMA ETKİLENİYORSUN VE ONLAR GİBİ DÜŞÜP ONLARIN RUH HALİNİ SAKIN BAKMA KARANTİNADA TUTULAN İKİ VAMPİR İYİCE HIRÇINLAŞMIŞTI. HATTA HÜCRENİN DIŞINA ÇIKMAYI BAŞARABİLEN BU İKİ VAMPİR BİRDEN MİCHELE’E DOĞRU KENDİLERİNİ YÖNLENDİREREK SALDIRI GİRİŞİMİNDE BULUNDULAR.ANCAK MİCHELE ELİNDEKİ HANÇERİ İYİ KULLANARAK İKİ VAMPİRİDE ÖLDÜRMEYİ BAŞARABİLMİŞTİ.

VE BİRDEN ULUMA SESLERİ DUYULDU. BUNLAR ŞÜPHESİZ KURTADAMLARDI.VAMPİR LUKE BİRDEN TEYYAKUZ DURUMUNA GEÇMELERİNİ İSTEDİ.ÇÜNKÜ KURTADAMLAR VAMİPRLERİN BULUNDUĞU YERLERE PEK SIK GELMEZLERDİ. VAMPİR LUKE NE OLUYOR DEDİ.BİRAZ UZUNCA DÜŞÜNDÜKTEN SONRA KURT ADAMLARIN BURADA NE İŞİ VAR DEDİ.

YEŞİL VADİ DE BİRDE ÇAN SESLERİ DUYULMAYA BAŞLADI. AK VAMPİRLER GOBİLİNLERİDE YANINA ALARAK SAVAŞ POZİYONUNA GEÇTİLER. CEHENNEM MAĞARASINDA SIZINTI OLARAK GERÇEKLEŞEN BU SALDIRI DİKKATİ ÇEKİYORDU…CEHHENEM MAĞARASI BEKÇİSİ NE YAZIKKİ TÜM GOBİLİN VE AK VAMPİRLERE ENGEL OLAMIYORDU.O KADAR KALABALIK BİR ŞEKİLDE SIZINTI YAPAN BU MAHLUKATLAR KÜÇÜK TEKNELERLE SALDIRI GİRİŞİMİNE HAZIR HALE GELDİLER.BİR BÖLÜMÜ YEŞİL VADİ KIYISINDA BİR BÖLÜMÜ İSE GİZEMLİ ORMANIN ÇEVRESİNİ SARMIŞLARDI.

ENTLER ELE GEÇİRDİKLERİ VAMPİRLERİ YAKMA GİRİŞİMİNİ BU SEBEPLE ERTELEMİŞLERDİ. ÇÜNKÜ KENDİ IRKLARIDA TEHLİKE İÇERİSİNDE İDİ.

MİCHELE NE OLURSA OLSUN ÖNÜNE KİM ÇIKARSA ÇIKSIN KORKMADIĞINI ONLARA GÖSTERMEK İSTİYORDU.VE BİRDEN KENDİLERİNE DOĞRU HEDEF ALINAN YAYLARI GÖRDÜLER.MİCHELE DIŞINDA BÜTÜN VAMPİRLER ETKİSİZ HALE GETİRİLMİŞTİ.VAMPİRLERİN GÖZLERİNİN ÖNÜNDE DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRÜNCE ŞOK OLDU.ATILAN OKLAR SADECE SERSEMLEŞTİRMEYE YÖNELİKTİ.BİRDEN KARŞILARINA KURTADAMLARIN ŞEFİ ÇIKTI.

MİCHELE GÖZLERİNE İNANAMAMIŞTI BU GÜVENLİK GÖREVLİSİ SMİTH İDİ.

beklenen bölüm yakında gelecek uzun zamandır ilgilenemedim.
1.sezon finali bağlamaya çalışacağım.

PART 2
Michele çok korkmuştu karşısında uluyan ve kudretli duruşuyla güvenlik görevlisi Smith bulunmaktaydı. Michele tedirgin idi vücudu zıngır zıngır titriyordu. Her ne kadar korktuğunu belli etmemeye çalışsa da başaramıyordu.Güvenlik görevlisi Smith bizden korkma dedi.Vampirler hastalıklı onları nesli tehlikede babandan haberiniz var ya ölecek yada vampir olacak vampir olsa bile eninde sonunda ak vampire dönüşecek ve bilinci kaybedecek ama sen öyle değilsin bizimle gelmelisin.Vampirlerin hiçbiri kurulamayacak bundan emin ol dedi.

Vampirlerden biri bu olayı gördü kurt adamlara fark edilmeden vampir kalesine giderek olanları söylemek istedi.

Michele güvenlik görevlisi Smith’e onunla beraber gitmeyeceğini ve beni buradan zorla götüremeyeceklerini hatta yardım istedi. Babam ölüyor dedi babama acilen domuz kanına ihtiyaçları olduklarını söyledi.Lütfen yardım edin babam ölmesin dedi.

Güvenlik görevlisi Smith bunu yapamayacaklarını söyledi çünkü yakın zamanda burada savaşın başlayacağını söyledi.Cehennem mağarasından sızıntı yapan goblinler ve akvampirlerin burada olacağını kimseyi sağ bırakmayacaklarını söyledi.Michele ‘e bizimle gelmiyorsan vampir kalesine geri dönmesini istedi.yerde yatan vampirlere ise sadece sersemleştirici ok attıklarını ve kendilerinin Michele için geldiklerini söyledi.

Michele yine tekrarlayarak kendisinin kurt adamlarla gelmeyeceğini ve vampirlerin ayılmalarını bekledikten sonra yeşil vadiye onlarla beraber yol alacaklarını söyledi.

Kurt adamlar Michele’i ikna edemeyince oradan ayrıldılar. Kurt adamlar başlarındaki şefe (güvenlik görevlisi smith’e) niçin yardım etmediklerini sordular. Smith biz onlara yardım edemeyiz dedi büyük ihtimallle zaten bu savaşta ölecek.Büyük ihtimalle artık gezegen z de kurt adamlar ,vampirler ve goblinlerin kalacak dedi. Çünkü bu kadar kalabalık olduklarını ilk defa gördüm. Biz kendi evimize dönmeliyiz evimiz de Yüksek Kaya hepiniz biliyorsunuzdur dedi.

Vampir kalesine dönen bütün olayları gören vampir bir an önce vampir Rudolf’a neler olduğunu anlatmak istiyordu.Duyduklarına inanamayan vampir Rudolf Kurt adamların buraya boş yere gelmediklerini düşündü. Krallıkta sadece kendisi ve dört koruması dışında herkesin savaş konumuna geçirilmesini emretti.Michele ve yanındaki askerlerin yanına destek için için gidilmesini emretti.

Kurt adamlar tarafından baygın hale getirilen askerler kendilerine gelmeye başlıyorlardı.Michele vampirlere akvampirlerin ve goblinlerin buraya saldıracaklarını söyledi.Vampir Luke gerçekleri Michele’ den öğrenince vampir Rudolf ile konuşmak için vampir kalesine geri döndü.Vampir Rudolf kararından vazgeçerek bütün vampirleri kalenin içine aldı ancak Michele buna karşı çıktı.

Michele babam ölüyor siz ne yapıyorsunuz onların yardıma ihtiyacı var dedi.Vampir Rudolf Michele’e yardım edemeyeceklerini söyledi.Biz bile Vampir Edward ve vampir Dwayne’den ümidimizi kestik. Sen ille gitmek istiyorsan sana 2-3 vampir verebilirim eşlik etmesi için .Vampir Luke burada kalacak ve kaleyi savunacak.Üzgünüm elimden fazla bir şey gelmiyor.

Michele vampir kalesinden hıçkıra hıçkıra ağlayarak çıkıyordu.Yanında verilen askerler çok tecrübesizdi.Yeşil vadi ye gidip umutsuzca yalvaracaktı.Ancak durum hiç iç açıcı değildi.Şavas başlamıştı bile.

Arkadaşlar final için bir part daha var.tahminimden biraz daha uzun sürecek gibi geliyor.son partı artık 1.sezon final yaprız diye düşünüyorum.

Final ile ilgili spoiler içermektedir.
Okumak isteyenlere

Final tahmin ettiğiniz gibi savaş sahneleri ile başlayacak ayrıca bol süprizli bir final ile bitireceğiz. Şok olacağınız bu bölümde her şeye değinmeye çalışacağım. Yeni bir fragment taşıda bu bölümde bahsedilecek.

2.sezon dan bazı alıntılarla başlıyım diyorum.

Kurt adamlar birden yön değiştirdi güneş doğmamalı idi. Mİchele e yardm etmeliyiz. Birden diğer entletde savasa katıldı.

Yakında 2. Sezon baslıyor

2.SEZON ÇOK YAKINDA BAŞLAYACAK SİZLERİ ŞİMDİDEN HEYECANLANDIRMAK İSTİYORUM.
1- CENTAUR
Sonsuzluk çukurunda bulunur taşıdığı yay zehirlidir attığı okta ölümcüldür.
2-MANTİCORE
Sonsuzluk çukurunda bulunan Manticore lar uysal olmamakla bereber ölümcül yaralar açabilirler.
3- GHOST SPİDER
Sonsuzluk çukurunda bulunan bu örümcekte zehirlidir. Yaptığı ağlar ile kendisinden kurtulabilmek mümkün değildir.
4-UNİCORN
Çok çok vahşidir.Bu yaratık sonsuzluk çukurunda bulunur.Ama çok çok nadir görülür.Boynuzu şifa niyetine kullanılmaktadır.

Resimler sırayla verilmiştir.

GEZEGEN Z İKİNCİ SEZON
BİRİNCİ BÖLÜM

Michele vampir kalesinden ağlayarak çıkıyordu.Yanlarındaki askerlere seslenerek sizlerde kaçın dedi.Ben tek başıma yeşil vadiye giderim orda ki vampirler yardım isterim.Yanlarındaki vampirler ise Michele’in bu konuşmasını fırsat bilerek kaleye geri döndüler.

Michele artık tek başına idi.Hiç bir yeri bilmiyordu.Korunmasızdı.Hatta savaş başlamıştı.Etrafta garip sesler duymaya başlamıştı.Ve birden kendisine yönelen 2 tane goblin gördü. Michele kendisine verilen kılıç ile hiç korkmadan goblinleri kesmeyi başarabildi.Ancak ölen 2 goblinden sonra o garip sesler iyice duyulmaya başlanmıştı ve kendisine doğru yönelen 10 tane vampir gördü.Tam goblinler kendisine saldıracak iken uzaktan atılan oklarla etkisiz hale getirildi .Michele okların kimin attığını görmemişti.

Michele çok korkuyordu hatta nereye gideceği konusunda bile bilgili değildi.ve birden bir ses duydu.Duyduğu ses vampir Luke’ün sesi idi. Koştura koştura yanına yaklaştı ve zor ikna ettim vampir Rudolf’u dedi.Seni yalnız bırakmamız doğru değildi.Gördüğüm kadarı ile baya bir goblin avlamışın dedi. Michele goblinleri kendisinin öldürmediği uzaktan atılan oklarla etkisiz hale getirildiğini söyledi. Luke şöyle dedi o zaman sana birileri yardım ediyor.Baban için o domuzu bulmamız şart.Yeşil vadiye ikimiz birlikte gidiyoruz ancak oraya sağ salim ulaşabilirmiyiz bilmiyorum dedi.

Büyük savaş başlamıştı.Yeşil vadinin etrafını saran goblin ve Akvampirler saldırı hazırlığı içerisindeydi.Gizemli ormanın etrafı da sarılmıştı. Entlerin sayısı yeterli değildi. Entlere karşı uzaktan alevli oklar ile zarar verilmesi düşünülüyordu. Vampir Dwayne ve vampir Edward ellerindeki zincirlerin çözülmesini istedi.Çünkü tek başlarına düşmana karşı baş koyamazlardı Ancak ent kralı Ewon buna karşı çıktı.Ve vampir Edward ent kralı Ewon’a şöyle seslendi. Eğer bizim elimizdeki zincirleri çözmezseniz hepimiz burada telef olacağız. Goblinler ve Akvampirlerin saysı çok fazla tek başına ne yapabilirsiniz dedi.

Michele ve vampir Luke yeşil vadide bulunan büyük vampir kalesinin yanına kadar geldiler. Michele haykırmaya başladı.Bize yardım edecek biri yok mu babam ölüyor sesimi duyun dedi. Michele sesini duyurmak kendini yırtıyordu. Michele’in sesini vampir Madison ve vampir Andrew duymuştu. Ve duydukları sese doğru yöneldiler. Vampir Madison kalenin dışında bulunan vampir Luke’a seslendi. O kız kim? Ve burada ne arıyor ve ivazsızca bağıyor. Vampir Luke o kızı buradan lütfen götür. Kalemizin arka tarafı goblin ve akvampirlerle sarıldı. Şimdi bu kızla uğraşamamam. Michele vampir Madison’a şöyle seslendi. Alt tarafı sizden bir domuz istiyoruz.Vampir Madison ise sen bir vampir değilsin ki sana veriyim dedi. Ayrıca domuzların sayısı oldukça az sana vermeyi hiç düşünmüyorum dedi. Vampir Andrew Michele’den çok etkilenmişti. Ve vampir Madison’dan izin isteyerek ben size domuz verebilirim dedi. Vampir Madison vampir Andrew’a ne yapıyorsun dedi kendi stoğundan mı vermeyi düşünüyorsun dedi. Vampir Andrew evet dedi. Vampir Andrew verilen domuzu ne yapacaklarını sordu. Michele babam için kullanacağız dedi. Vampir Andrew surların kapılmasını açılması emrederek Michele öldürülmüş bir dozuz verdi. Verilen domuzu vampir kalesine yetiştirerek Michael ve vampir Olena‘ nın tedavisine başlanacaktı İkisi de kendilerine gelmişlerdi yani iyileşmişlerdi. Ancak tek bir farkla o da artık Michael ‘in birer vampir olması idi.

hikaye yeniden düzenlenmiştir.

bazen hikayeyi düzenlemek zorunda kalabiliyorum

arada sırada hikayemi düzenleyebilirim.

sayfayı yenilemenizi öneririm.

imla hataları vs olabilir.

GEZEN Z İKİNCİ SEZON İKİNCİ BÖLÜM
Michael derin bir nefes aldı. Artık eskisi gibi değildi. Gözleri biraz büyümüş ve çenesi irileşmişti. Dirildiğinde soluduğu hava ona farklı geldi. Kan ihtiyacı duyuyordu. Ve irkildi ve dediki bana ne yaptınız ve beni neye dönüştürdünüz? Hayatımı geri istiyorum tabi ki kızımla beraber dedi.

Vampir Rudolf Michael’a üzgünüm artık sen vampirsin dedi.Bundan geri dönüş yok. Ya ölecektin ya da vampir olacaktın. Kızına gelince kızının hayatıda tehlikedeydi. Buraya getirmekle kızınla beraber senide korumuş olduk farkında değilmisin. Michael sordu peki kızımı niye vampire yapmadınız benden ne farkı var dedi. Vampir Rudolf iki nedenle vampire dönüştürmediklerini söyledi. Birincisi vampirliğe hazır değil yani yaşı küçük seni boynundan ısırdık ama onunda ısırsaydık ölürdü dedi.Diğeri ise yaşadığınız evde bir fragment taşı var. O taşa biz dokunamayız ancak kızın dokunabilir.ve onu bize getirebilir. Ancak o taşın yanına hiç bir vampire çok yakın yaklaşamaz biz bir büyü ile senin evine girdik o büyü olmasaydı seni buraya getiremezdik dedi. Michael sordu o büyü nedir dedi. Vampir Ollena bizler senin evine girerken soğancık arpası kolyesi ile girdik bu kolye biraz da fragment taşlarına karşı bizleri koruyor. Ama çok yanına yakaşırsak hiç bir güç buna engel olamaz.Senin evinin bilinmeyen bir yerinde fragment taşı var. Bodrumunda olabilir. Michael yine sordu sizden once yine eve girmek isteyen varmpirler oldu. Onlar hiç bir şey yapamadı. Ollena o gördüğün kişiler akvampir dedi ve kesinlkile fragment taşları onları daha çok etkiliyor dedi.

Ve birden dışarda borazan sesleri duyuldu. Sesler gizemli ormandan geliyordu. Borazanı kullananlar ise Kurt adamlardı. Michael dış kalenin dışarısına çıkmak istedi ancak izin verilmedi. Ancak ısrarı sonucunda dış kaleden çıkan Michael Kurtadamları gördü.Gördüğü simalardan biri ise kesinlikle güvenlik görevlisi Smith ten başkası değildi. Ve oldukça kalabalıklardı.

son yazdığım bölüm düzenlendi.

Yeni bölüm üzerinde çalışıyorum cumartesi yada pazar gelebilir

hocam kolay gelsin öncelikle. bir ricam olacak senden. yazdıklarını okurken ufak imla hatalarına rast geliyorum ve biraz konsantrasyonumu bozuyorlar. en azından -da, -de, -ki bağlaçlarına ve bileşik sözcüklere dikkat edersen sevinirim. iyi çalışmalar.