Greyjoy Hanesi

yazarkene dikkat etmemişim ya la!!! :)))

Aynı Joffrey gibi, ilk gördüğümde Sansa bunun neyine aşık oldu demiştim :smiley:

hakikaten ya.hiç kitapta anlatıldığı gibi değil theon dizide.

Günahım kadar sevmem Greyjoyları. Hepsi tecavüzcü serseriler :S Geberip gitsinler, Kralın onlardan çıkmayacağı kesin zaten :S

Victarion Daenerys’la olurda evlenmeyi başarırsa işler fena karışır :smiley:

2 kitap kala martinin o kadar karıştırmaya gideceğini sanmıyorum artık. Sadece bu değil; bütün diğer teori/tartışmalar konusunda. Artık merak edilenleri yanıtlamalı, mevzuları toparlayıp sonuca doğru götürmeli bizi 6.kitaptan itibaren, zira bu kadar “gelişme” yeter.

Greyjoylar çok iticiler ki işler karışmaz direk Leş geçer başa bence

Zaten Asha o kral konseyinde Theon’un yaşamakta olmasına karşın katılmamış olması nedeniyle iptal edilebileceğini öğrendi bi yolunu bulup yani 6.kitaptan sıza Theon bölümüne bakılırsa Stannis’ten bi şekilde kurtarıp hanenin başına geçirmeye çalışacağı kesin gibi.

Öyle olur. Yoksa Theonun bir değeri yok

euron reyizin neyi var he ? tam bir lider. karışmayın euron’a :smiley:

Kardeşinin karısına tecavüz etmiş daha nesi olsun ki sonu fena olacak bence yüksek ihtimal Victarion’un bizzat ellerinden olacaktır.

Martin 2 3 tane küçük ada üstündeki yağmacıları neden bu kadar büyük bir hane yapmış anlamıyorum Greyjoyları sevmiyorum olmasalardı daha mutlu olurdum :slight_smile:
Birde o ufacık adaların üstünde o kadar çok beylik var ki yuh diyor insan nereye sığmış bunlar

Tamamen katılıyorum

Greyjoyların büyük bir hane olmasının nedeni o adacıklar zaten ve o kadar da küçük değiller.

Greyjoylar’ın bölümlerini ise 4. kitapta severek ve dikkatle okuyorum. Her ayrıntı ileride kuzeyin geleceğini etlileyebilir bence. Hane olarak sempati duymasam da bölümleri hiç sıkıcı değil.

Euron reyiz hııı hıhı eminim öyledir :stuck_out_tongue:

Ya bende sıkılmadım okurken aslında ama ne bileyim, diğer büyük hanelerle yan yana koyduğumda bana harfiyat fazlası gibi geliyor içime sindiremedim varlıklarını bir türlü :smiley:

Nasıl sıkıcı değil !

Çok sıkıcı :’((
Aeron :’(((
Yeter daha fazlasını dayanamam ':((

Aynen :frowning:

greyjoylar bitanedir be :smiley: bi de başlarında euron gibi bi lider varken :smiley: ohoo :smiley: