GoT - Westworld

Martin GoT evreniyle Westworld evrenini birleştirmeyi düşünüyormuş. Hatta ortak bölüm çekebilirlermiş. Benim için Westworld’e başlama zamanı geldi galiba. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Lisa Joy sıcak bakmamış büyük ihtimalle olmayacak ama belki ileride fikir değiştirip özel bölüm falan yaparlar :// Asoiaf evreninden uyarlanmış oyun parkında geçen bir bölüm güzel olabilirdi :d

@kraken04 tuhaf olurdu :smiley:

Hodor aslında yapay zekaymış :smiley:

Bu diziye başlayayım bari :stuck_out_tongue: (hala baslamadı ) ilerde ortak bölüm filan gelir de izlerim :smiley:

Başladın sanıyordum :confused: Ortak bölüm olur mu bilmem ama güzel dizi izle bence. (yuri on ice’a da başla :d)

Dizi gayet başarılı, eskiden filmi vardı,sadece vahşi batı degil,ortaçagda da geçiyordu…

Güzel olurdu şahsen.Ama böyle birşey aslında tüm Game of Thrones evreni robotlardan oluşuyormuş Ford tarafından yapılmış ölen tekrar hafızası silinip geri geliyormuş şeklinde olursa serinin kalitesi düşebilir daha farklı bir yolla iki dizinin de temelini bozmadan halledebilirlerse zevkle izlerim.

Çok saçma bi dizi. Bence izlemeye değmez. İnsanın yarattığı ve ona komutlar yüklediği şey hayatı sorguluyor! Sıkıyır belli bi yerden sonra.

Eğer böyle bir şey yapılırsa dizide muhtemelen Game of Thrones çoktan bitmiş ancak hala hafızalardan çıkamamış ve çok da özlendiği için Ford’un ziyaretçiler için yapacağı bir jest olarak yansıtılabilir. Yani kasabada bir yerlerde Daenerys, Jon, Ned, Cersei vs görünümlü ama farklı hikayelere sahip ev sahipleri gibi. Böylesi daha uygun ve akla yatkın geldiği için bu şekilde düşündüm ben.

Böyle bir şey yapılmamalı. Bu GoT evrenini hafifletmek olur.