Greyjoy Hanesi

tecavüzcülerle kötü bi geçmişin var sanırım… ota b.ka “tecavüzcü” damgası vuruyosun da… :confused: tecavüz olayları tabiki de çok kötü bi şey sakın yanlış anlama… ama hoş değil yani sürekli bundan dem vurman…

Dizide savaşlarını görmek isterim ama demir donanmalarıyla atakları çok gaz olurdu…

haahahahahahahhah seveni az diye sen de mi sevmiycen? böyle bi kaide mi var ki? :smiley:

Neden dem vurmayalım, vurulmayacak gibi mi ?
Merak ettiğimden söylemiyorum, olanı söylüyorum.

aynen haa… Kalkan Adaları da çok hoş olurdu… :smiley:

İlla konuşturcan beni demi.Seveni az var diye sevilmeyecek diye bir kaide yok ki benim dediğim o değildi.Ben Greyjoyları sevmiyorum.Seveni de az zaten benim de sevmemem garip değil onu anlatmaya çalıştım ama yok başka taraflarınla anlıcan zaten.

Haksız olduğunda “Yav he he” hemen.Zorla Greyjoyları sevdirtmeye çalışıyor adama bak.

zorla sevdirmeye çalışan yok ki zaten ne söylesem yine sevmiyceksin… lakin benden sana tavsiye: kitapları flan okurken biraz empati yapmayı öğren, taraflı okuma olayları yani… anladın??? ;))

Taraflı bir durum söz konusu değil. Bu adamların hiçbirine sevgi besleyemem, seven vardır ama bana çok çok zor geliyor. Bunların yaptığının 10/1’ni Dany yapmıyor, kızı toprağa soktun.

Bence tavsiye alınacak insan değilsin neyse ya uğraşamıcam senle.

ben kime ne anlatıyorum ki. ://///

Anlatma isteyen yok işte.

Bu tavrın hiç hoş değil gerçekten.Herkes seninle aynı fikri paylaşmak zorunda değil.Seninle aynı şeylerden hoşlanmak zorunda da değil.

Bence yaptığınız tartışma gereksiz. Kim ne isterse onu sevsin. Herkes mutlu olsun. Keyfimize bakalım. :smiley:

hah,işte benim kafadan biri :DD

iyi de ben bunları sırf benimle aynı fikirde olsunlar diye anlatmadım ki… :s yanlış anlaşıldım sanırım…

aynen… :smiley:

@“Victarion Greyjoy” ama sende kabul et bazı şeyleri. Utanmasan melek diyeceksin.

Dünya barışı için :smiley:
Bende bunu söylemeye çalışıyordum ama karşımdaki kaba olunca bende kibar olamıyorum.

Karakterler üzerinden tartışılmadığı için oluyor bunlar :stuck_out_tongue: