Hane Grupları

diğer hane gruplarının resimleri eklenecek mi? çünkü son olaylarla insanlar o hanelere yönelmeye başladı :slight_smile:

Martell ve Tyrell haneleri yok.

Katılıyorum. Ben Martell seçecektim ki baktım yok valla bi hüsran kasırgasına yakalandım açıkcası. Umarm en kısa zamanda eklenir.

Gelicek onlarda gelicek forum büyüyor.

Yeni ve daha profesyonel görsellerle birlikte tüm hane grupları sezon arasında gelecek.

Bu çok iyi olur işte. :wink:

Peki dothrakiler için birşeyler düşünüyormusunuz.Pek çok kişi seçmek isteyebilir.

hane tanimlamasi olarak degil ama grup olarak akgezenler grubu istiyoruz

Aslında şu hanelerin altında küçük hanelerde olsa fena olmaz.Tabiki hepsi degil çok kalabalık olurlar.Büyüklerin yerini tutabilecek,büyük ve güçlü haneler.Mesela dayne,bolton yada frey gibi.

Aslında şu hanelerin alt gurubu olarak yada bagımsız olarak küçük alt haneler olsa fena olmaz.Tabi hepsi olamaz ama büyük hanelerin yerini tutabilecek,büyük,güçlü haneler.Mesela dayne,bolton,frey gibi

Hightower gibi

Dothrakiler düşünülüyor mu?

avatarın yanına hane resmi nasıl katılıyor?

Kullanıcı KP’den grup üyelikleri kısmından seçebiliyorsun onu. http://forum.gameofthronestr.com/usercp.php?action=usergroups

teşekkürler :slight_smile:

Dothrakiler şuan ekli zaten.
Çoğu küçük hane’nin görselleri yapıldı(tüm haneler dahil 45-46 tane oldu yaptıklarım-bunlara yabanıllarda dahil) fakat eklenik değil gruplara.Çoğu kişi büyük hanelerden çok küçük hanelere yönelmeye başladı aslında hepsi eklebiliyorsa eklense hiç fena olmazlar. :smile:

Çok güzel olurdu alt hane olarak, yönetim bu iş hakkında ne diyor sen rütbelisin moon

küçük hanelerin belli başlı olanlarının eklenmesini bekliyorum

Bolton hanesi de bence olmalı. Ve evet küçük haneler de n’olur eklensin. Süper olur.

bu işi düzenlemeye yardımcı olabilirim.Uzun zamandır gündemde ama ilgili bir açıklama gelmedi.

Açıkçası yardımcı olursan minnettar kalırım.