Haneniz ve Mottonuz

Evet beyler hane sahibi olsaydınız armanız ve mottonuz ne olurdu? :smiley: Benim armam kırmızı beyaz damalı zemin üzerine ince belli çay bardağı, mottom ise " toprak yönetmek bizim işimiz " olurdu. :confused:

hane adınızda kahveciler olurdu

Kılıcın üstüne tünemiş bir karga olurdu armam. Mottomda We do not bow :stuck_out_tongue:

benimki kırmızı zemin üstüne sarı ve sade bir yüzük
sözüm ise de hepsine hükmedecek tek bir yüzük

Yeşil arma üzerine birbirine dolanmış altın sarısı ve kırmızı puantiyeli yılanlar…

Sinsilik herşeydir…

benim armam beyaz bir zemin üzerine kanlı bir el ve diğer elde kanlı bir kılıç olurdu
hane sözü de ‘‘dövüşmek için yaratılmış’’

benim armam ise kar beyazı üzerine kırmızı tek başlı bir ejderha. mottomda
Kar’ı ateşe verdik.

Armam siyah zemin üzerine beyaz bir yarım ay
Mottom Gece Karanlık Değildir

Armam siyah-kırmızı damalı zemin üzerine mızrağa geçirilmiş baş olurdu. Mottom da ‘‘Kılıcımın tadına bak’’ olurdu

armam siyah üstüne kırmızı yarıyüzü insan yarı yüzü kurt şekline bir işleme yapardım

sözümüzde burası ölüm olurdu

Armam, profil resmimdeki hüzün meleği figürü olurdu. Kırmızı bir zemin üzerine. Mottom ise, “Dirilişin olduğu gece, bir sonraki ölüme hazır mı?”

armam pembe bir zemin üzerine tek boynuzlu at olurdu

mottomda “we were born this way” olurdu.

Gülün kokusu ne kadar güzelse, dikenide o kadar acıdır…

:cool:

Armam Kızıl zemin üzerine birbirine iyi yedirilmiş at kılıç ve dişiliği temsil eden bir figür olurdu venüs gibi ve sözlerimde At,Avrat,Silah :))

Arkadaşlar ister inanın ister inanmayın armam aynı Starklar gibi olurdu.Fakat mottom " Kıştan korkun! "

Simge: 3 adet sigara dalı, biri yarısından içilmiş.
Slogan: İçtiğimiz sigara murattı, yaşadığımız hayattı…

Tamam vurmayın :frowning:

Armam beyaz bir güvercin ağzında zeytin dalı ( kendi hayatıma fazla uyarlamışım sanırım ) , mottoma karar veremedim.

Siyah zemin üzerine, kanatlarını iki yana açmış, gözleri öfkeyle bakan, gagasında kanlı bir insan kalbi taşıyan altın bir kuzgun olurdu armam. Mottom ise, (“kuş geliyor” olmazdı tabi :D)
“Kuzgun, ölümün kol gezdiği topraktır”

Gece karanlık değildir iyimiş.

hane ve mottomu değiştirdim :slight_smile: