Gezegen Z

Türkçem biraz zayıf arkadaşım ancak ona rağmen yazmaya devam ediyorum.
Sizlere en güzelini sunabilmek için gayret gösteriyom.
Dil bilgisi konusunda yeterli değilim.
Ancak hatalarımı görürseniz siz söyleyin ben düzeltirim.

o halde hic sorun yok hocam. siz yazmaya biz okumaya devam :)) iyi gunler dilerim.

Erken yetiştirebilmem zor umarım beğenerek okuyorsunuzdur.
Sizleri saşırtmaya devam edeceğim

GEZEGEN Z 2.SEZON 3.BÖLÜM

Michael güvenlik görevlisi Smith’i görünce şok şaşırdı.zamanında kendisini uyarmaları çok dikkatini çekmişti .Yanına yaklaşmak istedi ancak kurt adamlar kendisine engel oluyordu. Güvenlik görevlisi Smith ona şöyle dedi. Sen artık vampirsin seni uyardım ama sen kendini koruyamadın.Biz hepimiz buradayız birazdan burada büyük bir savaş olacak. Akvampir ve goblinlerin sayısını çok fazla olduğunu düşünüyorum. Entler ve vampirler bu savaşa destek olsalar bile bu savaşta bizi mağlup edecekleri çok açık.

Vampir Rudolf güvenlik görevlisi Smih’in yanına gelerek biliyorum eskiden bizi dostunuz görürdünüz ancak artık bunu göremiyorum dedi. Bir hastalıktan dolayı akvampirliğe geçiş yaşıyoruz.Biliyorum önlemi alamadık tek yaptığımız vampirlikten akvampirliğe dönüşenleri karantinada yakıyoruz.Bunu biliyorsunuz dedi. Güvenlik görevlisi Smith bunun yeterli olmadığını söyledi.Belki şimdi sizinle bir ittifak yapmak zorunda kalabiliriz ancak şunu bilin ki sizlerle her zaman düşman kalmaya devam edeceğiz dedi.

Michael tedirgin olmuştu. Kızı Michele’e seslendi kızım gel benim yanıma bunlar beni neye dönüştürdü bilmiyorum. Eskisi gibi değilim nefes alamıyorum hatta açıkçası fragment taşlarıyla hiç ilgilenmiyorum. Yaşadığım eve mutlaka bir gitmenin yolu olmalı hatta kendimi tedavi ettireceğim dedi.Vampir Rudolf sinirlendi sen hala şoku atlamadın galiba sen bir vampirsin dedi kana ihtiyaç duyarsın dedi. Zaten hiç bir yere gidemezsin dedi hatta birazdan burada başlayacak olan savaşta bize yardım etmelisin dedi. Michael reddetti. Kızını da yanına alarak biz burada daha fazla durmayacağız ve bu savaşa da dahil olmayacağız dedi. Vampir Rudolf çaktırmadan vampire Luke’a bakarak bir şeyler anlatmak istedi.Vampir Luke ne dediğini anlamıştı. Michael’I etkisiz hale getirmek istemişti.Arkasından saldıran vampir Luke Michael’ ı etkisiz hale getirebilmeyi başarabilmişti.Başına sertçe vurulmuş ve karantinaya alınmıştı. Yalnız değildi. Vampirlikten akvampirliğe dönüşümünün son evresinde olan vampirlerle bir arada bulunmakta idi.

Gezegen z 4.bölüm çok etkileyici bir bölüm olacak.
yarın sunmayı düşünüyorum.

Gezegen Z 2.SEZON 4.BÖLÜM

Michael karantinada olduğunu gözlerini açtığında öğrendi. Küçük bir hücrede tutuluyordu. Hücrenin dışarıdan dışarıdan zarar verilmesi imkansız gibi görünüyordu. Ancak diğer hücrede kalan vampirlerden biri neredeyse akvampirliğe dönüşecek düzeydeydi. Saldırganlaşmaya başlamıştı. Michael kendisine zarar vermesinden çekiniyordu.

Entler çoğalan goblin ve akvampirlerden korkmaya başlamışlardı. Entler açıkçası niçin geldiklerini çok iyi biliyorlardı. Entlerin Gizemli ormanı koryabilmesi mümkün değildi. Entlere karşı alevli oklar kullanılmaya başlanmıştı. Entleri vücutları atılan alevli oklar karşısında kendilerini koruyamıyorlardı. Yanlarında bulunan vampir Dwayne ve vampir Edward ellerimizdeki zincirleri çözün dediler. Ent kralı Ewon kendilerine destek için zincirleri kırdılar. Ve onların yardımı ile akvampir ve goblinlerin saldırısından kurtulmuşlardı. Ama aynı şeyi yeşil vadiyi saran akvampir ve gobilinler için söylemek söz konusu değildi. Yeşil vadide bulunan büyük kale düşmüştü. Vampir Edward ve vampir Dwayne yardım için entlerden ricada bulundular ancak entler karşı çıktı.Vampir Dwayne ve vampir Edward destek için yeşil vadiye gitmeye başladılar.Ak vampir ve goblinler yeşil vadiden çıkıp dış kaleye saldırma girişiminde bulundular. Ancak önlerinde kurtadamlar duruyordu. Vampir Madison ve vampir Andrew geri çekilerek kurt adamlarla beraber savaşmaya başlayacaklardı. Bu desteğe dış kaleden çıkan. Vampirlerde destek olacaktı. Başlarında vampir Rudolf bulunmaktaydı. Akvampir ve goblinlerin başında ise akvampir Lincoln bulunmaktaydı.

Gezegen Z 'yede ara verdiğimin farkındayım geri geleceğim.

Yeni bölüm cumartesi günü sizlerle
Geri dönüşümü kutlayın…
Brr bre bre

Baba geri dönüşünün hatrına özel bölüm yap.Mesela tüm hikayelerinle ortak bölüm olsun.Bu öneriyi J.J abrahams duysa şok olurdu yani.

arkadaşlar zaman bulamıyorum yoksa inletirim burayı…

senaryomda yeni bir tür karakteri tanıtarak giriş yapmak isityorum.

“goatman” ler

cumartesi günü yeni bölüm sizlerle soluksuz okuyacaksınız.

Yeni sezon başlayacak çok çok yakinda